80 zł za założenie konta w programie poleceń Santander Bank Polska

Zakończona

Ruszyła IV edycja programu poleceń Santander Bank Polska. W zamian za założenie konta zarówno nowy, jak i obecny klient zgarnąć mogą po 80 zł premii.

Program poleceń mój bank Santander Bank Polska

80 zł za założenie Konta Jakie Chcę

Aby skorzystać z promocji (jako polecony) należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta w złotych polskich w Santander Bank Polska (dawnym BZWBK) od 1.05.2018. Co ciekawe w promocji mogą brać udział nie tylko osoby pełnoletnie, ale również małoletnie – o ile ukończyły 13 lat. W takiej sytuacji otwarcie konta będzie tylko możliwe w placówce banku, wraz z przedstawicielem ustawowym, który wyrazi na to zgodę. Pozostali mogą zakładać konta również przez infolinię, aplikację mobilną oraz przez stronę internetową banku – byle wyrobić się przed końcem września.

Na co warto zwrócić uwagę? Zgodnie z regulaminem w trakcie wnioskowania powinniśmy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną. Musimy też wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową osobie polecanej, ale w bardzo małym zakresie – chodzi tu jedynie o poinformowanie polecającego, że należy mu się nagroda. Ważne też, aby zawnioskować o dowolną kartę debetową do konta oraz zgodzić się na EKK, czyli przesyłanie wiadomości przez bank w formie elektronicznej – inaczej z premii nici.

Najważniejsze jednak, abyśmy podali w odpowiednim miejscu kod polecający uzyskany od obecnego klienta banku. Zawsze zachęcam tu do korzystania z kodów swoich znajomych, czy rodziny. Jeśli natomiast nie macie nikogo takiego, to zawsze możecie skorzystać z naszego, sprawdzonego kodu: 1007167072.

Kod polecający Santander Bank Polska

Co dalej? Aby zgarnąć nagrodę w wysokości 80 zł konieczne będzie jeszcze zalogowanie się co najmniej raz do aplikacji mobilnej albo bankowości internetowej Santander. Oprócz tego będziemy musieli wykonać płatności kartą lub BLIKiem na min. 300 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia Konta Jakie Chcę (lub Konta VIP). Przelanie 80 zł nastąpi do końca kolejnego miesiąca.

Jak zostać polecającym?

Oczywiście za każde skutecznie polecenie premię otrzyma również polecający – na identycznych zasadach, jak powyżej. Dodatkowo za każde 10 poleceń polecający otrzyma bonus w postaci 100 zł.

Jak zostać polecającym? Wystarczy zalogować się do bankowości internetowej i wygenerować swój kod w programie, przy okazji akceptując jego zasady. Konieczne jest również wyrażenie identycznych zgód, jak osoby polecane – na marketing i otrzymywanie informacji handlowej.

200 zł za wpływy wynagrodzenia

To jednak nie wszystko. Nowi klienci banku mogą również skorzystać z innej promocji, w której do zyskania jest aż 200 zł za wpływy wynagrodzenia. Wystarczy zawrzeć umowę o konto i złożyć dyspozycję przekazywania wynagrodzenia przez bankowość internetową do 30.09.2019. Kolejnym krokiem jest zapewnienie wpływu wynagrodzenia, renty czy emerytury w kwocie min. 1000 zł miesięcznie. Bank zapłaci nam za każdy wpływ tego typu po 50 zł miesięcznie przez 4 kolejne miesiące.

Szczegóły w dokładnym prześwietleniu tej promocji.

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę?

Prowadzenie Konta Jakie Chcę jest bezpłatne – niezależnie od tego czy będziemy z niego aktywnie korzystać czy nie – płacimy 0 zł.

Inaczej jest z kartą debetową, która musimy wyrobić wraz z kontem (choć po spełnieniu warunków promocji możemy ją bez problemu zamknąć). Bank pozwala nam na wybranie jednego z dwóch wariantów (braku) opłat:

 • 0 zł pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą miesięcznie (5 zł w innym wypadku)
 • stałe 3 zł miesięcznie

Pierwszy warunek wydaje się najsensowniejszy.

Co, gdybyśmy chcieli skorzystać z wypłat z bankomatów? Jeśli mamy mniej, niż 26 lat, to wszystkie wypłaty w kraju są za darmo. Jeśli przekroczymy tę granicę, to zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę – chyba, że dokonamy jej w urządzeniach własnych banku. Pamiętajmy również, że do wyboru mamy darmowego BLIKa.

Nie przegap!

Komentarze

 • Hej admin,
  orientujesz się może, czy będzie kolejna edycja promocji z premiami za przelew wynagrodzenia do Santander?

  ciuchcia Odpowiedz
 • A czy zadziała gdy polecę komuś konto i on założy konto firmowe?

  Kasik095 Odpowiedz
  • Szanowny Panie, niestety nie. Promocja obejmuje Klientów, którzy otwierają konto osobiste. Pozdrawiam, Arek

   Zespół-Santander
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy