80 zł za założenie konta w Santander Bank Polska + 200 zł za wpływy wynagrodzenia

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja programu poleceń Santander Bank Polska. W zamian za założenie konta przez nowego klienta zarówno osoba polecająca, jak i polecana, może zgarnąć po 80 zł premii.

Program poleceń mój bank Santander Bank Polska

80 zł za założenie Konta Jakie Chcę

Aby skorzystać z promocji (jako polecony) należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta w złotych polskich w Santander Bank Polska (dawnym BZWBK) od 1.03.2018. Co ciekawe w promocji mogą brać udział nie tylko osoby pełnoletnie, ale również małoletnie – o ile ukończyły 13 lat. W takiej sytuacji otwarcie konta będzie tylko możliwe w placówce banku, wraz z przedstawicielem ustawowym, który wyrazi na to zgodę. Pozostali mogą zakładać konta również przez infolinię, aplikację mobilną oraz przez stronę internetową banku. Czas na przystąpienie do promocji mamy do 30.04.2019, a wraz z kontem powinniśmy wyrobić kartę debetową.

Na co warto zwrócić uwagę? Zgodnie z regulaminem w trakcie wnioskowania powinniśmy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną. Musimy też wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową osobie polecanej, ale w bardzo małym zakresie – chodzi tu jedynie o poinformowanie polecającego, że należy mu się nagroda.

Najważniejsze jednak, abyśmy podali w odpowiednim miejscu kod polecający uzyskany od obecnego klienta banku. Zawsze zachęcam tu do korzystania z kodów swoich znajomych, czy rodziny. Jeśli natomiast nie macie nikogo takiego, to zawsze możecie skorzystać z naszego, sprawdzonego kodu: 1007167072.

Kod polecający Santander Bank Polska

Co dalej? Aby zgarnąć nagrodę w wysokości 80 zł konieczne będzie zalogowanie się co najmniej raz do aplikacji mobilnej albo bankowości internetowej Santander. Oprócz tego będziemy musieli wykonać płatności kartą lub BLIKiem na min. 300 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia Konta Jakie Chcę (lub Konta VIP). Przelanie 80 zł nastąpi do końca kolejnego miesiąca.

Jak zostać polecającym?

Oczywiście za każde skutecznie polecenie premię otrzyma również polecający – na identycznych zasadach, jak powyżej. Dodatkowo za każde 10 poleceń polecający otrzyma bonus w postaci 100 zł.

Jak zostać polecającym? Wystarczy zalogować się do bankowości internetowej i wygenerować swój kod w programie, przy okazji akceptując jego zasady. Konieczne jest również wyrażenie identycznych zgód, jak osoby polecane – na marketing i otrzymywanie informacji handlowej.

200 zł za wpływy wynagrodzenia

To jednak nie wszystko. Nowi klienci banku mogą również skorzystać z innej promocji, w której do zyskania jest aż 200 zł za wpływy wynagrodzenia. Wystarczy zawrzeć umowę o konto i złożyć dyspozycję przekazywania wynagrodzenia przez bankowość internetową do 30.04.2019. Kolejnym krokiem jest zapewnienie wpływu wynagrodzenia, renty czy emerytury w kwocie min. 1000 zł miesięcznie. Bank zapłaci nam za każdy wpływ tego typu po 50 zł miesięcznie przez 4 kolejne miesiące.

Szczegóły w dokładnym prześwietleniu tej promocji.

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę?

Prowadzenie Konta Jakie Chcę jest bezpłatne – niezależnie od tego czy będziemy z niego aktywnie korzystać czy nie – płacimy 0 zł.

Inaczej jest z kartą debetową, która musimy wyrobić wraz z kontem (choć po spełnieniu warunków promocji możemy ją bez problemu zamknąć). Bank pozwala nam na wybranie jednego z dwóch wariantów (braku) opłat:

 • 0 zł pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą miesięcznie (5 zł w innym wypadku)
 • stałe 3 zł miesięcznie

Pierwszy warunek wydaje się najsensowniejszy.

Co, gdybyśmy chcieli skorzystać z wypłat z bankomatów? Jeśli mamy mniej, niż 26 lat, to wszystkie wypłaty w kraju są za darmo. Jeśli przekroczymy tę granicę, to zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę – chyba, że dokonamy jej w urządzeniach własnych banku. Pamiętajmy również, że do wyboru mamy darmowego BLIKa.

Nie przegap!

Komentarze

 • A jaki kurier rozwozi obecnie umowy od Santander ? ktoś wie?

  bolek Odpowiedz
 • Czy poleceni się „sumują” tzn. do 28 lutego dwie osoby założyły z mojego polecenia. Czy teraz jak 8 osób podpisze z mojego polecenia to łącznie będzie 10 osób i wpadnie extra 100zł?

  Łukasz Odpowiedz
 • 200 zł za wpływy wynagrodzenia – jestem z pierwszej edycji a do dziś nie mam bonusowych pieniedzy, ostrzegam i przestrzegam – to atrapa banku , reklamacje gonią reklamacje , nic sobie z tego nie robią . Liczą na napalonych , wpłaty maja ale nie oddają bonusów !

  isekala Odpowiedz
 • Na reklamacje bank ma 30 dni – to jak zadnej Ci nie uwzglednili? Jaki powod byl wstrzymania wyplaty bonusu?

  Bankowiec Odpowiedz
  • po 30 dniach dostałem sms że potrzebują więcej dni , ponoc mają aż do 90. Kuriozum polega na tym że to kolejna reklamacja tej samej sprawy , co miesiąc musze składac reklamację o to samo ! 6 miesięcy bonusowe pewnie zmuszą do 6 reklamacji .

   isekala
  • To niestety porazka w tym banku. Tez tam mam na 1 koncie, co miesiac reklamacja. A na drugim koncie co miesiac bez problemow. I to w dodatku wiecej niz bylo w promocji (mimo braku przelewow). Balagan maja okrutny.

   keton
 • Kiepsko, na święta dawali 150zł w bonach do Allegro za takie same warunki. Czekam na coś lepszego.

  Kuper Odpowiedz
 • Czy moge wziąć udział w promocji jeżeli posiadam kartę kredytową w tym banku?

  fritillary Odpowiedz
  • Dobre pytanie, bo Polecony nie może od 1 marca 2018 r. posiadać Konta, a to oznacza „rachunek płatniczy w złotych polskich, prowadzony w Banku zgodnie z Regulaminem kont dla ludności Santander Bank Polska S.A..”, więc może się kojarzyć z rachunkiem kk (z którego się przecież „płaci”), ale o kk „Regulamin kont” nie mówi, więc: możesz/.

   Don Quijote de la Mancha
 • Witam.
  Skorzystałem z podpowiadanego kodu polecającego 1007533095.

  Stanisław Odpowiedz
  • Myśląc, że tak będzie szybciej, poszedłem do oddziału Santander żeby założyć konto z polecenia: podałem wszystkie dane, w tym kod polecający pracownikowi banku, podpisałem umowę, ogólnie standard
   umowa nie zawiera żadnej adnotacji o programie poleceń, więc proforma zapytałem przez bankowość internetową i dostałem informację, że „nie widzę Pana jako osoby polecanej” :(
   czy to jest ich bałagan o którym piszecie (odpowiedź dostałem po tygodniu…), czy też świadome działanie jak w paru innych bankach gdzie kody polecenia były usuwane/podmieniane? jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia, to daj(cie) znać, dzięki!

   Stef
  • Moze byc jedno i drugie, bo wszystko jest mozliwe. Pracownik w oddziale nie wpisal we wniosku podanego kodu polecenia zeby dostac premie za Nowego Klienta ktorego namowil na zalozenie konta w oddziale. Mozliwe tez ze wniosek zostal prawidlowo wypelniony ale do systemu nie wprowadzili wszystkich danych wiec konsultant obslugujacy reklamacje nie widzi Cie w promocji polecen. Albo blad systemu. Najlepiej idz do oddzialu i popros o pokazanie na ekranie komputera wniosku ktory pracownik wprowadzil do systemu.

   aaaa
 • Czy po spełnieniu warunków można zrezygnować z karty?

  D. Odpowiedz
 • Czy ktoś z zakładających konto w marcu otrzymał już 80 zł? Teoretycznie powinno wpłynąć do końa maja. Polecający też nie otrzymał jeszcze. Pierwsze 50 zł za wpływ wynagrodzenia wypłacone bez problemu.

  przemooz Odpowiedz
  • Nie dostałem ani 80 za polecenie, ani 50 za wynagrodzenie, także od razu poszły dwie reklamacje.

   Jarecki14
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy