80 zł za założenie konta w programie poleceń Santander Bank Polska (i do 350 zł w pozostałych promocjach!)

Zakończona

Ruszyła V edycja programu poleceń Santander Bank Polska. W zamian za polecenie rachunku swojemu znajomemu zarówno polecający, jak i polecany, mogą zgarnąć po 80 zł. Warto jednak dodać, że w chwili obecnej nowi klienci mogą zyskać jeszcze więcej – tylko do 21.10 trwa promocja, w której przewidziane jest dodatkowe (bardzo łatwe) 200 zł na start. A dla przenoszących wynagrodzenie – kolejne 150 zł!

Program poleceń mój bank Santander Bank Polska

80 zł za założenie Konta Jakie Chcę

Aby skorzystać z promocji (jako polecony) należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta w złotych polskich w Santander Bank Polska (dawnym BZWBK) od 1.10.2018. Co ciekawe w promocji mogą brać udział nie tylko osoby pełnoletnie, ale również małoletnie – o ile ukończyły 13 lat. W takiej sytuacji otwarcie konta będzie tylko możliwe w placówce banku, wraz z przedstawicielem ustawowym, który wyrazi na to zgodę. Pozostali mogą zakładać konta również przez infolinię, aplikację mobilną oraz przez stronę internetową banku – najpóźniej 31.01.2020.

Na co warto zwrócić uwagę? Zgodnie z regulaminem w trakcie wnioskowania powinniśmy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną. Musimy też wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową osobie polecanej, ale w bardzo małym zakresie – chodzi tu jedynie o poinformowanie polecającego, że należy mu się nagroda. Ważne też, aby zawnioskować o dowolną kartę debetową do konta oraz zgodzić się na EKK, czyli przesyłanie wiadomości przez bank w formie elektronicznej – inaczej z premii nici.

Najważniejsze jednak, abyśmy podali w odpowiednim miejscu kod polecający uzyskany od obecnego klienta banku. Zawsze zachęcam tu do korzystania z kodów swoich znajomych, czy rodziny. Jeśli natomiast nie macie nikogo takiego, to zawsze możecie skorzystać z naszego, sprawdzonego kodu: 1007533095.

Kod polecający Santander Bank Polska

Co dalej? Aby zgarnąć nagrodę w wysokości 80 zł konieczne będzie jeszcze zalogowanie się co najmniej raz do aplikacji mobilnej albo bankowości internetowej Santander. Oprócz tego będziemy musieli wykonać płatności kartą lub BLIKiem na min. 300 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia Konta Jakie Chcę (lub Konta VIP). I… to tyle! Przelanie 80 zł nastąpi do końca kolejnego miesiąca.

Jak zostać polecającym?

Oczywiście za każde skutecznie polecenie premię otrzyma również polecający – na identycznych zasadach, jak powyżej. W tej edycji została jednak wprowadzona maksymalna liczba 10 poleceń, za które bank wypłaci wynagrodzenie polecającemu (nowi klienci dostaną premię zawsze).

A jak zostać polecającym? Wystarczy zalogować się do bankowości internetowej i wygenerować swój kod w programie, przy okazji akceptując jego zasady. Konieczne jest również wyrażenie identycznych zgód, jak osoby polecane – na marketing i otrzymywanie informacji handlowej.

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę?

Prowadzenie Konta Jakie Chcę jest bezpłatne – niezależnie od tego czy będziemy z niego aktywnie korzystać czy nie – płacimy 0 zł.

Inaczej jest z kartą debetową, która musimy wyrobić wraz z kontem (choć po spełnieniu warunków promocji możemy ją bez problemu zamknąć). Bank pozwala nam na wybranie jednego z dwóch wariantów (braku) opłat:

 • 0 zł pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą miesięcznie (5 zł w innym wypadku)
 • stałe 3 zł miesięcznie

Pierwszy warunek wydaje się najsensowniejszy.

Co, gdybyśmy chcieli skorzystać z wypłat z bankomatów? Jeśli mamy mniej, niż 26 lat, to wszystkie wypłaty w kraju są za darmo. Jeśli przekroczymy tę granicę, to zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę – chyba, że dokonamy jej w urządzeniach własnych banku. Pamiętajmy również, że do wyboru mamy darmowego BLIKa.

Nie przegap!

Komentarze

 • 1. Czyli dopóki nie będzie podpisana umowa, nie zaloguje się do bankowości, nie uzyskam kodu dot. poleceń ?
  2. Jeśli przekażę swój kod, to też aby otrzymać 80 zł, również JA muszę wykonać obrót 300 zł?

  Pako Odpowiedz
 • rachunek w promocji – 50 zł za świadectwo- założyło moje dziecko, czy nieletni ze swojego rachunku może wygenerować polecenie dla mnie, aj nie mam żadnej relacji z Santanderem ?

  coin Odpowiedz
 • Czy promocja z 150 zł za przelew wynagrodzenia jeszcze jest aktywna czy już się skończyła?

  Lidia Odpowiedz
 • U mnie w programie polecajacym jest podpięty regulamin 4 edycji. Czy dobrze rozumiem że jeśli pojawiła się nowa edycja to bez problemu mogę swój kod przekazać i powinno zadziałać? Czy kody w kolejnych wersjach generują się inne czy zawsze takie same?

  JJ2010 Odpowiedz
 • Czy można polecić konto żonie? I oboje zyskamy po 80zł?

  Michał Odpowiedz
  • tak, o ile zarejestrujesz się w programie poleceń i żona złoży wniosek podając kod (trzeba uważać, bo nie zawsze się pojawia miejsce)

   Michał
 • Jak odbywa się podpisanie umowy? Kurier przywozi, czy można również zdalnie, z potwierdzeniem sms?

  Michał Odpowiedz
 • Pięknie dzisiaj wpadło 160 zł za dwa polecenia :)

  pytanie Odpowiedz
 • Dostaliści może już w tym miesiącu premię za polecenie otwarcia konta innej osobie w październiku lub wrześniu? Ja oczekuję na premię (warunki spełnione w październiku przez poleconego), ale jeszcze nic nie ma.

  pytanie Odpowiedz
 • Tak, dzisiaj otrzymałem, dziękuję Michale

  Maciej Odpowiedz
 • Ktoś wie, czy doładowanie Revoluta z karty debetowej Santander wiąże się z kosztami? Do tej pory kupuję zawsze 5 biletów miesięcznie, by mieć spokój z opłatą, ale może da się to obejść?

  konwicki Odpowiedz
  • Ja bym na Twoim miejscu dalej kupował bilety, bo później może się zdarzyć, że będziesz miał spokój z R.

   abc
  • Nie wiąże się z żadnymi kosztami – sprawdzone doświadczalnie :)

   mbo
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy