50 zł za założenie konta w programie poleceń Santander Bank Polska

Zakończona

Ruszyła VIII edycja programu poleceń Santander Bank Polska. W zamian za polecenie rachunku swojemu znajomemu zarówno polecający, jak i polecany, mogą zgarnąć po 50 zł premii. Ten drugi zgarnie jednak nagrodę nie w gotówce, ale w formie punktów Mastercard Bezcenne Chwile.

50 zł program poleceń Santander

50 zł za założenie Konta Jakie Chcę

Aby skorzystać z promocji (jako polecony) należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego w złotych polskich w Santander Bank Polska (dawnym BZWBK) od 1.07.2019. Konta oszczędnościowe i walutowe nie wykluczają. Oprócz tego wymagane jest posiadanie polskiego obywatelstwa.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto za pomocą strony internetowej banku. Istotne, aby w trakcie wnioskowania wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną. Musimy też wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową osobie polecanej, ale w bardzo małym zakresie – chodzi tu jedynie o poinformowanie polecającego, że należy mu się nagroda. Ważne też, aby zawnioskować o kartę debetową Mastercard Dopasowana oraz zgodzić się na EKK, czyli przesyłanie wiadomości przez bank w formie elektronicznej – inaczej z premii nici.

Najważniejsze jednak, abyśmy podali w odpowiednim miejscu kod polecający uzyskany od obecnego klienta banku. Zawsze zachęcam tu do korzystania z kodów swoich znajomych, czy rodziny. Jeśli natomiast nie macie nikogo takiego, to zawsze możecie skorzystać z naszego, sprawdzonego kodu: 1007167072.

Kod polecający Santander Bank Polska

Co dalej? Aby zgarnąć nagrodę konieczne będzie jeszcze zalogowanie się co najmniej raz do aplikacji mobilnej albo bankowości internetowej Santander do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy. Oprócz tego będziemy musieli wykonać płatności kartą i BLIKiem na min. 300 zł w identycznym terminie. Regulamin zaznacza tu, że z BLIKa musimy skorzystać co najmniej raz (pozostałe transakcje mogą być już kartą, ale mogą być również BLIKiem – jak nam wygodniej). Oczywiście mówimy o płatnościach BLIKiem za realne zakupy (a nie wypłaty gotówki z bankomatów).

I… to tyle! Nagroda dla nowego klienta w postaci kodu Bezcenne Chwile zostanie przekazana przez pocztę wewnętrzną w bankowości elektronicznej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Kod ten będziemy mogli wymienić na 3400 punktów Priceless Specials po rejestracji na stronie internetowej programu. Czas na wymianę kodu na punkty mija 28.02.2021. Same punkty będą natomiast ważne przez 36 miesięcy. Będziemy je mogli wymienić na jeden z bonów partnerów programu o wartości 50 zł.

Jak zostać polecającym?

Oczywiście za każde skutecznie polecenie premię otrzyma również polecający. Maksymalna kwota wypłaty wynosi natomiast 500 zł w danej edycji. Polecający dostanie więc premię za maksymalnie 10 osób (natomiast nowi klienci dostaną premię zawsze).

A jak zostać polecającym? Wystarczy zalogować się do bankowości internetowej i wygenerować swój kod w programie, przy okazji akceptując jego zasady. Konieczne jest również wyrażenie identycznych zgód, jak osoby polecane – na marketing i otrzymywanie informacji handlowej.

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę?

Prowadzenie Konta Jakie Chcę jest bezpłatne – niezależnie od tego czy będziemy z niego aktywnie korzystać czy nie – płacimy 0 zł.

Inaczej jest z kartą debetową, która musimy wyrobić wraz z kontem (choć po spełnieniu warunków promocji możemy ją bez problemu zamknąć). Bank pozwala nam na wybranie jednego z dwóch wariantów (braku) opłat:

 • 0 zł pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą miesięcznie (5 zł w innym wypadku)
 • stałe 3 zł miesięcznie

Pierwszy warunek wydaje się najsensowniejszy.

Co, gdybyśmy chcieli skorzystać z wypłat z bankomatów? Jeśli mamy mniej, niż 26 lat, to wszystkie wypłaty w kraju są za darmo. Jeśli przekroczymy tę granicę, to zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę – chyba, że dokonamy jej w urządzeniach własnych banku. Pamiętajmy również, że do wyboru mamy darmowego BLIKa.

Na koniec dodam, że w odróżnieniu od innych banków Santander oferuje nam przelewy Express Elixir za darmo. Dodatkowo od przelewów za gaz, prąd, telewizję, internet czy telefon możemy zgarniać 1% moneybacku. Niewiele, ale przez wiele miesięcy czy lata trochę się uzbiera :)

PS. Pamiętajmy również o Lokacie Mobilnej z oprocentowaniem 2%! :) 

Nie przegap!

Komentarze

 • Całe pińdziesiont? Łolaboga ! Dobrodzieje :)

  ptok Odpowiedz
 • Było po 80zł, potem po 50 teraz znowu pogorszenie promocji, bo dla polecanego 50zeta w Mastercard Bezcenne Chwile. Coraz bardziej bez sensu jest polecanie tego konta.

  Drzeworyt Odpowiedz
 • Na stronie Banku zaczęli rozróżniać sposób dokonywania przelewów – jest zapis: 0 zł za przelewy natychmiastowe w aplikacji mobilnej.
  Wynikałoby z tego, że przez stronę internetową są płatne? Nieco dziwnie, bo przy przelewie express elixir jest informacja dla jakich kont przelew jest bezpłatny i jest tam m.in. KJCh.
  Przy mobilnych na pewno limit jest niższy od tradycyjnych, więc byłoby to ograniczenie.

  jmg Odpowiedz
 • Czy należy wygenerować nowy polecający kod dla nowej edycji? Nie mam możliwości sprawdzenia.

  Szymon Odpowiedz
 • Z innej beczki. Czy kartę mobilną można zarejestrować w programie? Nie ma widocznego numeru, ale czy można go jakoś zdobyć?

  R Odpowiedz
  • Kart mobilnych nie rejestrują od tamtego roku,zgłaszanie nic nie daje, nawet na infolini przez pracownika. Tylko mobilną kredytową można bez problemu zarejestrować.

   bolek
  • a już zarejestrowane mobilne jakoś rozpłynęły się w powietrzu, w ogóle ich nigdzie nie widać…

   abc
  • jakis czas temu skasowali zgody na takich kartach i dawali 30 dni na zalogowanie i zaznaczenie z powrotem tych zgod

   aaaa
  • Tak, dokładnie, niestety pozbyli się łatwego zdobywania i rejestrowania debetowych kart mobilnych w Santa wraz ze startem BCh.

   pws
  • Ale jak ktoś miał karty mobilne połączone z kk w jednym koncie w PS, to nadal dostaję powiadomienia o ofertach przyśpieszających i nabijają się z punkty z nich na konto kk

   Ja123
 • A ktoś dostał ostatnio ofertę utrzymaniową w w Santa? Mam na myśli 2% a nie złotówki…

  abc Odpowiedz
  • Ja miesiąc temu dostałem to na KK (4×30 zł), ale jak już ją włączyli to na pozostałych produktach wszystkie inne oferty zniknęły (takie same albo zwolnienia z opłat, złotówek chyba nawet nie było w ofercie) i nie ma ich do dzisiaj. Więc albo można mieć tylko jedną ofertę jednocześnie włączoną w danym momencie niezależnie od innych produktów w banku (chciałem też włączyć ofertę przy zamykaniu jednego z kont) albo musi upłynąć jakiś czas od włączenia pierwszej oferty. Oczywiście zakładając, że pracownicy działu retencyjnego mówią prawdę. Inna sprawa, że za lipiec nadal nie dostałem premii…

   pws
  • >>>za lipiec nadal
   No rzeczywiście, ale przypominam sobie, że kiedyś już też tak miałem za 1-y miesiąc przyszła z dużym opóźnieniem.
   >>>musi upłynąć jakiś czas od włączenia pierwszej oferty.
   U mnie to były 2 pełne miechy.

   Bogdan
  • Ja dostałam w czerwcu 2%, max 3x30zł.

   Joana
 • Czy narodziła się jakaś nowa tradycja ?

  Dzisiaj we wpłatomacie pojawił się takowy ekran, że trzeba ujawnić źródło pochodzenia wpłacanych środków. Było kilka opcji a m.innymi i taka : rezygnuję z wpłaty.
  I coś jeszcze o weryfikacji telefonicznej.

  Nigdy tego wcześniej nie było a wpłacana kwota była naprawdę stosunkowo niewielka.

  Bogdan Odpowiedz
  • wplacalem dzis do santandera i niczego takiego nie bylo

   aaaa
  • Nie używam wpłatomatu ale przy zakładaniu konta było pytanie o wielkość wpłat gotówkowych (chyba miesięcznie) i powyżej 10k trzeba było wybrać źródło pochodzenia.

   R
  • Dobre.
   A czy wśród odpowiedzi znajdowała się opcja „nie wasz interes”?

   Tomko
  • No dobre, fajnie to @Bogdan opisał, dobre jest „Było kilka opcji a m.innymi i taka : rezygnuję z wpłaty” — od razu zacząłem się zastanawiać nad skutkami wybrania tej opcji…

   Don Quijote de la Mancha
  • W momencie wciśnięcia „rezygnuję” z pobliskich krzaków – zupełnie przypadkowo – wypadają brygady CBA, ABW, CPN, LGBT oraz IKEA (wparte bojówkami Urzędu Skarbowego) z radosnym okrzykiem „na ziemię ku…lson!”.

   Tomko
  • teraz podobno każda majętna osoba będzie „z urzędu” podejrzana, ale nie ma się co dziwić, bo to pomysł „zera”

   abc
  • Akurat zero i koledzy dobrze się znają na wycenie majątków – szczególnie swoich. Te dziesiątki hektarów o wartości 20 tys. zł (całość) oraz niewielkie wille 800 m2 o wartości 300 tys. zł.

   Ale znając tych speców to w Polsce osobą majętną będzie taka która zarabia miesięcznie przynajmniej 3000 zł brutto.

   Tomko
 • Z innej beczki – promocja dla duetów, bo co dwie głowy… ;-)
  https://bank.santander.pl/ms/konto-wspolne/

  Kamil Odpowiedz
 • Kolejny idiotyczny konkurs, ale pula nagród spora, a nuż kogoś zainteresuje: https://bank.santander.pl/ms/gwiazdy-oferty-banku/index.html

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
  • Najbardziej świeci skarbiec banku. Bo świeci pustkami.

   aaaa
  • Dzisiaj mnie wyróżnili niestety kody dzielone na 2×50 zł ale coś sie zamówi:) Gratuluje natomiast tym co zgarnęli 500 zł. no i 100 zł też :)

   bolek
  • U mnie też wpadło, ale myślałem, że będzie więcej. No i szkoda, że to nie Pyszne, a w dodatku niestety kodów nie można łączyć przy jednym zamówieniu.

   Jeśli ktoś chciałby się wymienić na coś innego, to zapraszam na maila pws [małpa] onet [.] pl
   Mam 4×50 zł do sklepu AniaKruk.

   pws
 • Czy ten warunek 300 zł można osiągnąć przelewami blik?

  Maciej Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy