Wygraj 1000 zł za transakcje „wakacyjne” w konkursie EnveloBanku oraz gwarantowane 50 zł do wydania w Empiku

Zakończona

EnveloKarta to jedna z niewielu kart debetowych, która świetnie nadaje się do transakcji zagranicznych. Bank nie pobiera bowiem żadnej prowizji za tego typu płatność, a przewalutowanie realizowane jest po kursie organizacji płatniczej Visa. Dlatego posiadaczy tego konta, którzy dopiero wyjadą na wakacje, powinni się ucieszyć z najnowszej promocji EnveloBanku: w zamian za wydanie 2500 zł możemy zgarnąć 50 zł w formie vouchera empik.com. A jeśli wydamy odpowiednio dużo, to możemy zgarnąć aż tysiąc złotych w formie vouchera LOT Travel :)

Promocja
Aby skorzystać z promocji należy być posiadaczem rachunku EnveloKonto, do którego wydana jest aktywna karta płatnicza.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji. Bank zastrzega również, że powinniśmy mieć wyrażoną zgodę na przetwarzanie danych w celu marketingu banku oraz na otrzymywanie informacji handlowej.

Aby zgarnąć jedną z nagród konieczne będzie wykonanie min. 5 płatności kartą na łączną kwotę min. 2500 zł. Nie mogą to być jednak „byle jakie” płatności – w promocji liczą się tylko te, które zostały zostały wykonane w hotelach, wypożyczalniach samochodów, liniach lotniczych, za przejazdy autobusem, pociągiem, w restauracjach i za atrakcje turystyczne. Pełna lista kodów MCC terminali znajduje się w tym załączniku.

Na spełnienie wszystkich powyższych warunków mamy czas do 30.09.2018 (liczy się data płatności, nie księgowania).

Nagrodę główną, czyli voucher LOT Travel o wartości 1000 zł, otrzymam 5 osób, które wykonają płatności na najwyższą kwotę. Pozostali uczestnicy promocji, którzy spełnią warunki, zgarną jednorazowy bon zakupowy do empik.com o wartości 50 zł.

Wyniki zostaną ogłoszone do 10.11.2018 na stronie promocji. Zwycięzcy zostaną również powiadomieni o nagrodzie przez wiadomość w serwisie bankowości internetowej. Nagrody zostaną wysłane do 15.11.2018 (I stopnia – kurierem, II stopnia – SMSem).

Szczegóły w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • Szczerze mówiąc średnia promocja biorąc pod uwagę dostępne jeszcze w zeszłym tygodniu 100zl ;) Szkoda,że nie przedłużyli tamtej ! Nie zdążyłem polecić konta :(

  Mikel Odpowiedz
  • Tamta była dla nowych klientów. Ta jest dla każdego obecnego :)

   Michał
  • No tak ale jaki to % zwrotu ? 2% To samo w eurobanku mamy przecież 5%, 50 zl jest od 1k a nie 2,5k …

   JoX
  • @JoX, jedno nie wyklucza drugiego, akurat za hotele czy bilety można nawet jednorazowo te 2,5 kzł wydać, później korzystając już z moneybacku Eurobanku…

   Don Quijote de la Mancha
 • O fajnie, że Admin opisał, miałem linka do tego wczoraj już gdzieś wklejać w komentarzach. Szkoda tylko, że tym razem zrobili typową promocję pod wakacje, a nie zaliczają dowolnych transakcji, jak w podobnej promocji jakiś czas temu, gdzie starczyło wydać 1000 zł i też były wykluczenia, ale nie wszystkie…

  pws Odpowiedz
  • Ewidentnie targetują osoby, które wyjeżdżają na wakacje, a nie wiedza a świetnych przewalutowaniach Envelo. No i z drugiej strony łatwiej może być wygrać, skoro mało osób weźmie udział ;)

   Michał
 • Tylko transakcje w innych walutach niż PLN?

  Paweł Odpowiedz
 • Szkoda, że wymyślili od 1.08, akurat pod koniec lipca płaciłam sporą kwotę wakacyjną ich kartą z korzystnym przewalutowaniem.

  Joana Odpowiedz
 • Nie dziwi mnie fakt tak małej ilości osób, które załapały się na nagrodę. Ja osobiście czekałem ponad 30 dni na kartę bankomatową i nie doczekałem się. Umowa r-ku wypowiedziana. Reklamacja rozpatrzona negatywnie z informacją, że nie spełniłem warunków obrotu kartą, nie zdobyłem nagrody = nie poniosłem szkody.

  Ted Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy