5000 punktów Mastercard Priceless Specials za 2 transakcje

Zakończona

Ruszyła promocja „Powrót do szkoły”, w której Mastercard rozdaje dodatkowe punkty Priceless Specials o wartości około 100 zł. Wystarczy dokonać zakupów u dwóch partnerów programu.

Powrót do szkoły - promocja Mastercard Priceless Specials
Promocja „Powrót do szkoły” dostępna jest dla posiadaczy kart Mastercard zarejestrowanych w programie Mastercard Priceless Specials, którzy dokonają dwóch transakcji u dwóch z pięciu partnerów. Do wyboru mamy zakupy w RTV Euro AGD, Decathlon, Merlin.pl, Black Red White oraz Diverse. Istotne, aby zakupy zostały wykonane w terminie 21.08 – 21.09.2018.

Gdzie jest haczyk? Regulamin promocji nie mówi nic o minimalnej kwocie transakcji. Tymczasem strona promocji wspomina o sumie wydatków min. 300 zł. Niestety w chwili pisania tego artykułu strona… nie działa.

Aktualizacja (18:50): strona promocji już działa i nie wspomina nic o konieczności wydawania 300 zł. Dowolne zakupy u dwóch partnerów dadzą 5000 punktów! :)

5000 punktów otrzymać możemy jednorazowo. Operator programu doda je do naszego konta w ciągu 14 dni od ostatniej z wymaganych transakcji. Punkty będą ważne 6 miesięcy. Ich wartość to ok. 100 zł – przykładowo w chwili obecnej za 4740 punktów możemy mieć voucher do sklepu Decathlon czy 2 vouchery po 50 zł każdy do RTV Euro AGD.

Szczegóły w katalogu programu oraz w regulaminie promocji.

Nie przegap!

Komentarze

 • Zmienił się mail do priceless? Pisałem na arvato i mi mail wrócił jako niedostarczony.

  karampuk Odpowiedz
 • Obecnie trwa ta promocja powitalna w Aliorze – za 1-szą rejestrację otrzymujemy 3400 pkt po dokonaniu 5 transakcji. I teraz czy od momentu zapisania się do programu ( a karta przy logowaniu nie pokazuje się w PS jako aktywna) jest sens wykonywania już tych 5 zakupów kartą, czy jednak lepiej poczekać aż karta będzie widoczna w PS?

  Bolo Odpowiedz
  • Poczekaj az będzie widoczna. Jak jest widoczna to znaczy ze jesteś zapisany. Natomiast to co wyklikales w bankowości elektronicznej to tylko dyspozycja.

   Mają 14 dni roboczych na realizację dyspozycji, u mnie karta widoczna po dwóch dniach roboczych

   Anom
  • Ok. dzięki tak też myślałem, niepokoi mnie tylko, że mają 14 dni roboczych na rejestrację a te 5 transakcji trzeba wykonać w ciągu 30 dni kalendarzowych od rejestracji ( czyli chyba tego kliknięcia w bankowości elektronicznej)

   Bolo
  • ta promocja dotyczy tez debetowek?

   koles
  • tak debetówek też

   zenek64
  • Za pierwszą rejestrację, czyli jak już kiedys miałem debetowke w Aliorze i ją rejestrowalem w PS to na to promo się nie łapie?

   ceglaaa
  • Nie łapiesz się wg regulaminu .

   bolek
 • 1 25 26 27

  Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy