Moneyback na stacjach paliw i za przejazdy autostradami na koncie firmowym BZWBK

Zakończona

Bank Zachodni WBK przygotował ciekawe promocje dla zmotoryzowanych klientów firmowych. W zamian za wyrobienie karty Mastercard Business Debit można zgarnąć 5% moneybacku za przejazdy autostradami i 2% na stacjach paliw ;)

Moneyback za transakcje na stacjach paliw i na autostradach w Promocji Samochodowej dla firm w Banku Zachodnim WBK
Aby skorzystać z „Promocji Samochodowej” należy być nowym lub obecnym klientem firmowym BZWBK, który posiada lub wyrobi kartę Mastercard Business Debit.

Zasady promocji są bardzo proste. Bank wypłaci nam 2% moneybacku od transakcji dokonanych kartą na stacjach Circle K oraz Statoil na terenie Polski (kod MCC 5541). Zwrot będzie przekazywany do 15. dnia miesiąca następującym po miesiącu spełnienia warunków (chyba, że wypadnie w dzień wolny – to wtedy w kolejnym dniu roboczym). Kwot maksymalnych zwrotu nie przewidziano!

Promocja trwa do 31.03.2019.

Dodam również, że korzystając z niej możemy również zyskać obniżoną do 0% opłatę przygotowawczą z tytułu umowy leasingu i/lub prowizji do umowy pożyczki zawartej z BZWBK Leasing. Trzeba się jednak powołać na treść regulaminu promocji w chwili składania zapytania o ofertę.

Bonus dla nowych kart

Druga z promocji, „Promocja Samochodowa – Bonus”, skierowana jest do osób, które nie posiadały karty Visa lub Mastercard Business Debit w okresie ostatnich 6 miesięcy i wyrobią kartę z logo Mastercard w trakcie trwania promocji – czyli do 31.03.2019.

W tej ofercie nagrodą jest aż 5% zwrotu za transakcje bezgotówkowe za przejazdy autostradami na terenie Polski (kod MCC 4784), jednak nie więcej, niż 100 zł miesięcznie dla jednej karty promocyjnej. Wypłata nagrody następuje identycznie jak w poprzedniej promocji.

Dodatkowo bank przekaże nam voucher na świadczenia Assistance na terenie Polski (pomoc w przypadku awarii ogumienia, dowóz paliwa) wysyłając go listownie. Szczegóły programu pod tym adresem.

Pamiętajmy, że w promocjach firmowych nie obowiązuje zwolnienie z podatku i uczestnik powinien sam rozliczyć według właściwych dla siebie zasad opodatkowania.

Ile kosztuje Konto Firmowe Godne Polecenia?

Aby wyrobić kartę Mastercard Business Debit konieczne będzie otwarcie Konta Firmowego Godnego Polecenia. Jego prowadzenie to koszt 25 zł miesięcznie, ale opłaty można się pozbyć – wystarczy wykonać przelew do ZUS na min. 200 zł. Opłata pobierana jest w kolejnym miesiącu, jeśli w poprzednim nie został spełniony ten warunek.

Jeśli chodzi o kartę, to jej koszt miesięczny to 7 zł, o ile nie wykonamy operacji bezgotówkowych na min. 400 zł. Oczywiście po spełnieniu warunków promocji kartę można po prostu zastrzec.

Nie przegap!

Komentarze

  • lepiej niech ogarną poprzednie promocje i wypłacą należne premie. Santander para bank.

    roy Odpowiedz
  • Skomentuj

    Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

    Ostatnie wpisy