100 zł za założenie mBiznes Konta Standard, 24 miesiące bez opłat i terminal za 0 zł

Zakończona

Ruszyła kolejna edycji promocji konta firmowego mBanku. W zamian za założenie mBiznes konta Standard zgarniemy łatwe 100 zł premii, a rachunek będziemy mogli dogłębnie przetestować – przez najbliższe 2 lata nie zapłacimy bowiem ani złotówki za podstawowe operacje. Dodatkowo będziemy mogli skorzystać z terminala płatniczego za 0 zł.

100 zł za założenie mBiznes konta Standard od mBanku

Proste konto z terminalem i 100 zł zwrotu

Aby skorzystać z promocji należy być przedsiębiorcą, który nie posiadał jakiegokolwiek rachunku w mBanku dla danego numeru NIP na dzień 03.04.2019. Oznacza to, że okres karencji w zasadzie nie istnieje – firmy, które zamknęły rachunek (rachunki) w mBanku przed startem promocji traktowane są jako nowe. Posiadanie rachunku osobistego również w niczym nie przeszkadza.

Jeśli spełniamy powyższy warunek to wystarczy, że zawnioskujemy o promocyjne mBiznes konto Standard, a następnie podpiszemy umowę o konto nie później, niż 23.05.2019.

Co dalej? Aby zgarnąć tytułowe 100 zł konieczne będzie dokonanie płatności ZUS na kwotę min. 250 zł oraz wykonanie płatności kartą w sklepach lub internecie w ciągu 30 dni od zawarcia umowy.

I to tyle! 100 zł trafi na konto naszej firmy do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Przykładowo płacąc ZUS i wykonując transakcję kartą w kwietniu premię otrzymamy do końca maja.

Darmowe prowadzenie konta przez 24 miesiące

Sama premia to jednak nie wszystko. mBank gwarantuje, że uczestnicy promocji będą mogli za darmo korzystać ze wszystkich podstawowych operacji. Chodzi tu o:

  • prowadzenie rachunku przez 24 miesiące za 0 zł
  • nielimitowany pakiet darmowych przelewów Elixir w PLN przez 24 miesiące
  • 0 zł za kartę debetową przez 24 miesiące
  • 0 zł za wypłaty w PLN z bankomatów własnych, Planet Cash, Euronet, BZWBK przez 24 miesiące
  • 0 zł prowizji za wpłaty w PLN we wpłatomatach mBanku i Euronetu przez 24 miesiące

Jeśli natomiast chcemy skorzystać z terminala płatniczego, to bank nie pobierze ani grosza za jego instalację oraz abonament przez 18 miesięcy, o ile spełniamy warunki programu Polska Bezgotówkowa. Nie zapłacimy również żadnej prowizji do obrotu 100 000 zł w ciągu 12 miesięcy.

Podsumowując: przez dwa lata możemy całkowicie za darmo korzystać z konta mBiznes Standard i zobaczyć, czy spełnia nasze oczekiwania. Bank nam za to zapłaci 100 zł, a jeśli zechcemy przyjmować płatności kartą, to zrobimy to również bez prowizji.

Nie przegap!

Skomentuj

Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

Ostatnie wpisy