Przenieś konto do Credit Agricole i zgarnij 100 zł

Po sukcesie pierwszej edycji promocji „Przenieś konto” Credit Agricole wraz z początkiem listopada ruszył z drugą edycją oferty. Tym razem jednak zamiast 350 zł do zgarnięcia będzie „tylko” 100 zł.

100 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole

Przenieś konto do Credit Agricole

Aby skorzystać z oferty „Przenieś konto II” należy być klientem, który w okresie roku przed datą otwarcia konta nie był posiadaczem lub współposiadaczem konta indywidualnego w pakiecie innym niż Pakiet Depozytowy. Jeśli spełniamy ten warunek, to będziemy musieli wybrać się do oddziału Credit Agricole w celu złożenia wniosku o jeden z rachunków wraz z pełnomocnictwem dla banku, dzięki któremu będzie mógł zamknąć nasze konto w innym banku – w końcu rachunek „przenosimy”. Niestety z promocji nie można skorzystać przez internet.

W trakcie wnioskowania o konto konieczne będzie wyrażenie zgody na działania marketingowe banku oraz otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną. Dodatkowo spełnić musimy warunek stałych wpływów na konto, do którego musimy wypełnić i podpisać „Zlecenie przekazywania środków”, które bank wyśle do naszego pracodawcy. Nigdzie nie jest jednak powiedziane, że wynagrodzenie faktycznie musimy przenieść.

100 zł za wpływy 1500 zł

Premia w wysokości 100 zł zostanie wypłacona po spełnieniu jednego prostego warunku: zapewnienia wpływów w wysokości min. 1500 zł przez trzy kolejne miesiące. Jako miesiąc startowy liczymy miesiąc podpisania umowy lub miesiąc kolejny. Oczywiście nie ma znaczenia, czy wpływy te będą przelewami pensji czy naszymi własnymi środkami. Wypłata premii nastąpi w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków.

Szczegóły w regulaminie. Promocja obowiązuje do odwołania.

Czy z promocji warto skorzystać? Moim zdaniem niekoniecznie. Credit Agricole przyzwyczaił nas do bardzo wysokich premii (nawet 1000 zł) za aktywne korzystanie z konta. Nawet poprzednia edycja promocji „Przenieś konto” mówi sporo o tym, ile się zmieniło. Tam do zgarnięcia było 250 zł + 100 zł, tu jedyne 100 zł + 0.

Nie przegap!

Komentarze

 • A w połączenie z promocją 250 zł za założenie 1 Konta nadal się nie opłaca?

  Aleksy Odpowiedz
  • 1 konto jest tylko dla młodych (do 27 roku życia) poza tym nie wiem czy promocje się połącza

   zenek64
 • Cześć,

  mam pytanie nie związane z tym artem.

  Mam DG i korzystam z promo mbanku ze zwrotem za ZUS, ale zaraz minie mi rok i już nie będą dopłacać.

  Czy jest aktualnie jakaś podobna promocja?

  MICHAL Odpowiedz
 • czy ta promocja jest nadal aktualna ??

  wu Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy