Do 550 zł za założenie Wymarzonego Konta Osobistego w Raiffeisen Polbank

Zakończona

Ruszyła promocja Raiffeisen Polbank, czyli banku, który bardzo rzadko oferuje bonusy na start. W zamian za założenie Wymarzonego Konta Osobistego i aktywne używanie go przez rok możemy zgarnąć nawet 550 zł premii. Jest jednak parę haczyków.

Promocja Rokuj z nami - 550 zł za założenie konta osobistego Wymarzonego w Raiffeisen Polbank

Promocja ROKuj z nami

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie była stroną jakiejkolwiek umowy o czynności bankowe zawarte z Raiffeisen Polbank w okresie od 1.01.2016. Oznacza to, że posiadanie jakiegokolwiek produktu w banku wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o Konto Wymarzone za pomocą strony promocji (inne wnioski nie będą brane pod uwagę). W trakcie wnioskowania będziemy musieli złożyć oświadczenie o przystąpieniu do oferty specjalnej, wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na przesyłanie przez bank informacji handlowych. Nie zapomnijmy też o zgodzie na używanie przez bank telekomunikacyjnych urządzeń i systemów wywołujących w celu oferowania produktów i usług (marketing bezpośredni) oraz wskażmy formę elektroniczną jako sposób otrzymywania korespondencji od banku.

Jaki mamy czas na składanie wniosków? Oferta jest ważna do 31.10.2018, przy czym obowiązuje jedynie 7000 wniosków promocyjnych. Ciężko powiedzieć, czy zostaniemy poinformowani o ewentualnym wyczerpaniu puli – niestety regulamin o tym nie wspomina.

50 zł na start

Pierwszą z premii w wysokości 50 zł otrzymamy za wykonanie (i zaksięgowanie przez bank) transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 200 zł w okresie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po miesiącu podpisania umowy. Przykładowo podpisując umowę w lipcu mamy czas na spełnienie warunków do końca września.

Ale uwaga: zgodnie z regulaminem promocji jako transakcje te rozumiemy płatności kartą w punktach usługowo-handlowych, z wyjątkiem transakcji drogą elektroniczną. Wykluczone są również transakcje typu Quasi Cash, czyli bezpośrednio wymienialne na gotówkę (np. zakup voucherów, wymiana walut czy doładowania portmonetek). Innymi słowy bank zalicza tu tylko „normalne” płatności w sklepach stacjonarnych.

3% moneybacku

Kolejne premie zgarniemy na podobnej zasadzie, ale tym razem w formie moneybacku – 3% od transakcji kartą (ale nie więcej, niż 50 zł). W naszym przykładzie moneyback będziemy mogli zgarnąć od października do marca włącznie.

Kolejna, tym razem całkiem solidna nagroda, bo w wysokości 150 zł, zostanie nam przyznana za jednorazowe wpłaty lub wpływy zewnętrzne w wysokości 2000 zł oraz za dokonywanie min. 3 przelewów krajowych w PLN. Warunek ten będziemy musieli spełniać przez pół roku, w każdym miesiącu (w tym samym okresie, za który przyznawany będzie moneyback).

Ostatnia nagroda, w wysokości 50 zł, zostanie nam przekazana pod warunkiem wykonywania transakcji kartą na kwotę min. 200 zł w kolejnych czterech miesiącach (od 9. do 12. miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta). Oczywiście tu ciągle obowiązuje ta sama definicja transakcji, co wcześniej – czyli płatności bezgotówkowe kartą w sklepach.

Wypłata każdej z nagród nastąpi do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Ile kosztuje Wymarzone Konto Osobiste?

Prowadzenie Wymarzonego Konta Osobistego jest darmowe. Zapłacić natomiast możemy za kartę debetową. Jeśli wybierzemy plastik z logo Mastercard, to opłata wyniesie 6 zł. W zamian otrzymamy darmowe ubezpieczenie „CYBER Pomoc” oraz bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju.

W przypadku karty Visa opłata miesięczna wyniesie 0 zł, jeśli wykonamy co najmniej jedną transakcje bezgotówkową kartą (w innym wypadku zapłacimy 3 zł). Za darmo wypłacimy gotówkę z bankomatów Euronet, a z pozostałych – 6 zł od wypłaty.

Nie przegap!

Komentarze

 • Brawo Raiffeisen, premia już czwartego dnia miesiąca. Niech inne banki biorą przykład.

  sonin Odpowiedz
 • Potwierdzam, wpadlo rowno po 50zl na oba konta. Oby tak dalej! I oby Paribas Was nie popsul.

  keton Odpowiedz
 • U mnie też podwójne zaksięgowanie transakcji z 29 listopada. Dzięki za sygnał.

  sonin Odpowiedz
 • Za jaki to miesiąc teraz niby za listopad?

  Zdzisiek80 Odpowiedz
  • Tak, za listopad.

   keton
  • Odpisali mi pocztą wew. że transakcje na koniec miesiąc a przechodzą na poczet kolejnego… Czy im wierzyć? Miałem od listopada zacząć 3% dostawać a już za wrzesień I październik dali po 20 kilka złotych :/

   Zdzisiek80
 • Po wysłaniu wiadomości pocztą wewnętrzną, zwrócili zdublowane obciążenia z 29 listopada. Bardzo szybka reakcja. Plus dla banku.

  sonin Odpowiedz
 • Sami oddali potrójne obciażenie z 29 /11

  miron Odpowiedz
 • Może ktoś potwierdzić czy przekaz bankomatowy wliczył się do 3% moneybacku i dostał zwrot?

  a Odpowiedz
 • No i fajnie otwierałem we wrześniu i przez te ich zagmatwane regulaminy nie zrobiłem przelewów w listopadzie, myślicie że jest sens walczyć, reklamacja coś da ?

  Paweł Odpowiedz
  • Napisz reklamacje , zwłaszcza jeśli masz na piśmie od konsultanta w jakich miesiącach trzeba robić obrót kartą. Mnie też wprowadzono w błąd – miałem robić transakcje od października więc we wrześniu zapłaciłem raz kartą jakieś grosze, przyznali zwrot od tych groszy.Napisałem reklamację, załączyłem tekst wcześniejszej wiadomości od konsultanta z harmonogramem promocji. Bank przeprosił za pomyłkę konsultanta i przyznał premię 50 pln. Brawo Raiff !

   Andy2
  • Edit: teraz widzę że pytasz o przelewy a nie o obrót kartą. Nie wiem , może ktoś inny się wypowie czy walczył w tej sprawie…

   Andy2
 • U mnie miesiąc temu w odpowiedzi na reklamację odpisali że zamknąłem konto 16.01.2016 więc nie biorę udziału i nie otrzymałem pierwszej premi… A dziś wpałdo 0,13zł „Nagroda 2 ROKuj z nami”. Trochę bajzel…

  mrsz Odpowiedz
  • Trochę? Tam jest syf total. Sytuacja po reklamacji podobna. Zamknąłem konto. Po upływie 2 m-cy dalej przysyłają zerowe wyciągi pocztą(!) Udałem się do tej instytucji. Twierdzą, że konta nie ma a wyciągi wynikają z niewiedzy przejmującego banku.
   Obesrane toto jakieś.

   Bufon
 • Czy jak zapłacę kartą Raifa na poczcie za opłacenie rachunków to dostanę 3% czy kwalifikuje się to jako quasi-cash?

  Dobcio Odpowiedz
 • Jest już premia :-) dzień wcześniej jak w grudniu :-)

  Krak Odpowiedz
 • Miły akcent na koniec dnia :-)

  PyramidHead Odpowiedz
 • Wpadlo x2 i wpadlo dzisiaj tez w Citi :)

  keton Odpowiedz
 • Panowie ciszej troche. Przeciez wiadomo, ze wszystko dziala. Bez komentarza.

  keton Odpowiedz
 • 1 3 4 5

  Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy