Słuchawki Logitech G435 dla młodych od PKO BP

Zakończona

Ruszyła promocja Konta dla Młodych PKO BP. W zamian za założenie rachunku oraz wykonywanie kilku płatności bezgotówkowych kartą zgarniemy słuchawki gamingowe Logitech G435 o łącznej wartości 349 zł.

Słuchawki od PKO BP za Konto dla Młodych

Skille w finansach z PKO Konto dla Młodych

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku – czyli osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego PKO BP od 1.01.2021. Ponieważ promocja dotyczy Konta dla Młodych, to wymagany jest również wiek w przedziale 18-26. Co ciekawe: posiadanie konta w Inteligo nie wyklucza z promocji (ani posiadanie SKO Konta Ucznia).

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto wraz z kartą debetową Mastercard nie później, niż 24.07.2022. W trakcie wnioskowania powinniśmy wyrazić zgodę na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących.

Co równie ważne: w tym samym terminie powinniśmy zgłosić swój udział w promocji na dedykowanej stronie internetowej – najlepiej zaraz po założeniu konta.

Bank zaznacza, że w promocji obowiązuje pula 370 słuchawek – w przypadku jej wyczerpania stosowny komunikat pojawi się na stronie promocji.

Co dalej? Teraz wystarczy, że w każdym z 2 pełnych miesięcy kalendarzowych po miesiącu otwarciu konta dokonamy min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKiem

Przykładowo dla kont otwartych w czerwcu warunki spełniamy od lipca do sierpnia. Bank wyśle nam słuchawki Logitech G435 do końca kolejnego miesiąca – w naszym przypadku byłby to wrzesień.

Ile kosztuje Konto dla Młodych?

Konto dla Młodych przeznaczone jest dla osób do 26. roku życia (później zmienia się w Konto za Zero).

Za prowadzenie rachunku nie płacimy ani grosza. Za kartę możemy zapłacić 5 zł, jednak wykonanie 4 płatności zwalnia z tej opłaty. Za wypłaty z bankomatów nie płacimy natomiast ani złotówki.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy w lipcu będzie jakaś oferta z PKO BP przeznaczona dla osób powyżej 26 roku życia?

  Jokasta Odpowiedz
  • Póki co nic nie wiem, ale ostatnio bywa z tym różnie – ta, która się ledwo co zakończyła, pojawiła się po niemal… roku przerwy. Aczkolwiek jest pewnie szansa na nową edycję programu poleceń – tylko tam do zdobycia „tylko” stówka.

   Michał
 • Nie wiem czy do końca dobrze opisaliście warunki uczestnictwa. Według strony z promocją najpierw trzeba zgłosić udział w promocji a potem dopiero zakładać konto . Zrobiłam tak jak napisaliści – najpierw założyłam konto a potem zgłosiłam udział i teraz nie wiem czy taka kolejność nie była błędna….

  Han Odpowiedz
  • Nie ma sensu sugerować się stroną promocji (jakkolwiek by to nie brzmiało), bo najważniejszy jest regulamin. A zgodnie z nim kolejność jest dowolna, ważne żeby łącznie w okresie promocji założyć konto, wyrazić zgody i zarejestrować się w promocji.

   Michał
 • Hm we wrześniu zrobiłem transakcje 29 września ale zaksięgowali mi 1 października więc domyślam się, że z nagrody nici prawda?

  Jakub222222 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy