Startuje program #korzystaj Raiffeisen Polbank. Punkty za korzystanie z konta wymienimy na nagrody

Wystartował program zakupowy #korzystaj Raiffeisen Polbank. W zamian za wykonywanie wybranych czynności bank będzie nam przyznawał punkty, które później będziemy mogli wymienić na nagrody. Czy warto #korzystać z programu?

Na początek istotna informacja dla osób, które zarejestrowały się do akcji poprzedzającej start programu. Póki co bank (ani pośrednik, organizujący akcje) nie rozesłał żadnych informacji na temat programu. Warto więc wstrzymać się z rejestracją w programie, aby przypadkiem nie stracić obiecanych „podwójnych korzyści” (czyli prawdopodobnie podwójnych punktów). Najprawdopodobniej osoby zapisane w akcji najnajlepiej.pl uzyskają informacje o kolejnych krokach mailem lub SMSem.

Program korzystaj Raiffeisen Polbank

Jak działa nowy program #korzystaj w Raiffeisen Polbank?

Aby skorzystać z programu zakupowego #korzystaj należy być lub zostać klientem Raiffeisen Polbank. Aktywacja programu odbywa się bowiem po zalogowaniu do systemu bankowości internetowej. W przypadku zablokowania wyskakujących okienek pop-up należy je odblokować – bank otworzy nam stronę programu w nowym oknie, gdzie automatycznie zostaniemy zalogowani.

Oprócz tego konieczne będzie spełnienie jeszcze kilku warunków: zaakceptowania zgód na rzecz spółki 2bits (która „ogarnia” cały program na rzecz banku) oraz m.in. wskazanie karty, która będzie brała udział w programie. Tu warto dodać, że od niedawna możliwe jest korzystanie z darmowej karty Wymarzonej Visa (po wykonaniu 1 płatności bezgotówkowej miesięcznie), więc możemy brać udział w programie bezkosztowo.

A jak zdobywać tytułowe punkty? Zgodnie z plikiem „Przeliczniki” do zdobycia mamy jednorazowo:

Warunki otrzymania punktów Liczba punktów
Wykonanie transakcji bezgotówkowej kartą debetową 5 pkt.
Wykonanie transakcji bezgotówkowej naklejką zbliżeniową lub kartą NFC 5 pkt.
Zalogowanie się do systemu R-Online 5 pkt.
Zalogowanie się do aplikacji Mobilny Portfel 5 pkt.
Wykonanie transakcji wymiany walut w R-Dealer 5 pkt.
Posiadanie aktywnej usług R-Alerts Pakiet Rozszerzony 5 pkt.
Wpływ wynagrodzenia (lub świadczenia o podobnym charakterze) lub złożenie dyspozycji przelewu wynagrodzenia w placówce banku 5 pkt.
Posiadanie/otwarcie rachunku bieżącego w Raiffeisen Polbank 10 pkt.

Dodatkowo w ramach akcji promocyjnej możemy zyskać dodatkowe punkty, jeśli wykonamy poniższe warunki w kwietniu 2017:

Warunki otrzymania punktów Liczba punktów
Wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą debetową i/lub kartami NFC na kwotę min. 300 zł (transakcje muszą zostać zaksięgowane w kwietniu) 5 pkt.
Ustanowienie zlecenia stałego 5 pkt.
Zawarcie umowy ubezpieczenia Ochrona na Milion 10 pkt.
Zawarcie umowy ubezpieczenia Zdrowie pod Ochroną 10 pkt.
Zawarcie umowy ubezpieczenia Spokojny Sen 10 pkt.
Zawarcie umowy o kredyt gotówkowy Pierwsza pożyczka 2,99% 15 pkt.
Zawarcie umowy ubezpieczenia Wymarzone Perspektywy, Uniqatowe Strategie, Wymarzona Emerytura 15 pkt.

Patrząc na tabelki łatwo zauważyć, iż realnie do zdobycia mamy maksymalnie jakieś 40-50 punktów (ubezpieczenia i pożyczki są, z naszej perspektywy, nieopłacalne). Ile warte są te punkty?

Teoretycznie przelicznik punktów na złotówki to 1:1. Oczywiście jest to wartość czysto teoretyczna, bo póki co bank nie pozwala nam na wymianę punktów na np. bony o takiej samej wartości złotówkowej (jak Sodexo, Allegro itd.). Na tę chwilę do wyboru mamy e-booki i audiobooki sklepu Virtualo, kody rabatowe na pakiety Light Box, prezenty z Katalogu Marzeń oraz bilety do kin Cinema City. Generalnie są to pewnego rodzaju „zachcianki”, bez których możemy żyć. Mimo wszystko zgarnięcie dwóch biletów do Cinema City (a czterech dzięki podwojeniu punktów?) jest całkiem realne, więc warto po nie sięgnąć.

Czy program stanie się popularny i jeszcze bardziej atrakcyjny? Czas pokaże :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Podsumowując: jeśli ktoś klientem RP nie jest, to w zamian za utratę statusu nowego klienta i założenie konta z płatną kartą można dostać 2 (a może 4) bilety do kina? Czy ten bank nigdy nie dawał nic lepszego? ?

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
  • W zamierzchłych czasach dawali żywą gotówkę za założenie lokaty poprzez bankowość mobilną. Tak przynajmniej najstarszy człowiek we wsi mówił…. :)

   jano
  • w zamierzchłych czasach (rok temu) było 50 zł z gotówce od Agory 90 zł w Grouponozłotówkach lokata na 4% na 3 mieś i lokata 3 % na 3 miesiące. W 2015 było 200 zł w gotówce w akcji wspólnej Raiffa i Allegro.

   zenek64
  • jak to nie dawał…, nie tak dawno przecież błyszczał, była to jedna z najlepszych promocji bez limitów, do tej pory mam u nich bonusowe oprocentowanie :) (chociaż już nie takie duże)
   http://livesmarter.pl/twoj-wymarzony-cel-podwojne-odsetki-na-koncie-oszczednosciowym/

   tą promocją jednak się nie popisali, raczej w to nie wejdę, nie mam ich karty i dla tych śmiesznych punkcików brał jej nie będę, chyba, że tajemniczo Agora pokaże coś więcej .

   jacck
  • Dawał express do kawy Tchibo, to bylo coś – wartośc ok. 150 zł – miło wspominam tę promocją chociaż musiałem się naczekać na nagrodę – i nie tylko ja:)

   Jarosław
  • No jak to? A lata 2013 – IX 2015 i ich promocja za wpływ wynagrodzenia (faktycznego)? Plus za operacje (z tym „kroczącym” co trzy m-ce rosnącym oprocentowaniem)? Na dwu ich kontach tylko za 2015 miałem 460 PLN tzw. „psim swędem” no bo za nic praktycznie. Pamiętam, bo mamona akurat się na pewien zakup przydała :) Przed fuzją/sprzedaniem się jak wiemy zawsze banki groszem sypią a my to lubimy ;)

   Krzysztoff
 • A niech to …….. zapomniałem zapisać się do akcji poprzedzającej i co teraz będzie? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • Już nic nie poradzisz. Trzeba było zawczasu się zdecydować. Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.

   Jan
  • Uważaj żeby Ci bąbelki do głowy nie uderzyły. ?

   Don Quijote de la Mancha
 • mam kartę WizzAir w tym banku, i tam zbieram punkty. Pytanie czy punkty będą gromadzone podwójnie – w obydwu programach?

  arek Odpowiedz
 • Tak też myślałem, że ten zagadkowy bank, to będzie tego pokroju padaka, i się nie zapisywałem.
  Następna zagadka to procenta na ko millennium w następnej promocji – jak wibory nie spadną, to stawiam, że zostanie 2.5

  Iks Odpowiedz
  • po tym jak zjechali oprocentowanie lokaty z rozszerzoną rzeczywistością śmiem wątpić że będzie 2,5 – ale mam nadzieję że się mylę i będzie 2,5 jak jak do tej pory :-)

   zenek64
  • Jak bedzie 2.3% lub mniej to do lask wroci BGZ :)

   kuken
  • Od kilkudziesięciu tysięcy ko chyba lepiej się kalkuluje w lions niz w bgz.
   Dla mnie to pilnowanie terminów i czyszczenia w Millenium zakrawa na masochizm, więc mnie tylko ucieszy jak bank uwolni mnie od tego niższym procentem. Ale niestety wróżę że szybciej spuszczą ze 100tys niż 2,5%

   Iks
 • a propo kolejnych gównianych ofert z banków – bank millenium wprowadza Goodie – platformę wyszukiwania zniżek i okazji z okolicy – banki idą zła drogą każdy chce być oknem na zakupy nie oferując w sumie nic coby mogło zachęcić wisienkowiczów do korzystania z takich cudeniek

  zenek64 Odpowiedz
 • Nie wiem czy już ta informacja się tu pojawiła, bo nie jestem w stanie śledzić Was obecnie regularnie – w każdym razie – przyszedł był email od najnajlepiej.pl

  Be@ Odpowiedz
 • i co piszą ?

  jojo Odpowiedz
 • Będą podwojone punkty w kwietniu. Bez szału

  Aleksy Odpowiedz
 • Potwierdzam u mnie też mail… Beznadzieja

  Paulina Odpowiedz
 • ale podwojenie punktow za kwiecien, czy wszystkich zdobytych w kwietniu?

  Dzikus Odpowiedz
  • „Liczba punktów zgromadzonych w programie #korzystaj w kwietniu 2017 roku zostanie podwojona”
   — jeszcze informują o tym w połowie miesiąca! Kpina…

   Don Quijote de la Mancha
  • dobrze że przeniosłem akurat TO konto do CA – przynajmniej 250 zł wpadnie za 3-4 miesiące

   zenek64
 • Wielkie nic…

  abc Odpowiedz
 • ktoś z tego korzysta ? bo konto założyłem w tej promocji z 550 i nie wiem czy się do tego rejestrować?

  asdf Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy