Szybkie 150 zł premii za założenie Konta 360° od Banku Millennium

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji przygotowana dla nowych klientów Banku Millennium. Tym razem za założenie Konta 360° dostaniemy 150 zł premii – i to wypłacane jeszcze w tym kwartale! :)

150 zł od Banku Millennium

Premia z Kontem 360°

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji:

 • nie posiada (ani nie dysponuje) żadnym produktem w Banku Millennium oraz
 • nie jest w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millennium oraz
 • nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji „na start” w przeszłości (organizowanej przez sam banku lub podmiot zewnętrzny).

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji. Pamiętajmy, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub otrzymywanie informacji handlowych od banku.

Wniosek powinniśmy złożyć do 2.08.2021, w tym samym terminie powinniśmy również podpisać umowę – dlatego jeśli wybierzemy opcję sfinalizowania poprzez wizytę kuriera, to warto złożyć wniosek z odpowiednim zapasem. Na szczęście są jeszcze dwie inne opcje podpisania umowy całkowicie zdalnie – za pomocą selfie (wtedy konieczne jest wejście na stronę promocji z telefonu lub tabletu, który ma kamerę) albo za pomocą przelewu weryfikacyjnego z innego banku. Ta ostatnia opcja jest chyba najwygodniejsza – pamiętajmy tylko, aby dane (imiona, nazwisko, adres) w przelewie z wybranego banku były takie same, jak podaliśmy we wniosku.

Do 2.08.2021 powinniśmy również aktywować aplikację mobilną banku.

Co dalej? Teraz wystarczy, że w sierpniu wykonamy co najmniej 5 płatności kartą, z czego jedna będzie dokonana telefonem (HCE/ApplePay).

Dodatkowo jeśli założyliśmy konto zdalnie (za pomocą selfie), to w tym samym terminie powinniśmy się udać do dowolnej placówki banku i złożyć wzór podpisu oraz udostępnić swój dokument tożsamości. Zresztą bez tego kroku możliwości korzystania z konta są ograniczone (np. niski limit przelewów).

I to tyle! 150 zł w gotówce trafi do nas do 30.09.2021, o ile ciągle będziemy posiadaczem konta (i nie cofniemy zgód marketingowych – później już możemy to zrobić).

Ile kosztuje Konto 360°?

Aby nie płacić nic za Konto 360° wystarczy zapewnić wpływy na konto na min. 1000 zł oraz dokonać co najmniej jednej płatności kartą lub BLIKiem. Co ciekawe te same warunki dotyczą zwolnienia z opłaty za kartę oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Oznacza to, że zapewniając comiesięczny wpływ oraz wykonując transakcję na dowolną kwotę nie płacimy ani grosza za podstawowe usługi!

Co ciekawe bank przygotował również dodatkowe zwolnienie – osoby poniżej 26. roku życia (zakładające konto w wersji Student) mają ułatwione warunki zwolnienia z opłat – ich obowiązuje jedynie konieczność wykonania jednej transakcji kartą/BLIKiem – i nie płacą ani grosza za obsługę rachunku oraz karty. Pamiętajmy tylko, że do zdobycia premii wpływ 1000 zł również jest potrzebny – później wystarczy sama płatność kartą lub BLIKiem.

Haczyki? W trakcie wnioskowania o konto możemy zaznaczyć pakiet „Bezpieczna Karta”, który początkowo jest bezpłatny, ale później kosztuje 3,99 zł. Najlepiej więc zapisać sobie przypomnienie o jego dezaktywacji albo po prostu nie włączać go wcale.

Nie przegap!

Komentarze

 • Zgodnie z cennikiem opłata za Konto 360° nie jest pobierana w przypadku: zapewnienia wpływów zewnętrznych na konto w wysokości min. 1000 zł oraz dokonania co najmniej jednej płatności kartą lub BLIKiem.
  Jednak Bank naliczył mi zaległą opłatę za konto za miesiąc maj 2020 ( a więc po roku ) tłumacząc, że zrealizowany wpływ nie jest traktowany jako wpływ zewnętrzny.
  A wpływy zewnętrzne realizuję przelewami na telefon z innego banku już ponad dwa lata.
  Na moją reklamację bank anulował mi opłatę ja jednak nie rozumiem tej sytuacji:
  – dlaczego bank naliczył mi zaległą opłatę tylko za jeden miesiąc
  – w cenniku usług nie ma żadnej informacji,że wpływ zewnętrzny nie może być zrealizowany przelewem na telefon
  Czy ktoś może miał podobny przypadek i jak interpretować warunek zwolnienia z opłaty za konto ?

  Grażka Odpowiedz
  • banki czesto probuja pobierac nienalezne oplaty i prowizje
   dobrze ze jestes ogarnieta i piszesz reklamacje
   w zeszlym roku Klienci Millennium zlozyli 113182 reklamacji i az 86619 (76%) zostalo rozwiazanych na korzysc Klienta

   aaaa
  • Mi pobrali w maju 2020 roku opłatę za papierowy wyciąg bankowy, który wysłali a nie powinni bo mam wyciągi elektroniczne :/. W tej liczbie reklamacji sam mam udział bo ją uznali i zwrócili prowizję.
   To tylko Millennium…

   Ego
 • Co ciekawe – specjalista z Banku upiera się, że opłata została naliczona prawidłowo a on łaskawie anulował mi tę opłatę.

  Grazka Odpowiedz
  • pewnie kierownik kazal im stosowac takie techniki manipulacji
   mniej ogarnieci Klienci po takiej odpowiedzi nie beda pisac kolejnych reklamacji bo przeciez oplata jest prawidlowo naliczana

   aaaa
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy