T-Mobile Usługi Bankowe: 500 zł za płatności NFC i 500 zł za przeniesienie numeru

T-Mobile Usługi Bankowe, czyli dawny Alior Sync, poinformował dziś na konferencji prasowej o wielu udogodnieniach które czekają na klientów banku. Wśród m.in. łatwego otrzymania limitu w koncie dla abonentów T-Mobile oraz braku odsetek od zadłużenia do 500 zł nas najbardziej interesuje ile można zarobić na rebrandingu. Wszystko wskazuje na to, że nawet całkiem sporo.

500 zł dla obecnych klientów T-Mobile

Pierwsza z promocji została przygotowana dla obecnych klientów banku (choć również tych, którzy założą konto do 31 maja 2014). Można w niej zgarnąć do 500 zł dzięki płatnościom NFC. Promocja wygląda dosyć podobnie, do opisywanej jakiś czas temu promocji NFC Eurobanku – teraz zamiast Eurobanku T-Mobile posiada swój własny bank.

Aby zgarnąć bonusowe 500 zł należy 31 maja być posiadaczem abonamentu w T-Mobile. Co więcej, do 3 czerwca konieczne będzie wyrażenie chęci udziału w promocji oraz zgodę na pobieranie przez bank danych od T-Mobile na temat umowy.

Premia, która można uzyskać w ramach promocji to 5% zwrotu od transakcji bezgotówkowych wykonanych w technologii NFC. Aby z nich skorzystać należy być posiadaczem abonamentu lub mixa (oprócz Heyah). Aby bank naliczył premię konieczne jest przelanie na konto łącznie 1000 zł (z obcego banku lub innej osoby w TMUB).

Premia nie jest naliczana od transakcji w punktach posiadających MCC (Merchant Category Code):

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Maksymalna kwota premii w danym miesiącu wynosi 50 zł, a w ciągu roku – 500 zł. Pełny regulamin promocji dostępny jest pod tym adresem.

500 zł za transfer

Drugą promocją przygotowaną przez T-Mobile jest premia za przeniesienie numeru do T-Mobile. Aby z niej skorzystać konieczne jest zawarcie umowy z T-Mobile o abonament telefoniczny do końca maja, wyrażenie zgód na przekazywanie danych bankowi oraz założenie rachunku w T-Mobile Usługi Bankowe (o ile już go nie posiadamy).

W przypadku kiedy nie mamy żadnych zaległości ze spłatą abonamentu, a na rachunku zaksięgowana jest co najmniej jedna operacja – T-Mobile wypłaci nam 50 zł miesięcznie (maksymalnie 500 zł przez cały okres promocji).
Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie.

T-Mobile: 500 zł za transfer

Nie przegap!

Komentarze

 • muszę przyznać, że warto było zainwestować w telefony z NFC , to już trzecia niezła promocja NFC

  juura Odpowiedz
 • Nie widzę nic ciekawego w tej ofercie, więc nie rozumiem zachwytu.
  Po pierwsze możemy skorzystać tylko z jednej promocji, po drugie oferta T-mobile nie zachwyca.

  wordlord Odpowiedz
 • To promocje dla tych co chcą lub mają abonament.A nie dla klientów banku

  Wolę play niż gejowsko różowy T-mobile

  Anna Odpowiedz
 • Ależ długaśny czas promocji dla transferu .. całe 3 tygodnie :( weź się wstrzel w termin ;)

  zdezintegrowany Odpowiedz
 • Telefon z NFC kupiłam używany na Allegro za 150 zł, a zarobiłam dzięki niemu prawie 1000. Teraz szykują się kolejne pieniądze. Szkoda tylko, że transakcje internetowe są wyłączone z tego zwrotu 5%.

  malin Odpowiedz
 • Poniższy CSS dodany do Stylish w Firefoxie pozwoli na jako taki powrót do starej kolorystyki Alior Sync :)

  https://michal0468.github.io/stary-sync/

  ogah Odpowiedz
 • to czy oferta jest ciekawa czy nie jest dla mnie bez znaczenia. Ważne jest że daje10x50zł i to mnie cieszy. Naprawdę wcale nie będę płakał po zniknięciu SYNCA (choć to był dobry bank) i kiepska oferta T-mobile też nie będzie powodem do wzruszeń. zachwytów lub innych emocji.

  juura Odpowiedz
 • Nic nie zastąpi starej, dobrej promocji 5%. Po zakończeniu jej konto leżało odłogiem, a tak się znowu ożywi na niecały rok…

  pzdrwm
  luc

  ‚jak czlowiek umrze, to nie zyje’ kurt vonnegut, jr.

  luc Odpowiedz
 • Czyli tak naprawdę żeby skorzystać z promocji 5% cashback trzeba mieć abo w T lub przenieść do nich numer na abo + mieć telefon z NFC (to najmniejszy problem)? To trochę jak dla mnie za dużo zachodu – na przymus musiałbym brac abo w T żeby skorzystać z cashback 5%. Najtańsze abo 40złx24 = 960zł a zyskujemy 500+500 czyli 1000zł. Dobrze to rozumiem?

  arti82 Odpowiedz
 • arti82 – możesz mieć mix np 25 zł i ODPOWIEDNI telefon.
  Czy ktoś już próbował przystąpić do promocji tzn wyrazić chęć i odpowiednie zgody? Ja to zrobiłem po czym pojawił się błąd „Brak uprawnień”. Kartę NFC już mam na telefonie – dzisiaj pierwsze płatności oczywiście w zielonym sklepie.

  mike Odpowiedz
 • Źle – albo promocja z NFC, abo promocja z migracją. Jedna wyklucza drugą, czyli tak czy siak – tylko 500 do zgarnięcia.

  Enty Odpowiedz
 • czy w drugim wariancie gdy przenosimy nr ta jedna operacja zaksięgowana na koncie to operacja NFC czy dowolna?

  kris Odpowiedz
 • @mike
  Mnie wyskoczył ten sam komunikat. Od razu zadzwoniłam na infolinię, bo myślałam, że to wina zbyt długiego czasu od zalogowania do decyzji o zaznaczeniu zgody. Pani odczytała mi treść tych dwóch zgód, ale okazało się, że u nich też to nie działa. Mają do mnie oddzwonić i ponownie odczytać te zgody.
  Przy okazji wzięłam limit w koncie 500 zł. Może na coś się przydać, a jest brak prowizji za udzielenie i 0% od zadłużenia.

  malin Odpowiedz
 • @malin
  Mam tak samo. Właśnie tkwię na telefonie już od ponad 30 minut, by to wyjaśnić. Możliwe, że problemem jest to, że telefon jest na działalność…

  pzdrwm
  luc

  ‚jak czlowiek umrze, to nie zyje’ kurt vonnegut, jr.

  luc Odpowiedz
 • @Enty
  Możesz jeszcze wziąć limit w koncie na 500 pln promocji :-)

  pzdrwm
  luc

  ‚jak czlowiek umrze, to nie zyje’ kurt vonnegut, jr.

  luc Odpowiedz
 • Ten mix albo abo moze byc z telefonem? Minimum 24mce?

  kasia Odpowiedz
 • @ luc – telefon nie ma nic do rzeczy, bo ja już mam kartę na telefonie i teoretycznie mogę nią płacić, ale co z tego jak w ich systemie nie ma mojej chęci wzięcia udziału w promocji.
  Uważajcie bo na tej karcie NFC maksymalny limit operacji bezgotówkowych jest 500zł dziennie i nie można tego zmienić.

  mike Odpowiedz
 • @mike
  Chodziło mi o możliwość udziału w promocji – konsultant na początku próbował mi wmówić, że jak się ma telefon na działalność gospodarczą, to wtedy nie można brać udziału w promocji. Ale w regulaminie nic na ten temat nie ma.

  Zgody mam już udzielone (przez telefon), wniosek o kartę NFC złożony (w systemie). Ciekawe, kiedy ją prześlą na telefon, bo jak na razie w MyWallet pustki…

  pzdrwm
  luc

  ‚jak czlowiek umrze, to nie zyje’ kurt vonnegut, jr.

  luc Odpowiedz
 • U mnie karta pojawiła się w Mywallet ok 15 min. po wysłaniu wniosku o kartę NFC. Przy zgodach też wyskoczył mi komunikat „Brak uprawnień” więc będę to jeszcze potwierdzał na infolinii czy zgoda się zapisała.

  R Odpowiedz
 • t-Mobile sie wydaje ze kupił bank razem z klientami!! Oferta jest tak nastawiona ze nic nie zyskujemy tylko t mobile zyskuje bo musisz podpisać cyrograf na 2 lata na drogi abonament!! Oferta 5% czyli musisz wydać co miesiąc karta 1000zł by dostać 50zł gdy banki z taka oferta wymagają max 300zł !!Ale co z tego ze konto darmowe jak abonament trzeba wykupić drogi!!Ale tylko przez 10 miesięcy a nie 24!! Kolejna sciema to zwrot 50 zł przez 10 miesiecy bez limitu platnosci kartą ale tez abonament za 50 zł i oferta beznadziejna bez telefonu!
  Likwiduje konto i znajomi tez likwidują!

  Zyska tylko T-mobile Odpowiedz
 • W sumie to lipne te promocje. Jedynie jak ktoś i tak juz ma telefon w Tmobile to może się pokusić o to cudowanie z NFC ;)
  Co innego jakby promocje można było łączyć, a że nie można to zupełnie nie kalkuluje mi się nawet przenoszenie do nich numeru z nju dla tych 500zł. Bo całe 500zł pójdzie akurat na zwiększony abonament przez te 2lata kiedy będę do nich uwiązany…

  Po zastanowieniu całkiem sensownie za to wyglada przeniesienie (poza promocja) nr na mixa. Dałoby mi to samofinansujacy sie telefon +25zł miesiecznie:) Tylko jest problem, bo do końca maja nie uda mi sie wywinac z nju przez 30 dniowy okres wypowiedzenia takze rowniez nic z tego… :(

  core Odpowiedz
 • Karta w MyWallet też mi się pojawiła. Czy macie ją też widoczną na stronie WWW? Bo na telefonie nie widać jej całego numeru, ani daty ważności.

  pzdrwm
  luc

  ‚jak czlowiek umrze, to nie zyje’ kurt vonnegut, jr.

  luc Odpowiedz
 • luc – w bankowości internetowej też nie ma pełnego numeru karty (brakuje 6 środkowych cyfr), natomiast jest data ważności. Zresztą tylko mbank pokazuje pełny numer karty NFC w swoim systemie, w getin i eurobanku też brakuje kilku cyfr.

  malin Odpowiedz
 • oprocentowanie za limit odnawialny 500 zl jest zerowe ale placi sie 25 zl prowizji za przyznanie limitu

  aaa Odpowiedz
 • @core: możesz przybliżyć o co chodzi z mixem? Nie do końca zrozumiałem – można przejść na mixa z telefonem?

  arti82 Odpowiedz
 • Ktoś wie czy w auchanie można płacić za pomocą NFC?

  core Odpowiedz
 • @arti82 Chodziło mi o to że jak ktoś nie ma telefonu w Tmobile to bardziej opłaca mu sie przenieść nr poza promocją żeby móc korzystać z promocji za płatności NFC, bo w tym roku da to 350-400zł, a w przyszłym 500zł. Czyli za cały okres mixa (18doładowań po 25zł, które notabene operator podwaja) zyskamy 850-900zł

  core Odpowiedz
 • A ta promocja z cashback 5% nie jest ograniczona czasowo?

  arti82 Odpowiedz
 • w auchanie mozna placic karta nfc w kasach samoobslugowych, ale w normalniej kasie nie dziala

  aaa Odpowiedz
 • natomiast w tesco odwrotnie, w samoobslugowych nfc nie dziala, a w normalnei kasie dziala

  aaa Odpowiedz
 • ech szkoda z tym auchan – to nawet nie zajmuje sobie juz wiecej glowy tematem, bo gros wydatków robie w tym markecie i na ich stacji benzynowej, a przeciez nie bede po kilkadziesiat artykułów skanowal na samoobslugowej

  core Odpowiedz
 • Promocja jest tak maksymalnie okrojona by tylko operatorowi się opłacał i na dodatek musisz jeszcze warunki spełnić . :) Tak pazernej promocji to nawet banki nie robiły!! Na promocji T mobile zyskuje tylko T mobile dostaniesz 500zł pod warunkiem że wydasz minimum 1000 zł na abonament w kiepskiej ofercie bez telefonu. .Tmobile znalazło sobie pomysł na złapanie nowych klientów.Dlatego te promocje to ściema wszystko co dostaniesz zaraz oddasz i jeszcze drugie tyle dopłacisz!
  zwrot 5 % pod warunkiem ze podpiszesz umowę na abonament na 2 lata .!!

  Zyska tylko T-mobile Odpowiedz
 • Posiadam mixa w T-mobile umowa zawarta ponad 2 lata temu, oraz dawnego synca. Do końca umowy (t-mobile) zostały mi 19 doładowań. Czy w takim razie mogę uczestniczyć w promocji w której dostanę 50 zł/msc. :)

  Mikolaj Odpowiedz
 • w tej co dostaniesz 5 % zwrotu jak zapłacisz 1000 zł telefonem i w tej co masz pseudo darmowy limit odnawialny .Powinienies sie załapac bo to oferta gównie dlatych co maja juz unich abonament albo chca miec.Dla wszystkich innych sie nie oplaca

  Zyska tylko T-mobile Odpowiedz
 • Pamiętajcie masz czas TYLKO do 31 maja !!!

  Marketing Specialist Odpowiedz
 • @malin
  Numer karty poznam jutro, jak zrobię zakupy w zaprzyjaźnionym sklepiku i obejrzę slip dla właściciela terminala ;-)

  pzdrwm
  luc

  ‚jak czlowiek umrze, to nie zyje’ kurt vonnegut, jr.

  luc Odpowiedz
 • w nju mobile aby miec wszystko free musimy wydac 57 złotych, i dodatkowo Internet 1 gb, tutaj za 59,99 mamy wszystko, do tego dochodzi minu 20 złotych co miesiac wiec mam to samo za 39,99 wiec jest sens…i Internet 2 gb

  Omir Odpowiedz
 • Pytanie…czy kartę NFC można zainstalować na dowolnym numerze czy tylko na tym na który bank przysyła smsy autoryzacyjne?

  Rob_ Odpowiedz
 • tylko na tym na który bank przysyła smsy autoryzacyjne – sprawdzone na infolinii

  kkk6969 Odpowiedz
 • @Rob_ – na ten numer, na który bank przysyła sms – gdzieś to nawet jest opisane w regulaminie .
  Ja mam dzisiaj dzienny limit wyrobiony, jeszcze tylko jutro i czekam do kolejnego miesiąca na premię:)
  Co do numeru karty to faktycznie nie mogę jej znaleźć – ale można ją śmiało powiązać z SB – jest taka opcja w systemie transakcyjnym, ale po co?
  Numer karty NFC Eurobanku jest dostępny na umowie – obecnie będę korzystać z tej karty dla 1%.

  mike Odpowiedz
 • Czy można posiadać kilka kart NFC w telefonie. Jedną już mam – Eurobank

  qwert Odpowiedz
 • za telefon rachunków nie płacę, kupiłem go 7 lat temu nowy bez abonamentu, czasami doładuję za 5zł i mam ważny następny rok, albo nowy numer kupię jeśli zapomnę czy się nie opłaci doładować i git a tu 39.99 gadanie w dni można niby liczyć, po co to komu? a no powyżej 140 minut się opłaca, mi tyle zbędne. Ale pewnie są osoby wychowane już w tym, że telefonu używa się jak Skype…

  ojacie Odpowiedz
 • Osobom którym przy akceptacji zgód marketingowych wyskoczył komunikat „Brak uprawnień” polecam kontakt z bankiem bo zgody się nie zapisały i nie nastąpiło skuteczne przystąpienie do promocji. Na infolinii konsultant odczyta je ponownie i zaznaczy wam te opcje skutecznie.

  R Odpowiedz
 • @Rob_, kkk6969, mike
  Można zainstalować kartę NFC na innym numerze telefonu niż ten, na który przychodzą smsy z kodami do autoryzacji. Warunek jest tylko taki, że taka osoba musi być jednocześnie abonentem t-mobile (§ 4, ust. 1, lit. a, pkt i Regulaminu promocji).
  Jeśli posiadacz konta nie jest równocześnie abonentem t-mobile, lecz tylko użytkownikiem abonamentowego telefonu, to jako numer Telefonu do autoryzacji zleceń w T-Mobile Usługi Bankowe musi być podany numer telefonu w
  sieci Operatora (§ 4, ust. 1, lit. a, pkt ii Regulaminu promocji). I nie jest napisane, że ten konkretny abonamentowy, tylko po prostu numer w sieci t-mobile.

  malin Odpowiedz
 • @ qwert
  Tak, można mieć wiele kart NFC na jednym telefonie. Ja mam cztery, ale każda z innego banku. Myślę, że warunek jest tylko taki, ze z jednego banku nie mogą być zainstalowane dwie karty tego samego rodzaju. Przynajmniej w mbanku nie chciało to przejść.

  malin Odpowiedz
 • @luc
  Właściwie po co chcesz znać numer tej karty NFC? Transakcje bez fizycznego użycia karty i tak są wykluczone z tej promocji.

  malin Odpowiedz
 • @malin
  Regulamin przestudiowałem, ale moja karta, to chcę znać cały numer ;-)

  pzdrwm
  luc

  ‚jak czlowiek umrze, to nie zyje’ kurt vonnegut, jr.

  luc Odpowiedz
 • @luc
  No jeśli Twoja karta, to jak najbardziej powinieneś znać jej numer :).
  Przy okazji pytanie – gdzie można znaleźć CVV do niej?

  malin Odpowiedz
 • Przepraszam ale gdzie Wy macie te zgody marketingowe do wypełnienia, bo przed chwilą złożyłem wniosek o kartę nfc ale o żadne zgody mnie nie pytali?

  nickuś Odpowiedz
 • @nickuś
  Pytanie o zgody marketingowe pojawia się przy pierwszym logowaniu do „nowego” banku TMUB

  R Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy