T-Mobile Usługi Bankowe: 500 zł za płatności NFC i 500 zł za przeniesienie numeru

T-Mobile Usługi Bankowe, czyli dawny Alior Sync, poinformował dziś na konferencji prasowej o wielu udogodnieniach które czekają na klientów banku. Wśród m.in. łatwego otrzymania limitu w koncie dla abonentów T-Mobile oraz braku odsetek od zadłużenia do 500 zł nas najbardziej interesuje ile można zarobić na rebrandingu. Wszystko wskazuje na to, że nawet całkiem sporo.

500 zł dla obecnych klientów T-Mobile

Pierwsza z promocji została przygotowana dla obecnych klientów banku (choć również tych, którzy założą konto do 31 maja 2014). Można w niej zgarnąć do 500 zł dzięki płatnościom NFC. Promocja wygląda dosyć podobnie, do opisywanej jakiś czas temu promocji NFC Eurobanku – teraz zamiast Eurobanku T-Mobile posiada swój własny bank.

Aby zgarnąć bonusowe 500 zł należy 31 maja być posiadaczem abonamentu w T-Mobile. Co więcej, do 3 czerwca konieczne będzie wyrażenie chęci udziału w promocji oraz zgodę na pobieranie przez bank danych od T-Mobile na temat umowy.

Premia, która można uzyskać w ramach promocji to 5% zwrotu od transakcji bezgotówkowych wykonanych w technologii NFC. Aby z nich skorzystać należy być posiadaczem abonamentu lub mixa (oprócz Heyah). Aby bank naliczył premię konieczne jest przelanie na konto łącznie 1000 zł (z obcego banku lub innej osoby w TMUB).

Premia nie jest naliczana od transakcji w punktach posiadających MCC (Merchant Category Code):

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Maksymalna kwota premii w danym miesiącu wynosi 50 zł, a w ciągu roku – 500 zł. Pełny regulamin promocji dostępny jest pod tym adresem.

500 zł za transfer

Drugą promocją przygotowaną przez T-Mobile jest premia za przeniesienie numeru do T-Mobile. Aby z niej skorzystać konieczne jest zawarcie umowy z T-Mobile o abonament telefoniczny do końca maja, wyrażenie zgód na przekazywanie danych bankowi oraz założenie rachunku w T-Mobile Usługi Bankowe (o ile już go nie posiadamy).

W przypadku kiedy nie mamy żadnych zaległości ze spłatą abonamentu, a na rachunku zaksięgowana jest co najmniej jedna operacja – T-Mobile wypłaci nam 50 zł miesięcznie (maksymalnie 500 zł przez cały okres promocji).
Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie.

T-Mobile: 500 zł za transfer

Nie przegap!

Komentarze

 • Próbowałem 300, dzisiaj nie próbowałem zwykłych, wcześniej zwykłe też wołały o inny czytnik.

  nickuś Odpowiedz
 • Obszedłem chyba wszystkie stawy w mieście i o dziwo w jednym utopiłem kasę telefonem!!! Szukajcie a znajdziecie;-)

  nickuś Odpowiedz
 • Pojde, bo w najbliszym mnie juz chyba nie lubia przez te zabawy telefonem :)

  aaaa Odpowiedz
 • Witajcie,

  Potwierdzam problem, dzisiaj próbowałem w ulubionym stawie i wołało o inny czytnik. Jeżeli ktoś jest z Łodzi i chce się wymienić doświadczeniami to zapraszam: guzikwac(małpa)o2.pl

  gg Odpowiedz
 • Przez cały tydzień testowałem i już chyba całą wieś obleciałem. W trzech tylko zbliżałem i póżniej we właściwy sposób potwierdzałem. A gdy za klika dni ponownie wracałem, tam gdzie zbliżać się nie dało, to o dziwo już w jednym się zbliżało. xyz

  prawdziwy xyz Odpowiedz
 • jest juz cashback za wrzesien

  aaaa Odpowiedz
 • W pierszej nie udalo mi sie zaplacic (uzyj innego czytnika), pani potwierdzila ze maja problemy z platnosciami zblizeniowymi, wiec pozdrawiam kogos kto przede mna probowal zaplacic rachunek telefonem. W drugiej zaplacilem wszystko i mam spokoj na ten miesiac.

  MyWallet mial kosztowal 2 zl od pazdziernika, ale T-Mobile wprowadzilo oferte promocyjna za 0 zl (w okresie od dnia 02.10.2014 r. do wycofania). Zmiana Cennika spowoduje obniżenie ceny za korzystanie przez Abonentów T-Mobile oraz Abonentów Mix z Usługi „MyWallet” poprzez obniżenie opłaty za każdy cykl rozliczeniowy tej usługi z 2 zł brutto do 0 zł. Zmiany te wejdą w życie z dniem 31.10.2014 r. i będą miały zastosowanie do wszystkich umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych zawartych z Operatorem.

  aaaa Odpowiedz
 • Po aktualizacji do androida 4.4.4 przestaje działac mywallet i terminal woła inny czytnik

  jupiter Odpowiedz
 • Po tym jak przestał mi działać myWallet pod androidem 4.4.4 zrobiłem flashowanie telefonu i mam teraz wersję 4.3. Zainstalowałem myWallet ale nie widać w nim żadnej karty. Może ktoś pamięta jak wygląda procedura ponownego wgrania karty do myWallet (karta AliorSync)? Nie pamiętam jak to robiłem ostatnio, infolinia twierdzi że mam przez www zamknąć nartę NFC i zawnioskować o nową, a wydaje mi się że chyba kiedyś robili tylko jakiś „restart” karty i ładowała się do aplikacji.

  Ricardo Odpowiedz
 • Niby bank T-Mobile a maja najgorsza obsluge myWallet ze wszystkich bankow w ktorych mialem kart nfc. Dopiero po 4 miesiacach przyslali sms z linkiem, ktory usunal nieaktywna karte i zaraz potem wgrala sie nowa aktywna karta. Infolinia banku, infolinii mywallet, wiadomosci przez system transakcyjny, wizyty w oddziale i nic, a pomogl dopiero wpis na facebooku :)

  aaaa Odpowiedz
 • Dostałem emaile od tmobile bankowe, sam email się nie otwiera z nieznanych mi powodów, natomiast w tytule ma „przedłużamy promocję 500 dla klientów tmobile”. Ktoś jeszcze to dostał?

  nickuś Odpowiedz
 • Dostał. Od nowego roku podatek zapłacić trzeba będzie:

  Szanowni Państwo,

  informujemy, że czas obowiązywania promocyjnego oprocentowania limitu odnawialnego w koncie w ramach Promocji 500 zł dla obecnych klientów T-Mobile zostaje wydłużony do 31 marca 2015 r. Jeśli do końca listopada skorzystali Państwo z limitu, to do 31 marca 2015 r. będą mogli Państwo korzystać z 500 zł limitu bez odsetek.

  Przypominamy jednocześnie, że w ramach promocji, mogą Państwo otrzymywać zwrot 5% kwot transakcji dokonanych telefonem NFC z usługą MyWallet – nawet 50 zł brutto miesięcznie i 500 zł brutto w ciągu roku kalendarzowego. Jeśli jeszcze nie posiadają Państwo karty debetowej MasterCard NFC, mogą ją Państwo zamówić poprzez Centrum Produktów – dostępne w bankowości internetowej. Za wydanie, wznowienie oraz obsługę takiej karty nie jest pobierana opłata.

  Warunkiem korzystania z promocyjnego oprocentowania limitu w koncie oraz ze zwrotu części kwot transakcji zrealizowanych kartą debetową NFC, jest otrzymywanie na konto comiesięcznych wpływów w kwocie min. 1 000 zł.

  Ponadto informujemy, że w związku z nowelizacją Ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych, począwszy od stycznia 2015 r. premie wypłacane w ramach promocji pomniejszane będą o 19% zryczałtowany podatek, który Bank przekaże do urzędu skarbowego.

  Zmieniony Regulamin znajdą Państwo na stronie internetowej http://www.t-mobilebankowe.pl. W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z Wirtualnym Oddziałem lub infolinią pod numerem 19 506.

  Z poważaniem,
  Zespół T-Mobile Usługi Bankowe

  luc Odpowiedz
 • Czy wie ktoś czy od nowego roku nadal będzie 5% zwrotu za płatności NFC? Bo w regulaminie jest limit 500zł na rok kalendarzowy, nie znalazłem ograniczeń czasowych. Jedyny zapis to, że od 2015 pobierają podatek.

  mike Odpowiedz
 • Czy premia za przeniesienie numeru do T-Mobile też będzie opodatkowana podatkiem dochodowym? W wirtualnym Oddziale nie potrafią odpowiedzieć jednoznacznie… i nawet regulaminu dotyczącej tych zmian nie potrafią podesłać

  PETRUS Odpowiedz
 • Jest cashback z promocji nfc, ale pobrali podatek wiec zamiast 50 zl jest 40 zl:
  Premia za realizację transakcji kartą NFC(po pobraniu podatku: 10,00 PLN) 40 zł

  aaaa Odpowiedz
 • Czy można się jeszcze załapać na promocję?

  Basia Odpowiedz
 • Ciekawe tylko czy oni odprowadzają ten podatek do urzędu skarbowego. Nie wszystkie banki to robią ponieważ przepis można jak zwykle różnie interpretować. T-Mobile przyjął interpretacje na niekorzyść klientów. A swoją drogą 19% od kwoty 50 zł to 9,50 zł – a nie 10 zł. Od każdego klienta pobiorą dla siebie 50gr to niezła sumka im wyjdzie.

  tomekzzz Odpowiedz
 • tomekzzz, niestety podatek to jednak 10 zł – wyjaśniłem to w tym tekście

  Michał Odpowiedz
 • Dziękuję za wyjaśnienie. W takim razie bank powinien zrobić ukłon w stronę klientów (klient i bank by zyskali – bank trochę mniej ale zawsze to coś) i powinni dawać kwotę zwrotu max 49,99 zł miesięcznie. Wtedy bank byłby 1 gr do przodu a klient całą złotówkę (41zł zwrotu) – bo podatek wyniósłby 9 zł od kwoty 49.99 zł (zaokrąglony do pełnego złotego w dół). Dobrze rozumuje?

  tomekzzz Odpowiedz
 • Poprawka do poprzedniego postu. Grosze też chyba trzeba zaokrąglić więc kwota do opodatkowania musiałaby wynosić maksymalnie 49,97 zł (podatek – 9,4943 zł). Czyli Bank zyskałby 3 gr od każdego klienta a klient 1 zł minus te 3gr. Wilk syty i owca cała – nie licząc kasy odprowadzanej dla Państwa.

  tomekzzz Odpowiedz
 • TMUB jako jeden z pierwszych bankow ukleknal przed fiskusem i zaczal pobierac podatek wiec na pewno nie bedzie pomagal w obejsciu przepisow. Zreszta kto Ci kaze wydawac ta karta po 1000 zl miesiecznie? Nie musisz robic takich obrotow do miesiac. Wydaj tylko 999 zl i bedziesz zadowolony :)

  aaaa Odpowiedz
 • Nie wypłacili mi cb 5% bo z innego konta przelewam, ktoś też tak miał?

  Marcinno Odpowiedz
 • Jeżeli przelewasz z innego konta w banku T-Mobile usługi bankowe to ci nie naliczy 5%. Ale jeżeli ze swojego konta ale z innego banku – to powinni zwracać. Ja tak robię od początku i zero problemów. Przelewam ze swojego konta w innym banku od razu na dwa konta w t-mobile (żony i swoje). Tylko pamiętaj, że to 1.000 zł musi być przelane w danym miesiącu – liczy się data wpłynięcia pieniędzy na konto.
  Cytat z regulaminu: „Premia naliczana jest w danym miesiącu w przypadku, gdy na Rachunku odnotowano wpływy z rachunku innego banku lub z rachunków prowadzonych w Banku, z wyłączeniem rachunków prowadzonych na podstawie umowy zawartej z T-Mobile Usługi Bankowe, na łączną kwotę większą lub równą 1000zł.”

  tomekzzz Odpowiedz
 • 50zł na koncie.

  cykor Odpowiedz
 • Przestali pobierać podatek?

  nickuś Odpowiedz
 • @nickuś

  tak

  gg Odpowiedz
 • No to niepotrzebnie zamknąłem konto.

  nickuś Odpowiedz
 • Mi też przelali całe 50 zł (nie pobrali podatku). W wiadomościach w banku napisali, że zwrócą wcześniej pobrany podatek:
  „Jednocześnie informujemy, że Bank wystąpił do Urzędu Skarbowego z wnioskiem o zwrot podatku pobranego w okresie od 1 stycznia 2015 r. do 30 czerwca 2015 r. – po jego otrzymaniu, podatek ten zostanie zwrócony na rachunki Klientów.”

  tomekzzz Odpowiedz
 • Ale niespodzianka – zwrot niesłusznie pobranego podatku stał się faktem. Na koncie pojawiła się kasa !

  cykor Odpowiedz
 • Również i u mnie pojawiła się kasa ale zwrot obejmuje jedynie miesiące z tego roku a dokładnie od stycznia do maja. Ktoś ma podobnie?

  akro Odpowiedz
 • Od stycznia do czerwca – bo w tym czasie pobierano podatek.

  cykor Odpowiedz
 • Ok cykor dzięki za wyjaśnienia :)

  akro Odpowiedz
 • Czy dobrze rozumiem, że to już ostatni miesiąc, kiedy warto używać karty NFC, bo moneyback się kończy?
  W regulaminie jest zapis (par.7. p.14): „Premia, o której mowa w niniejszym paragrafie, będzie wypłacana do 31 grudnia 2015 roku.”

  pqr Odpowiedz
 • Ostatni był w październiku, no chyba że nie korzystałeś optymalnie ze zwrotu :P

  Artur Odpowiedz
 • @pqr

  możesz przesłać linka do regulaminu? Nie widzę tego w regulaminach na T-Mobile..

  gg Odpowiedz
 • @ pqr … do 31.12 , ale max 500zł w ciągu roku.

  cykor Odpowiedz
 • Nie korzystałem optymalnie. Rozłożyłem sobie tę przyjemność na cały rok :)
  W grudniu jeszcze kilkanaście złotych wpadnie.

  Ale dopiero dziś (przy okazji nowej promocji w tym banku) znalazłem, że ta promocja się kończy w tym roku.

  pqr Odpowiedz
 • Może przedłużą na kolejny rok. Czy 50 zł wypłacone w styczniu to jest zaliczane na poczet poprzedniego roku i jeszcze jeden miesiąc będą wypłacać premię? Czy już za październik (wypłacane w listopadzie) nie ma co liczyć na wypłatę?

  tomekzzz Odpowiedz
 • Chyba jednak nie przedłużą bo zrobili nową promocję. 5% zwrotu kartą debetową (nie tylko NFC) ale max. 25 zł /miesiąc.

  tomekzzz Odpowiedz
 • Wczoraj wpadło kolejne 50 zł za NFC…
  O ile pamiętam limit roczny miał wynosić 500 zł a to już 11 moja premia w tym roku…hmmm. Pomyłka banku czy inny sposób naliczania niż np. w Getin?

  _rob Odpowiedz
 • U mnie to samo. Tylko zastanawiam się czy w styczniu to nie było za grudzień rozliczone – więc do tych 500 się nie wlicza. Zobaczymy co będzie w grudniu.

  tomekzzz Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy