CitiBank: Tablet Galaxy Tab 3 Lite lub telefon Galaxy Trend 2 za założenie karty kredytowej

Dzisiaj na grouponie pojawiła się okazja do zgarnięcia tableta Galaxy Tab 3 Lite SM-T110 lub telefonu Galaxy Trend 2 SM-G313H. Warunki, tradycyjnie, są dosyć łatwe – wystarczy założyć kartę kredytową w CitiBank i wydać kilkaset złotych.

Tylko dla nowych klientów

Konkurs skierowany jest do każdego, kto od 1.01.2012 nie posiadał żadnej głównej karty kredytowej w Citibank oraz zakupił (lub otrzymał jako prezent) groupon. Jedna osoba może kupić i zrealizować maksymalnie jeden groupon.
Sprzedaż grouponów trwa do 3.09.2014 lub do wyczerpania ich ilości, tj. 3 000 sztuk.

Proces zakładania karty kredytowej

Po otrzymaniu/zakupie groupona w sekcji „Moje Zamówienia” pojawi się plik pdf z dedykowanym linkiem – to właśnie z niego należy wypełnić formularz. Na jego wypełnienie regulaminowo mamy czas do 7.09.2014, jednak my zalecamy wykonanie tego jak najszybciej.
Następnie skontaktuje się z nami telefonicznie konsultant w celu złożenia wniosku o kartę kredytową. Kolejnym krokiem będzie wizyta kuriera w celu podpisania umowy o kartę kredytową, wtedy też należy przekazać kurierowi odpowiednie dokumenty dochodowe (jeśli tak uzgodniliśmy z konsultantem w rozmowie telefonicznej). Wykaz dokumentów dochodowych znajduje się w załączniku do regulaminu. W czasie rozmowy z konsultantem musimy wyrazić jednorazową zgodę na przekazanie informacji objętych tajemnicą bankową spółce ACTION S.A. (która odpowiada za wysyłkę sprzętu).

Citi Bank: telefon lub tablet za kartę kredytową

Nagroda – telefon lub tablet

Nagrodą jest tablet Galaxy Tab 3 Lite SM-T110 lub telefon Galaxy Trend 2 SM-G313H. Regulamin przewiduje, że nagrody otrzyma 2 000 osób, które jako pierwsze spełnią łącznie następujące warunki:

 • należy dokonać transakcji na sumę 500 zł kartą kredytową w ciągu 30 dni kalendarzowych od podpisania umowy o kartę kredytową, transakcje te muszą zostać zaksięgowane przez bank, a nie mogą zostać transakcjami zwróconymi bądź anulowanymi. CitiBank zastrzega, że do tej sumy 500 zł nie wliczają się przelewy wykonane z rachunku karty kredytowej.
 • należy wykonać pierwsze logowanie w serwisie transakcyjnym CitiBank.

Do dnia przyznania nagrody należy być posiadaczem danej karty kredytowej. Nie możemy więc jej zastrzec czy też zrezygnować przed otrzymaniem nagrody. W pierwszym roku użytkowanie karty jest darmowe.

Informację o promocji znaleźliśmy na mamOkazje.pl – dziękujemy Arti82.

Nie przegap!

Komentarze

 • Ja spełniłem warunki 11.09 i do dzisiaj nie dostałem przesyłki z telefonem. Z wcześniejszych postów wynika że osoby spełniające warunki pózniej niż ja dostały tel. Nie mam pojęcia o co chodzi. Napisałem do banku i czekam na odp. bo wg. regulaminu do dzisiaj sprzęt powinien już być u mnie.

  kkris21 Odpowiedz
 • Dziś otrzymałam telefon (ciemny odcień szarego) gratis była karta 8 GB Kingston. Przestałam wierzyć, że telefon dotrze a tu taka miła niespodzianka w ostatnim dniu! :)))))

  ann Odpowiedz
 • tak powinien zachowac sie paribas

  aaaa Odpowiedz
 • Witam.
  Warunki spełnione 12 lub 14 września. Telefon dostałem w piątek 31 października. Kolor granatowy, dodatkowo karta Kingston 8gb. Przesyłka z Action.

  Pik Odpowiedz
 • wlasnie otrzymalem telefon plus karte :)

  Lukasz123 Odpowiedz
 • A czy bank wystawi pit 8c??

  enter Odpowiedz
 • Czy są osoby które spełniły warunki dopiero w paździeniku?
  Czy można liczyć na nagrode wpo takim czasie?

  Pedrito Odpowiedz
 • Składałam dyspozycję zamknięcia karty z tej edycji miesiąc temu i Pani na infolinii poinformowała mnie, że z dniem 6 grudnia wszystko zostanie zamknięte, włącznie z serwisem elektronicznym, lecz nadal mogę logować się do systemu i korzystać z karty. Napisałam już kolejną dyspozycję. Czy ktoś wie, co poszło nie tak, bądź mnie jakoś w tej sprawie oświeci?

  ana Odpowiedz
 • Logujesz się do sritionline, tam zgłaszasz, że chcesz zamknąć kartę i prosisz o pisemne potwierdzenie. Dostajesz list, że karta będzie zamknięta. Papier to papie. Ja w rozmowy nie wierzę.
  Ja jeszcze poproszę o potwierdzenie zamknięcia karty już po fakcie.

  dario Odpowiedz
 • W okresie wypowiedzenia (30 dni po złożeniu dyspozycji zamknięcia karty) też pobierają opłatę za kartę?

  mario Odpowiedz
 • 1 4 5 6

  Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy