Tablet Galaxy Tab3 Lite za wyrobienie karty kredytowej Citibank na gruper.pl!

Wystartowała kolejna edycja promocji Citibank, w której za wyrobienie karty kredytowej i spełnienie kilku warunków do zgarnięcia jest tablet Samsung Galaxy Tab3 Lite – tym razem w serwisie gruper.pl. W porównaniu do poprzednich promocji zasady zbytnio się nie zmieniły, co oznacza, że zgarnięcie urządzenia nie powinno sprawić żadnych kłopotów.

Tablet dla nowych klientów

Pierwszym warunkiem promocji jest, standardowo, bycie nowym klientem banku – czyli osobą, która od 1 stycznia 2012 nie posiadała w Citibank żadnej głównej karty kredytowej. Jeśli spełnimy ten warunek – konieczne będzie kupienie jednego z 1500 kuponów w serwisie gruper (koszt 5 zł).

Karta kredytowa citibank - tablet galaxy tab

Kupony, o ile nie zostaną wyprzedane, mają być dostępne do 25 lipca 2014. Czas na założenie wniosku internetowego będziemy natomiast mieć do 31 lipca 2014.

Proste warunki

A co trzeba zrobić, aby zgarnąć tablet? Nic nadzwyczajnego – po złożeniu wniosku, pozytywnej decyzji kredytowej i dostarczeniu karty, konieczne będzie dokonanie transakcji nowo wydaną kartą w ciągu 30 dni od daty podpisania przez bank umowy o kartę na łączną kwotę 500 zł. Oczywiście najlepiej do tego nada się np. Żabka czy Sprytny Bill, choć mogą to być dowolne (niezwrócone) transakcje w sieci czy sklepach stacjonarnych.

Dodatkowy warunek, który trzeba spełnić, to:

[uczestnicy] w ciągu 30 dni od daty podpisania przez Bank umowy o Kartę zalogują się min. 1 raz w serwisie transakcyjnym Citibank Online pod adresem https://www.citibankonline.pl

Warto się śpieszyć!

Choć do kupienia będzie 1500 kuponów, to zgodnie z regulaminem nagród w postaci tabletów przyznanych będzie tylko 750. Oczywiście nie każdy tablet zgarnie – ze względu na odmowę przy słabej zdolności kredytowej – jednak mimo wszystko warto sprawę załatwić jak najszybciej i złożyć wniosek zaraz po kupnie grupera.

Nagroda zostanie wysłana do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniono warunki.

Każda z osób biorących udział w promocji jest zwolniona z opłaty rocznej za kartę w pierwszym roku jej użytkowania.

Nie przegap!

Komentarze

  • Tak, wiem o tym i oczywiście mam dostęp elektroniczny, logowałam się tam wielokrotnie od dnia otrzymania karty, więc raczej nie o to chodzi.

    Ag Odpowiedz
  • 1 5 6 7

    Skomentuj

    Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

    Ostatnie wpisy