Citibank: Tablet Lenovo lub telefon Galaxy Tab o wartości 449 zł za wyrobienie… DARMOWEJ karty Simplicity!

Wystartowała kolejna edycja promocji Citibanku z gadżetem za wyrobienie karty kredytowej. I już na starcie możemy ocenić, że powinna wam się spodobać! Dlaczego? Po pierwsze w końcu przesunięty został okres karencji który wyklucza „starych” klientów Citibanku, po drugie zasady zgarnięcia nagrody nie są zbyt skomplikowane, a po trzecie – od teraz wybierać możemy całkowicie bezpłatną kartę kredytową Simplicity! Nie dość więc, że bank ufunduje nam tablet bądź telefon, to na dodatek nie zapłacimy nic za posiadanie karty. Szykuje się hit? :)

Tablet lub telefon za kartę Simplicity

Telefon lub tablet od Citibanku

Promocja „Zostań posiadaczem karty kredytowej Citibank i odbierz swój gadżet” przeznaczona jest dla osób, które nie były posiadaczem żadnej głównej karty kredytowej Citibank od 1 stycznia 2014. Jeśli spełniamy ten warunek, to możemy skorzystać z promocji. Ważne, aby wniosek o kartę złożyć z dedykowanej podstrony promocji. Już na starcie konieczne będzie wybranie tam karty (World, PremierMiles lub darmowa Simplicity) oraz nagrody która nas interesuje: tablet Lenovo Tab 2 A7-30 czy telefon Samsung Galaxy J1. Wartość każdej z nagród oficjalnie wynosi 449 zł.

Czas na złożenie wniosku mamy do końca marca 2016.

Co dalej? W ciągu kilku dni roboczych oddzwoni do nas konsultant banku któremu podamy informacje o sobie. Bank m.in. na podstawie naszych dochodów podejmie decyzję o przyznaniu karty kredytowej. Warto pamiętać, że bank już na starcie definiuje wymagania podstawowe:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Po pozytywnej decyzji kredytowej i uzyskaniu karty konieczne będzie aktywowanie karty i spełnienie dwóch warunków:

 • zalogowanie się min. 1 raz w serwisie Citibank Online w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty podpisania przez bank umowy o kartę (za pomocą aplikacji mobilnej lub normalnie przez przeglądarkę)
 • dokonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 3000 zł w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych, gdzie jako pierwszy miesiąc liczymy miesiąc następujący po miesiącu podpisania umowy przez bank

Warunki nie są jak widać bardzo trudne do spełnienia – wydanie średnio 1000 zł miesięczne w sklepach czy przez internet dla przeciętnej rodziny nie powinno być problemem :)

To tyle! Wszystkie osoby, które spełnią powyższe warunki zostaną poinformowane do 10 dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków o przyznaniu nagrody. Ta trafi do nich w ciągu maksymalnie 30 dni kurierem (bez zapowiedzi, więc możecie się zdziwić – zazwyczaj też dużo szybciej niż w 30 dni :)).

Nagrody stanowią przychód ze sprzedaży premiowej co oznacza, że są zwolnione z podatku dochodowego.

Ile to kosztuje? NIC!

Dotychczas aby wziąć udział w promocji konieczne było zawnioskowanie o kartę World, która kosztuje aż 18 zł miesięcznie. W większości przypadków nie opłacało się korzystać z karty po okresie promocji więc popularne było… zamykanie jej po odebraniu nagrody. Tu też jest taka opcja, ale Citibank postanowił wyjść naprzeciw osobom które faktycznie chciałyby korzystać z karty dłużej i pozwolił zawnioskować o kartę Simplicity. Plastik ten wyróżnia fakt, że nie ma żadnej opłaty miesięcznej czy rocznej. Innymi słowy jeśli na czas będziemy spłacali swoje zobowiązania (co bank wylicza w comiesięcznym wyciągu), to nie zapłacimy za obsługę karty ani grosza. I tak ponoć zostanie na zawsze ;)

Więcej o Simplicity pisaliśmy w maju 2015. Szczegóły promocji w regulaminie.

Podsumowując: darmowa karta Simplicity, a do tego tablet Lenovo Tab 2 lub telefon Samsung Galaxy J1 po wydaniu 3000 zł w 3 miesiące. Haczyków brak! :)

PS. Aktualnie trwa również promocja z wideorejestratorem i 200 zł cashbacku na stacjach BP Warunki nieco prostsze, ale karta mniej wartościowa – kosztuje 8 zł miesięcznie, więc niekonieczne warto ją sobie zostawiać na dłużej.

Nie przegap!

Komentarze

 • Ja na kuriera czekałem ponad tydz. bo podobno jeden z nich miał wypadek i zastępował Go drugi. Umówił się ze mną na rano a był ok 17. Bank dzwonił do mnie i pytał czy już kurier był i byli zdziwieni że jeszcze nie. Zatem śmiem twierdzić że to Firmy kurierskie sobie w kulki lecą choć w moim przypadku podali mi powód, czy to prawda, to już inna melodia

  jojo Odpowiedz
 • Miał może ktoś tak że dostał sms że papiery zostały kurierem wysłane a poźniej było brak odzewu ze strony kuriera jak i Citi? Zastanawiam się czy dzwonić do nich na infolinie i pytać czy zostały wysłane papiery czy jednak je wycofali? Z tego co widze to przynajmniej Citi powinien zadzwonić czy umowa dotarła a takiego telefonu nie mialem ;(

  Łukasz Odpowiedz
 • Właśnie kurier przywiózł Tablet :-)

  Michał Odpowiedz
  • Michał,
   a dostałeś wcześniej jakąś wiadomość z numerem listu przewozowego? Jeśli tak, to był to sms/e-mail?

   Michał 2
  • jeśli się nic nie zmieniło to Citek wysyła tablety z zaskoczenia. Nagle pojawia się kurier i tyle :-)

   Michał
  • Jedyne info to ten mail że spełniłem warunki jakiś czas temu. Dziś telefon od kuriera czy ktoś jest w domu i czy jest sens jechać. Nic więcej.

   Michał
 • Też dotarł dzisiaj :)

  Kindia Odpowiedz
 • Właśnie dziś otrzymałem tablecik :) dla mnie wielki +. Wniosek o kartę wypełniałem 18.01 a dziś tj. 24.03 jest tablecik.

  jave Odpowiedz
 • Mam i ja :) Nie wystraszcie się wielkości przesyłki. Pudło ze 20 razy większe niż tablet :)

  jojo Odpowiedz
 • Doszedł dziś. Tez nie wierzyłem bo pudło jakby na komputer

  pawcio Odpowiedz
 • Ktoś byłby w stanie wysłać mi zdjęcie? Wrzuciłbym na FB :)
  livesmarter.pl @ g

  Michał Odpowiedz
 • Czego zdjęcie tableta czy pudła? :)

  jave Odpowiedz
 • A jak to się ma dla polecającego. Znajomy podpisał umowę czeka na kartę, co dalej? Gdzie mi prześlą owe 300 zł, kontaktują się? Kiedy wypłata?

  jojo Odpowiedz
 • Jakim kurierem przyszlo? DPD Dhl Shenker?

  falusinski Odpowiedz
  • Kurier to lichy DB SDchenker, czyli ci, którzy są najmniej elastyczni w terminach i adresach dostawy. Parę dni po mailu od Sytego NAGLE dzwoni kurier „czemu nikogo nie ma w domu”… Pudło a i owszem, GIGANT, jak stary kineskopowy monitor :] w środku maleńka cegiełka – ów planszet (po francusku, ponadto m.in. Rosjanie zapożyczyli od nich nazwę).
   Po co brać nazwę od Anglików, którzy zapożyczyli nazwę od Niemców?!
   Po polsku winno być: PALETA. Tak, tak, chodzi o tą malarską, tak samo się trzyma i obsługuje. Stąd narody nazwę wzięły ale nad Wisłą jak te @y :] wszystko muszą z@ać :]

   Krzysztof
 • Nie rozumiem jednej rzeczy ” w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych, gdzie jako pierwszy miesiąc liczymy miesiąc następujący po miesiącu podpisania umowy przez bank”

  Czy wliczają się transakcje wykonane zaraz po otrzymaniu karty czy dopiero od rozpoczęcia kolejnego miesiąca ?

  Michał Odpowiedz
  • @Michał
   to może punkt po punkcie:
   1. linia – zapisz na kartce datę widniejącą na umowie (np. 05.02.2016)
   2. linia – zapisz nazwę miesiąca odpowiadającą dacie z pkt. 1 (czyli: luty)
   3. linia – zapisz nazwę miesiąca o 1 późniejszego niż ten z pkt 2 (czyli: marzec)

   Liczą się transakcje od 1 dnia miesiąca którego nazwę zapisałeś sobie w pkt. 3 (czyli od 1 marca)

   matematyka jednak musi być obowiązkowa na maturze ;)

   aaaaa
 • Telefony się skończyły, nowy regulamin od 1.04.

  Darek Odpowiedz
 • 1.Czy po otrzymaniu nagrody można zrezygnować z Karty ?
  2.Czy jest gdzieś możliwość ustalenia limitów transakcyjnych dla karty simpliciti ?

  GrzesiekM Odpowiedz
 • Ale osoby, które spełniły warunki jeszcze w marcu to chyba otrzymają telefon, jeżeli wybierały wcześniej taką opcję ? Nowy regulamin, chyba dla osób składających wnioski po 01.04 ?

  Sebastian Odpowiedz
  • Tak, osoby które przystąpiły do promocji na starych warunkach korzystają za starych warunków, czyli jeśli wybrały telefon = dostaną telefon :)

   Michał
 • Dajcie znać czy jeśli spełniliście warunek wydania 3 tys. w 1.5 m-ca to czy bank się z Wami już skontaktował, czy bank czeka 3 pełne miesiące mimo?

  Ktoś chyba pisał, że miał kontakt ze strony banku, niestety ja wciąż czekam i nie wiem czy będą dzwonić, mailować, czy po prostu wyślą nagrodę :)

  marek_m Odpowiedz
  • Powinni się skontaktować szybciej, ale i tak mają jeszcze dwa tygodnie więc trzeba czekać :)

   Michał
 • Ja spełniłem warunek po 1,5 mies (3000 na 3 mies) i chwile potem dostałem tableta. Dostałem maila o spełnieniu warunku, nikt nie dzwonił po prostu przyszła paka i tyle. Na infolini gdy o to pytałem jeszcze mnie przeprosili za kłopoty z system i że jak tylko rozwiążą problem to zaraz go wyślą

  jojo Odpowiedz
  • Jak to mówią „warto rozmawiać”.
   Po rozmowie z konsultantką Citi dowiedziałem się, że nagroda już czeka i już za kilka dni zostanie nadana :)

   marek_m
 • to dziwne bo u mnie ani maila ani telefonu ani paczki :(

  marek_m Odpowiedz
 • Przy okazji dowiedziałem się o kolejnej promocji CITI.
  Ja polecając kartę dostaję 400zł premii, a osoba, której polecę przez 4 kolejne miesiące 100zł premii. Oczywiście wcześniej nowy Klient musi aktywować i aktywnie korzystać z karty.

  Czyli bez smartphonów / tabletów a jedynie kasa.

  marek_m Odpowiedz
 • Powiedz coś więcej o tej ofercie. Jakiś link, etc.

  Sebastian Odpowiedz
  • No właśnie Pani na infolinii zdziwiła się na tę ofertę z tabletem za polecenie karty, a powiedziała o tym co napisałem powyżej. Nie mam linka, może po prostu przedzwoń na infolinię.

   marek_m
 • marek_m@ jeżeli dzwoniłeś na infolinię teraz w kwietniu i konsultantka nie słyszała o promocji z poleceniem karty kredytowej za 300 zł dla polecającego i tablet dla polecanego (wg strony citi i regulaminu promocja obowiązuje do 18 maja) a nawija ci o promocji, do której można było przystąpić do końca grudnia 2015 r., to ja bym chciał wiedzieć skąd taka konsultantka się urwała :) Pozdrawiam

  wiechu Odpowiedz
 • Jest telefon, była to pierwsza moja promocja z wielu o których przeczytałem na livesmarter.pl i skorzystałem od stycznia b.r. Od tego czasu dzięki tej stronie uporządkowałem swoje finanse. Wielkie dzięki Adminie, wszystkiego dobrego !

  Mariusz Odpowiedz
  • Super! Dobrze, że teraz jesteś po tej „dobrej” stronie (gdzie to banki płacą nam, a nie my im :-))

   Michał
 • telefon doszedł:)
  rozumiem, że spokojnie mogę już zamykać kartę simplicity

  ewcia Odpowiedz
 • Czy płatności w Żabce za czynsz, telefon itp. są kwalifikowane jako transakcja bezgotówkowa?

  Genek Odpowiedz
 • mam pytanie odnośnie telefonu, który dostaliśmy w ramach tej promocji. Dostał ktoś z was jakąś kartę gwarancyjną? W regulaminie oferty jest info, że jest 24-miesięczna gwarancja na sprzęt, ale jaką datę liczyć jako datę początkową? Prośba o info, ktoś się orientuje? :)

  kwiatek2379 Odpowiedz
 • ja do tej pory walczę i reklamuje. 16 marca dostałem maila o przyznaniu nagrody (tablet), kurier miał się pojawić w ciągu 30 dni. 23 kwietnia złożyłem reklamację, a 27 kwietnia dostałem odpowiedź, że mają problemy techniczne i do 16 maja kurier będzie u mnie. 30 maja złożyłem kolejną reklamację do tej pory bez odpowiedzi więc 10 czerwca po raz kolejny się pofatygowałem i dostałem odpowiedź ….. że mają problemy i w ciągu 30 dni nagroda do mnie dotrze. Porażka na całej linii z tym bankiem. Dzwonią z pierdołami 2 razy w tygodniu a prostej wysyłki nie potrafią zrealizować. Rozwiązałem umowę. Szkoda czasu na patałachów.

  Pan_Sowa Odpowiedz
  • ciekawe, promocje Citibanku pojawiają się praktycznie od kilku lat i do tej pory jeszcze nie spotkałem się z innymi problemami niż ew. kilkudniowe opóźnienie w wysyłce

   Michał
 • Jednak City po raz kolejny mnie miło zaskakuje.
  Powinienem w tamtym tygodniu otrzymać Samsunga Galaxy J1.
  Dziś dostałem jednak informację:

  Przepraszamy za opóźnienia w dostawie urządzenia.
  Niestety smartfony Samsung Galaxy J1 nie są już produkowane.
  Mając na uwadze Państwa zadowolenie i wydłużony czas oczekiwania, dostarczymy Państwu w ramach rekompensaty

  wyższy model – Samsung Galaxy J3.

  Taki obrót sprawy mi jak najbardziej odpowiada!
  Dziękuję CITY

  neme Odpowiedz
  • Rewelacja, Citi robi dobrą robotę z obsługą klienta. Pamiętam jak niedawno mieli opóźnienie z wysyłką nagród to dołożyli powerbanka. Mały gest, a świetnie działa.

   Michał
 • Dzwoniła konsultantka na tel . domowy i mówiła , że mój nr został wylosowany i jak przyjdzie się na spotkanie z żoną , to tablet będzie gwarantowany. Jednak te żony są na coś przydatne w dzisiejszych czasach . Spotkanie ma być odnośnie jakiś środków czyszczących czy tam garnków i misek ale już zapomniałem , bo na tablecie swą uwagę koncentrowalem . Chciałem zapytać czy ktoś już był na takim pokazie i dostał tablet i czy każdej parze dają czy tylko tym co coś tam kupią ? Jeżeli tak to co to za model , bo przez telefon mówią , że nic nie wiedzą . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • 1 3 4 5

  Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy