Tablety, powerbanki i kubki termiczne dla płacących PeoPay

Trwa konkurs przeznaczony dla użytkowników PeoPay – aplikacji mobilnej, dzięki której klienci Pekao SA mogą płacić w sklepach, wypłacać pieniądze z bankomatów oraz przesyłać sobie pieniądze. Za aktywne korzystanie z aplikacji do wygrania mamy kubki termiczne, powerbanki oraz tablety.

Płać PeoPay i wygraj nagrody w konkursie

Aby wziąć udział w konkursie należy posiadać rachunek do płatności w aplikacji PeoPay, czyli Eurokonto. Oprócz tego należy zgłosić się do konkursu do końca lipca podając swoje imię, nazwisko, numer telefonu i identyfikator PeoPay.

Sama zasada zdobycia nagród w konkursie jest dość prosta. Bank nagrodzi te osoby, które wykonają najwięcej transakcji PeoPay podczas trwania konkursu. Jako transakcje rozumiemy tu płatności bezgotówkowe, wypłaty z bankomatów oraz przelewy między użytkownikami – o ile wartość danej transakcji wyniesie min. 10 zł. Istotnym ograniczeniem jest jednak fakt, że w danym dniu liczona jest tylko jedna transakcja danego typu. Łącznie do zdobycia mamy więc 3 transakcje dziennie.

Pierwsze 6 osób, które dokona największej liczby transakcji, otrzyma nagrody I stopnia, czyli tablety Galaxy Tab S2 9.7 o wartości 2038 zł brutto. Kolejne 500 osób zgarnie powerbanki o wartości 35 zł, ale uwaga: tylko w przypadku, kiedy dana osoba wykonała min. 5 transakcji konkursowych. Nagrody III stopnia, czyli kubki termiczne, otrzyma kolejne 1000 osób, przy czym muszą one wykonać min. 3 transakcje konkursowe.

Osoby, które otrzymają nagrody, zostaną powiadomione przez bank do 31 sierpnia 2016. Do nagród rzeczowych dodatkowo fundowana jest nagroda pieniężna w celu opłacenia przez bank podatku od wygranej. Szczegóły promocji w regulaminie.

Czy warto brać udział w konkursie? O ile szanse na pierwsze miejsce są w tej chwili znikome, to prawdopodobnie dość łatwe może być zdobycie kubka lub powerbanka. O ile tylko posiadacie konto w Pekao i płacicie PeoPay :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Telefonem z NFC zapłacę Peopay’em wszędzie :-)

  ls5 Odpowiedz
 • Zapis „posiadają zdefiniowany rachunek do płatności w aplikacji PeoPay tj. Eurokonto” jest nieprecyzyjny… Posiadam zdefiniowany rachunek do płatności Peopay, ale nie jest to eurokonto. Jest to rachunek prepaid, z czasów gdy takie można było założyć. Więc dla mnie zapis w regulaminie „tj.” nie jest taki oczywisty.

  ls5 Odpowiedz
 • bo trudno jest dołączyć do BLIKa i móc wykonywać przelewy natychmiastowe pomiędzy różnymi bankami – nie, trzeba usiłować niezbyt zresztą hojnie wypromować własny system płatności do którego poza PEKAO nie należy żaden inny bank mimo iż „miał być rozszerzany jak BLIK na inne banki” – no cóż sądząc po innych bankach i ogólnej niechęci ludzi do płacenia w ten sposób powerbank lub kubek jest w sumie gwarantowany do konta pre-paid bym jeszcze się skusił ale zakładać konto w PEKAO nie ma sensu

  zenek64 Odpowiedz
 • Heh co za promocja… Pko jak i pekao ma oferty tylko dla dziadków którzy myślą że robią dobrze wybierając ten bank. A ze są opłaty za byle co i w dodatku brak bonusów to myślą że tak musi być. Watpie żeby ktoś bez kokretnego powodu (kredyt) był w tych dziadowskich bankach

  YaPaE Odpowiedz
  • Nie sposob sie nie zgodzic ale tak jest jak piszesz.

   Wojak
  • Dokładnie, tylko PKO, pekao, BPS i SGB oferują kredyty studenckie, więc siłą rzeczy zakładają tam konta, by nie płacić prowizji od transzy. Mija kilka lat, kredyt spłacony, a konto zostaje…

   deloe
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy