„Taka okazja piechotą nie chodzi” – Santander zwróci 5% wartości zakupów spożywczych

Kolejny bank postanowił stanąć do walki o klienta oferując cashback za zakupy spożywcze. Po bardzo dobrej promocji GetinOnline oraz Alior Banku tym razem Santander Consumer Bank oferuje 5% zwrotu za zakupy w sklepach spożywczych i marketach.

Niestety w porównaniu do poprzedników oferta Santander jest bardzo ograniczona. Dostępna jest, po pierwsze, jedynie dla posiadaczy kart kredytowych Visa Comfort, Visa Comfort Plus lub Visa TurboKARTA. O ile to nie jest aż takim problem – wszak kartę zawsze można wyrobić, o ile pozwala na to BIK – to kolejnym warunkiem promocji jest specjalne zaproszenie, jakie bank musi wystosować, aby dany klient mógł skorzystać z oferty.

Santander Consumer Bank - Taka okazja piechotą nie chodzi

Szczęśliwcy, którzy dostaną zaproszenie banku powinni, wydawać by się mogło, być zadowoleni – bank gwarantuje, że zwróci 5% zakupów w sklepach spożywczych i marketach i to aż do 760 zł rocznie (w porównaniu do 480 zł w GetinOnline oraz 400 zł na Koncie Rozsądnym w Alior Bank). Do tej pory wszystko się zgadza jednak trzeba wziąć pod uwagę, że promocja Santander trwa… 2 miesiące, od 1.11 do 31.12. Oznacza to, że aby zgarnąć maksymalny cashback konieczne będzie wydanie 15 200 zł. Na pocieszenie – transakcje mogą być dokonane nawet 31.12.2013 – ważne, aby bank je rozliczył do 5.01.2014.

Nagroda w postaci cashbacku zostanie wypłacona do końca stycznia 2014, przy czym konieczne będzie również spełnienie poniższego warunku:

w momencie przyznania Nagrody nie ma zaległości w spłacie zadłużenia na rachunku karty kredytowej Visa wydanej do Umowy w kwocie wyższej niż 50 (pięćdziesiąt) złotych i powyżej 10 (dziesięć) dni oraz Umowa pozostaje w mocy.

Pełny regulamin promocji dostępny jest pod tym adresem. Kody MCC biorące udział w promocji „Taka okazja piechotą nie chodzi” to: 5311, 5331, 5411, 5422, 5441, 5462, 5499, 5921.

Swoją drogą zastanawia nas ilu z czytelników bloga ma kartę kredytową w banku Santander i czy ktokolwiek dostał zaproszenie do promocji? :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Jak ktoś planuje zabalować w sylwestra to w sam raz na zapas dobrego szampana:)
  Promocja chyba dla nikogo.

  alko Odpowiedz
 • Złapałem dziś w Biedronce ulotkę Płać telefonem w Biedronce. Oprócz Pekao SA na liście banków jest też Alior i Getin. W Aliorze 5% rabatu, zaś w Getin dla nowych kleintów Promocja Codzienne Zakupy – 10 procent zwrotu.
  Ulotka prowadzi do nieistniejącej jeszcze strony biedronka.aliorbank.pl

  Dzikus Odpowiedz
 • prawdopodobnie usługa iKasa ruszy jutro, zaś obsługiwane telefony to nie tylko smartfony – zobaczymy jak ruszy :)

  Dzikus Odpowiedz
 • Takie cuś jest w google play
  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.icp.ikasa.getin&hl=pl
  Co do aliora musieliby zmienić regulamin zwrotów, bo 5% jest płatnościami od konkretnych kart debetowych

  mm Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy