Dwie propozycje z premią 400 zł za wyrobienie karty kredytowej Santander Consumer Banku – którą wybrać?

Zakończona

Trwają dwie promocje karty kredytowej banku, który dla wielu czytelników jest ciągle nowością. Mowa o Santander Consumer Banku i jego propozycji z premią 400 zł na start. Sprawdźmy więc z której oferty bardziej opłaca się skorzystać by zyskać bonus dla nowego klienta :)

Zyskaj 400 zł za kartę kredytową Comfort
W pierwszej promocji do zdobycia jest 400 zł w formie moneybacku w zamian za wyrobienie karty Visa Comfort. Bank zaznacza, że należy być nowym klientem, czyli nie posiadać żadnej karty Santander Consumer Banku od 2022 roku.

Po zawnioskowaniu o kartę i podpisaniu umowy należy zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej w ciągu 30 dni, a następnie wykonywać transakcje kartą na min. 600 zł w ciągu czterech z pięciu pierwszych miesięcy – bank przekaże nam bowiem 100 zł na rachunek karty za każdy miesiąc, w którym spełniliśmy warunki. Razem wymagane jest więc wydanie 600 x 4 = 2400 zł, aby zgarnąć 400 zł nagrody.

Sama karta Visa Comfort jest płatna (9,5 zł miesięcznie), ale pod wydaniu 1000 zł miesięcznie bank zwalnia nas z tej opłaty.

400 zł za kartę kredytową Santander

W przypadku drugiej propozycji warunki są nieco inne. Tu do zdobycia mamy również 400 zł, ale w formie kart podarunkowych Allegro. Wyrabiamy natomiast nie kartę Comfort, ale TurboKARTĘ.

Pierwszym krokiem skorzystania z oferty jest zawnioskowanie ze strony promocji, a następnie zalogowanie do bankowości i wykonywanie transakcji kartą. Ich warunki są takie same, jak pierwszej oferty: mamy wydać 600 zł przez cztery z pierwszych pięciu miesięcy, aby bank przyznał nam bony Allegro – po 100 zł za każdy miesiąc.

Oprócz tego pamiętajmy, że posiadanie TurboKARTY ma dodatkowe korzyści: możemy dzięki niej zyskać zwroty za transakcje w wybranych miejscach (myjnie, restauracje, stacje paliw) – nawet do 360 zł rocznie. Sama karta jest również nieco tańsza niż karta Comfort (4,9 zł miesięcznie) – najlepiej wydawać 1000 zł miesięcznie, bo wtedy nie ponosimy żadnej opłaty miesięcznej.

Obie propozycje doczekały się dokładniejszych prześwietleń w formie osobnych wpisów na blogu., dlatego zachęcam do zapoznania się z nimi, aby mieć ogląd na pełną ofertę:

Nie przegap!

Skomentuj

Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

Ostatnie wpisy