Wygraj Samsunga Galaxy S10 i zgarnij gwarantowane 30 zł w promocji urodzinowej Walutomat.pl

Zakończona

Walutomat.pl, największa i najdłużej działająca platforma wymiany walut w Polsce, kończy właśnie 10 lat. Z tego powodu serwis postanowił ruszyć ze specjalną promocją urodzinową: w zamian za pierwszą wymianę walut zgarniemy bon o wartości 30 zł do wykorzystania na empik.com. Oprócz tego będziemy mogli zawalczyć o Samsunga Galaxy S10!

10. urodziny serwisu Walutomat - 30 zł do zgarnięcia

30 zł dla nowych klientów

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, czyli osobą nieposiadającą do tej pory konta na Walutomat.pl. Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się w serwisie poprzez dedykowaną stronę promocji, a następnie dokonamy zakupu lub sprzedaży przynajmniej 300 jednostek waluty USD/EUR/GBP/CHF (również w kilku transakcjach na łącznie 300 jednostek).

Na spełnienie warunków mamy czas do 15.12.2019, jednak organizator promocji zastrzega, że pula nagród wynosi 200 sztuk i promocja może zakończyć się wcześniej. W momencie ewentualnego wyczerpania puli na stronie promocji pojawi się odpowiedni komunikat.

Nagrody w postaci kart podarunkowych o wartości 30 zł do wykorzystania na empik.com będą przekazane mailowo nie później, niż 22.12.2019 – czyli idealnie na gwiazdkę. Karty będą ważne do 30.10.2020.

Wygraj Samsunga Galaxy S10

Wszyscy uczestnicy promocji mogą dodatkowo zawalczyć o smartfon Samsung Galaxy S10. Wystarczy, że w trakcie przystępowania do promocji odpowiedzą na pytanie konkursowe: Jak widzisz przyszłość wymiany walut za 10 lat? Jeśli organizator promocji uzna naszą odpowiedź za najbardziej kreatywną, to wygramy Samsunga Galaxy S10 o wartości 2786 zł brutto. Biorąc pod uwagę, że promocja (wraz z konkursem) dostępne są dla zaledwie 200 osób, to szansa na wygraną jest całkiem realna. Powodzenia! :)

Szczegóły promocji w regulaminie.

Jak działa Walutomat?

Walutomat.pl jest najdłużej działającym polskim serwisem wymiany walut. Skupia 330 tys. osób i firm, które wymieniają waluty między sobą, po atrakcyjnych kursach, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Serwis jako pierwszy wprowadził możliwość wpłat przez Pay-by-link. Umożliwia także m.in. przelewy zagraniczne do ponad 40 krajów świata, czy wypłatę gotówki w euro. Operatorem Walutomatu jest Currency One – firma, która posiada licencję KNF na świadczenie usług płatniczych.

Nie przegap!

Komentarze

 • Jakoś śmieszy mnie tylko że zapraszają na urodziny z takim limitem nagród. Widzicie promocje masterpassa ? limit nagród ile 7000 czy 9000 ? :-) I jeszcze tyle jednostek walutowych trzeba kupić:) To słaby gracz:)

  bolek Odpowiedz
  • Dokładnie, żeby chociaż jeszcze rzucili z 10 tych telefonów na 200 osób, to by mieli jakiś gest.

   pws
 • taki wielki kantor internetowy, z którego od lat korzystam i daje 200 sztuk bonów…
  dla mnie to antyreklama. mogliby dać ze 3 telefony i po prostu dla każdego klienta (nowego i starego) szansę na wygraną.

  derek Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy