Visa Checkout: do 50% zniżki na bilety Polregio i 15 zł na bilety24.pl

Zakończona

Ruszyły dwie promocje zachęcające do płacenia cyfrowym portfelem Visa Checkout. W pierwszej z nich do zgarnięcia mamy nawet 50% zniżki na przejazdy pociągami Polregio. W drugiej – 15 zł zniżki na wydarzenia artystyczne.

Bilety tańsze do 50% z Visa Checkout

Nawet 50% zniżki na bilety Polregio

Pierwsza z promocji dotyczy zakupu przejazdu na stronie biletregionalny.pl w terminie od 26.07 do 31.10.2017. Tu do zyskania mamy 50% rabatu na bilet, jednak nie więcej, niż 10 zł. Wystarczy, że za zakup zapłacimy przy pomocy Visa Checkout

Minusy? Teoretycznie z promocji można skorzystać tylko raz. Organizator ma też prawo zakończy, ale również przedłużyć akcję w dowolnym momencie.

Szczegóły promocji w regulaminie.

15 zł zniżki na bilety24.pl

Druga promocja również dotyczy zakupu biletów, jednak o nieco innym profilu – na wydarzenia artystyczne. Jeśli na stronie bilety24.pl skompletujemy zamówienie o wartości minimum 50 zł, to wybierając płatność z Visa Checkout otrzymamy rabat w wysokości 15 zł.

Z oferty skorzystać można najprawdopodobniej raz, logując się pierwszy raz do swojego konta Visa Checkout. Zamówienie musi zostać opłacone w ciągu 15 minut, bo inaczej nie skorzystamy już z promocji ponownie.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • Wolałbym bilety na komunikację miejską, np. w Warszawie…

  sodapro Odpowiedz
 • Wypadałoby jeszcze zaznaczyć, że do skorzystania z systemu IPR trzeba mieć drukarkę, odpowiednio tusz lub toner oraz kartkę a4 – jak przystało na państwową firmę bez papierowej biurokracji się nie obejdzie.

  Iks Odpowiedz
  • Dlaczego? Bilet można przecież pokazać na czytniku lub smartfonie. Sprawdzone wielokrotnie.

   DOMINIK
  • Dokładnie. Kiedyś niektórzy konduktorzy czepiali się, jak był za mały ekran (bo mieli jakiś przepis o minimalnej przekątnej ekranu), ale teraz o ile czytnik odczyta, to nikt nic nie mówi. Nawet nie-smartfony działają (np. Nokie, gdzie przez przeglądarkę po prostu otwierasz obrazek z kodem z linku z SMSa).

   Marcin H
 • Czy można podpiąć kartę Mastercard?

  broker Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy