Wraca 5% cashbacku od T-Mobile Usługi Bankowe (dawny Alior Sync)!

Pamiętacie wejście na rynek marki Alior Sync? Bank ten oferował aż 5% zwrotu do 1250 zł miesięcznie (!) za wszystkie zakupy w sieci. Oferta pojawiła się mniej więcej wtedy, kiedy wystartował blog (w 2012). Różnica jest jednak taka, że LiveSmarter ma się całkiem dobrze, a moneybacku od T-Mobile już od dawna nie ma. Do dzisiaj! Okazuje się, że właśnie (nieco nieoficjalnie) wystartowała najnowsza promocja banku, w której znów zgarniać będzie można 5% zwrotu. Co najciekawsze – promocja dostępna jest również dla obecnych klientów banku! ;)

5% moneyback w T-Mobile Usługi Bankowe

5% zwrotu za zgody marketingowe

Promocja „5% zwrotu kwoty zakupów dla klientów T-Mobile Usługi Bankowe” przeznaczona jest dla wszystkich klientów banku, którzy:

 • Posiadają Rachunek i Kartę,
 • Wyrazili i nie odwołali zgody marketingowej na przetwarzanie danych w celach marketingowych […]. Zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych można wyrazić w Contact Center T-Mobile Usługi bankowe bądź w Placówkach T-Mobile Usługi Bankowe, w sytuacji gdy nie została wyrażona podczas zawarcia Umowy Ramowej.
 • Wyrazili i nie odwołali zgody na weryfikację historii zobowiązań […]. Zgodę na weryfikację można wyrazić w Contact Center T-Mobile Usługi bankowe bądź w Placówkach T-Mobile Usługi Bankowe, w sytuacji gdy nie została wyrażona podczas zawarcia Umowy Ramowej.
 • Na T-Mobile koncie odnotowano w danym miesiącu wpływ z tytułu wynagrodzenia dokonany przez pracodawcę bądź wpływ z tytułu stypendium dokonany przez uczelnię wyższą bądź wpływ z tytułu renty lub emerytury dokonany przez ZUS bądź łączną wartość wpływów w wysokości 2 000 PLN spoza T-Mobile Usługi Bankowe lub z rachunku firmowego w T-Mobile Usługi Bankowe
 • W przypadku rachunków otwartych przed 2 listopada 2015 roku, aby wziąć udział w promocji Klient musi wyrazić chęć skorzystania z Promocji w Contact Center

Jednym zdaniem: należy zadzwonić na infolinię banku, wyrazić zgodę na marketing oraz weryfikację historii zobowiązań oraz zapewnić w danym miesiącu wpływ 2000 zł z obcego banku (pieniądze można np. od razu z powrotem „odlać” tam, skąd przyszły). W przypadku osób, które dopiero założą konto – zgodę na przystąpienie do promocji wyrazimy już prawdopodobnie podczas składania wniosku o konto :)

Promocja obowiązuje… do odwołania

Jeśli spełnimy te dość proste warunki, to nie pozostaje na nic innego jak… zarabiać. Bank zobowiązuje się do premiowania każdej transakcji kartą 5-procentowym zwrotem. Ograniczenia są dwa. Po pierwsze: maksymalny zwrot miesięczny to 25 zł. Po drugie: wyłączone są niektóre kody MCC tak, aby nie generować (zbyt łatwo) sztucznego obrotu:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
 • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012, określający instytucje finansowe;
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Premia wypłacana będzie nie później niż 15. dnia kolejnego miesiąca kalendarzowego. Warto dodać, że promocja obowiązuje do odwołania! Bank zobowiązuje się do powiadomienia nas o jej zakończeniu 2 miesiące wcześniej.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Ile kosztuje konto osobiste w T-Mobile usługi Bankowe?

Konto osobiste prowadzone jest całkowicie bez opłat. Bank dorzuca nam nawet gratis 10 darmowych przelewów natychmiastowych miesięcznie. Jeśli natomiast chodzi o kartę debetową – kosztuje ona 6 zł miesięcznie, ale opłaty pozbywamy się wydając 200 zł miesięcznie kartą. No a w końcu po to tę kartę mamy (lub założymy), żeby nią płacić i zyskać 5%.

Opłata niepobierana, gdy właściciel rachunku, do którego wydana jest Karta, nie ukończył 19 roku życia.

Warto również pamiętać, że w T-Mobile UB wszystkie wypłaty z bankomatów są bez opłat.

Podsumowując: niezależnie od tego czy jesteśmy nowym czy starym klientem banku od każdych 500 zł miesięcznie możemy zupełnie za darmo zgarnąć łatwe 25 zł zwrotu.

PS. Oficjalna kampania banku wystartuje prawdopodobnie jutro. Nie pierwszy raz piszemy jednak o promocji nieco przedpremierowo :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Jest

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
 • U mnie i u żony też.

  Waldemar Odpowiedz
 • Dzisiaj udało mi się wykorzystać moneyback jako kartę przetargową w negocjacjach 😉: kupowałem w niewielkiej hurtowni zapas majtek i koszulek za duże kilkaset złotych i upierałem się przy płatności kartą; kiedy sprzedawca się dopytywał, dlaczego, to wytłumaczyłem mu, że chodzi o moneyback 5%. W efekcie dostałem rabat 8% 😎.

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
  • Ciekawe dlaczego aż tyle opuścił żeby była gotówka skoro intercharge to ułamek procenta. No bo chyba na lewo Ci ich nie pchnął ? ;)

   Herman
  • Herman – wlasnie dlatego sie upieral. Szara strefa, nie ma papierow, nie ma VAT. Typowe zachowanie.

   keton
  • Nie, po prostu to była hurtownia sprzedająca zapewne głównie dla firm (B2B), tzn. nastawiona na płatności przelewami i w ogóle nie obsługująca płatności kartowych.

   A interchange to tylko część kosztów, które ponosi sprzedawca za obsługę kart, jeśli taki rozwydrzony klient trafia się im rzadko, to pewnie jednak bardziej może się opłacać dać mu 8% rabatu…

   Don Quijote de la Mancha
 • Jest…

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
 • Ponownie jest…

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
 • Dziękujemy Ci Timobajlu :D Piękna, stała, cykliczna promocja, oby nie zgasła nigdy ;)

  JoX Odpowiedz
  • Przez 2 lata karta kredytowa była praktycznie za darmo. Po 2 latach użytkowania i korzystania ze zwrotów 25 zł (kwiecień 2019r.)będzie trzeba zapłacić roczną opłatę za kartę. Zastanawiam się czy będzie to wtedy opłacalne przy wydatkach rzędu 500 zł miesięcznie. Na pewno nie aż tak, jak teraz ale czy w ogóle będzie sens?

   Lidia
  • Roczna opłata wynosi:
   – 0 zł pod warunkiem wydania w minionym roku min. 15 kzł;
   – 35 zł pod warunkiem wydania w minionym roku min. 7,5 kzł;
   – 70 zł w innym przypadku.

   Korzystając z tego moneybacku i konta Premium i tak wydajemy min. 6 kzł rocznie (np. 550 zł × 12 = 6,6 kzł), wiec wystarczy raz w roku zapłacić tą kartą za jakąś nieco droższą rzecz (jak laptop czy smartfon), którą często i tak trudno obsłużyć jakimś moneybackiem (no te przeważnie mają limit miesięczny 1 kzł lub mniej), by opłata wyniosła 35 zł.

   Wydając 7,5 kzł rocznie tracimy 35 zł, ale zyskujemy 25 zł × 12 = 300 zł, czyli netto 265 zł, co oznacza moneyback na poziomie 3,53% — jest on dosyć łatwy (prawie na wszystko), więc wydaje się, że warto, ale każdy musi sam ocenić (ja wydałem 15 kzł, więc nie mam problemu).

   Don Quijote de la Mancha
  • Jeśli będziesz wydawać ~500 zł/m-c to po odliczeniu opłaty rocznej 70 zł jesteś do przodu 230 zł/rok, jeśli wydasz rocznie powyżej 7,5K to opłata spada do 35 zł, raczej trudno o stały moneyback w innych bankach przy tak niewygórowanych warunkach. Oczywiście nie przeszkadza to w korzystaniu równocześnie z podobnych, ale tylko cyklicznych promocjach w innych bankach, przy założeniu, że upłynął Ci okres karencji i ponownie możesz być nowym klientem :)

   kolo
  • Dziękuję za wyliczenia. Ja nie wydawałam kredytówką aż tyle, bo nieświadoma tych odliczeń płaciłam też zwykłą kartą debetową. Ale macie rację. Zysk jest. Pod warunkiem, że zwroty nie skończą się miesiąc po pobraniu opłaty rocznej. Pozdrawiam.

   Lidia
 • Czy ta promocja wciąż obowiązuje czy jest zamknięta dla nowych ? bo zwrot 5 % kiedyś był, ale tylko przez 6 miesięcy.

  Zenon Odpowiedz
 • W niedawnej promocji można było wymienić kartę na nową i dodatkowo zainstalować 200 zł. Dwa lata liczą się od nowa.

  mbo Odpowiedz
  • Aj od promocji Tesco już tyle minęło? :p Zapomniałem o rocznej opłacie.
   Czy testowaliście „R”. Biorą coś z tego?

   savi
  • R jest tu bezpieczny, oczywiście nie daje moneybacku, ale do uniknięcia (lub zmniejszenia) tej opłaty rocznej wydaje się idealny…

   Don Quijote de la Mancha
 • Z erką to radzę uważać. Mi już dwa razy blokowali konto. Nie wiem, co będzie, gdy uznają, że masz dochody za niskie w stosunku do obrotu. A szarp się o zwrot kilku tauzenów z ruskimi.

  qqq Odpowiedz
  • Dokładnie, R może zablokować konto za zbyt częste doładowanie kk. Jest o tym na cashless

   lolekanabolek
  • To prawda, jeśli ktoś nie może (lub nie chce) udowadniać swoich dochodów, to z R powinien uważać.

   Don Quijote de la Mancha
  • A jakie macie limity, ze Wam blokuja konto? Na poczatku mialem 60k, ale przeszedlem procedure weryfikacji dochodow i podniesli mi do 400k – to juz chyba dosc bezpieczny pulap, bo w ciagu roku tyle nie sciagne z kart. Mozecie podac wiecej szczegolow dot. blokowania Rv, jakie kwoty i jednorazowe przelewy? Osobiscie rozbijam na kilka mniejszych transakcji w ciagu kilku dni. Nie wiecej niz 6k/dzien.

   keton
  • @keton, o jakim limicie mówisz? Gdzie go można sprawdzić?
   Ja rozbijam na jeszcze mniejsze, niż Ty, przepuściłem 62 k, miesięcznie najwyżej kilkanaście, a blokady nigdy nie miałem, tylko te prośby najpierw o zdjęcie dowodu i twarzy, a potem o udokumentowanie dochodów.

   Don Quijote de la Mancha
  • Mam ciagle stara apke, tak widac ten limit w ostatniej zakladce. U zony na nowej nie ma juz tej opcji. Ale mozna zobaczyc sume wszytkich doladowan. O limit mozesz tez sie dopytac na czacie. Nigdy tez zadnych prosb o weryfikacje nie mialem. Sam wyslalem wyciagi zgodnie z FAQ i podniesli limit. Wolalem nie ryzykowac.

   keton
  • A i jeszcze jedno – nie tylko dochody sie licza, mozna podeslac dowody ze posiada sie oszczednosci – to dobre dla tych co maja male dochody.

   keton
  • @keton, jakie np. dowody? Screeny z saldem KO czy lokat się nadają? A może jakiś pdf z potwierdzeń przelewów z KO albo wygenerowana historia?

   pws
  • Nie wiem, bo wybralem sciezke z dochodami. Zajrzyj do FAQ moze tam cos jest, albo spytaj na czacie czego dokladnie oczekuja. Ale mysle, ze PDF z danymi lokaty powinien wystarczyc. Co ciekawe automat to weryfikuje, bo zwiekszenie limitu pojawilo sie niemal od razu po wysylce.

   keton
  • pamietam jak kiedys zablokowali tuz po tym jak zalozylismy konto pewnemu uzytkownikowi i od razu po doladowaniu kk probowalismy zrobic przelew – od razu blokada nastąpiła,
   czyli na dzień dobry wyczuli kombinowanie i zrobili blokadę

   sunwoj1
  • Trzeba się jakoś tłumaczyć, żeby odblokowali?

   Monika
  • Oczywiscieee… przede wszystkim urzedowym jezykiem jest angielski. Po polsku nic nie zalatwisz. I pytaja o tytul obciazenia na karcie, kazdy jest inny z 4 cyframi, lub zrzut ekranu z tego obciazenia, oraz oczywiscie jaki jest powod/cel korzystania z revoluta – ja ladnie opisalem jakie plany korzystania z uslugi mam, poniewaz ten uzytkownik dopiero zaczynal korzystanie wiec trzeba bylo sie natlumaczyc po co revoluta zalozyles, i srednio jesli tylko przelewy z kk robisz, moga poprostu nie odblokowac!

   sunwoj1
 • Keton podaj proszę wersję starszej apki R w której pojawia się limit. Wiesz w necie można zapewne znaleźć starszą wersję.

  fasdfasfas Odpowiedz
  • Mam 5.7. Zapewne mozna pozyskac na jednym z wielu mirrorow, ale osobiscie pewnie i tak sobie zrobie backup, zeby szybko podmienic jak mi sie cos zaktualizuje.

   keton
  • oj tak, zepsuli ta funkcjonalnosc – dobry pomysl z instalka starszej wersji – musze przetestowac, oby tylko stara wersja nie miala jakichs dziur ktore pozniej zostaly zalatane.

   sunwoj1
 • Jest. 

  Precz z pięćsetplusowymi darmozjadami! Odpowiedz
 • A ja nie dostałem. Faktycznie ostatnie transakcje robiłem 30 października, Datę księgowania mają 1 listopada. Nie było jednak tak że cashback też powinien dotyczyć transakcji wykonanych , a nie zaksięgowanych ? Opłaty za konto nie naliczyli

  TOma Odpowiedz
 • Ostatnio zauważyłem że oprócz zwrotu 25zł (tytułem: Wypłata promocji Zwrot za zakupy) jest jeszcze klika-kilkanaście złotych zwrotu tytułem: NAGRODA PREMIOWA ZWROT 5 PROCENTPROGRAM: TMB-001_18/11/01. Kto mi wyjaśni co to za bonusy?

  Kacper Odpowiedz
  • Kupowales cos poza Polska? Albo zdaje sie na Zalando?

   keton
  • Zalando nie. I poza Polską płacę walutowym i Aliora Kantora.

   Kacper
  • to jest zwrot za transakcje zagraniczne

   aaaa
  • Zagraniczne czyli fintech w Anglii na literę R? Nie wierzę że to revolucyjne narzędzie daje dodatkowo cashback.

   Kacper
  • Kacper – to pisz reklamacje :) A duzo tego bylo?

   keton
  • Rv ma kod 6012 i nie przejdzie, zreszta sam czyszcze KK co okres i nic nie dostalem ekstra. Szukaj dalej, moze sie przyda :)

   keton
  • Kacper, podziel kwotę tego dodatkowego zwrotu przez 5% i uzyskasz kwotę, od której te procenty były liczone. Znajdź ją w swojej historii i będziesz wiedział skąd to.

   abba
  • To sytuacja się wyjaśniła, dziękuje za odpowiedzi. Nie sądziłem że można robić transakcje zagraniczne w PLN (bez przewalutowania po stronie banku lub firmy obsługującej płatności).
   Policzone i wychodzi, że zakupy były w: zooplus.pl za kocie żarcie w rozliczeniu faktycznie Munchen DE, oraz bilety Ryanair przez PayU w rozliczniu Google Pa ByW0 Dublin. Dziękuję

   Kacper
  • Możliwa jest też sytuacja odwrotna, czyli płatność nie-zagraniczna w polskim stacjonarnym sklepie za pomocą obcej waluty. Robiąc zwyczajne zakupy w RTVeuroAGD kartą Raiffeisen terminal z niewiadomego powodu zadał pytanie, czy obciążyć kartę w PLN czy EUR. Ktoś wie, dlaczego to było możliwe? Gdyby przypadkowo kliknąć w EUR, kwota zostałaby pewnie przewalutowana na EUR, po czym obciążone zostałoby konto w PLN, czyli nastąpiłoby podwójne bezsensowne przewalutowanie.

   abba
 • Skończył mi się 6-miesięczny okres wypłaty premii za zakupy. Teraz musiałbym skorzystać z produktu kredytowego. KK nie chcę brać, żeby nie spalić ewentualnej przyszłej promocji na nią w TMUB. Limit w koncie to koszt roczny 60 PLN (30 PLN za przyznanie i 30 PLN za odnowienie) przy minimalnym limicie. W sumie zabiera to ponad dwumiesięczną premię. Nie wiem, czy warto sobie głowę zawracać….

  Lord Klops Odpowiedz
  • Zabiera dwumiesięczną premię, ale zostaje ci jeszcze prawie dziesięć premii. Poza tym mając produkt kredytowy tworzysz sobie pozytywną historię kredytową.

   abba
 • I znowu jest…

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
 • potwierdzam

  cykor Odpowiedz
 • Jednak można prowadzić promocje bankową w cywilizowany sposób, tj. bez konieczności składania reklamacji, itp.

  Ciekawski Odpowiedz
  • Pierwszy raz od roku nie wpadła premia. Żadnych podejrzanych MCC nie miałem, wydane prawie 1k. Czyli będzie reklamacja. Nie ma co chwalić. Nie ma banków idealnych.

   Paweł K.
  • Mają jeszcze czas. Jeśli się potwierdzi, to sprawdzi się „nie chwal dnia przed zachodem słońca”. Trzymam kciuki na pozytywne rozstrzygnięcie.

   Ciekawski
  • @Paweł – może nie zaksięgowało się poprawnie w listopadzie ? Mnie kiedyś zakupy z carrefoura księgowali ponad miesiąc…

   Be@
  • Miałem 2 KK i niedawno zamykałem jedną. Myślę, że promocja była podpięta pod tamtą kartę jako „produkt kredytowy” i teraz jak jej nie ma to nie ogarnęli ;) Czekam do wtorku, bo mają czas do poniedziałku do północy i daję reklamację. Na 100% do uznania.

   Paweł K.
  • no nie wiem, też zamknąłem 1kk (tą co zawsze płaciłem) i płaciłem 2-gą cały listopad – i dzisiaj wpadło 25

   karampuk
 • Jest 2x 25. Niewiele to ale stale.

  Waldemar Odpowiedz
 • Cashless podał, że TMUB jest kolejnym bankiem, który umożliwia zalogowanie do Profilu Zaufanego. Żeby jednak potwierdzać swoją tożsamość logowaniem do banku, to trzeba zadbać o to, żeby ten bank wylegitymował nas bezpośrednio z dowodu osobistego (a nie przelewem, kurierem czy przesłanym skanem) – a takich lokalizacji w skali kraju jest b.mało. Ktoś jednak może skorzysta.

  Be@ Odpowiedz
 • Zadzwonimy do Ciebie!

  Drogi Kliencie,
  realizując zalecenie Komisji Nadzoru Finansowego wynikające z obowiązującego od 1 stycznia 2018 r. Międzynarodowego Standardu Sprawozdawczości Finansowej 9 (MSSF 9), T-Mobile Usługi Bankowe podjął działania mające na celu dostosowanie umów zawartych z Klientami Banku do powyższego zalecenia.
  Proponowane zmiany umowy o kartę kredytową dotyczą modyfikacji obecnej konstrukcji oprocentowania na oprocentowanie, które będzie stanowić sumę stawki WIBOR 3M i stałej marży Banku.
  Szczegółowe zasady wyznaczania oprocentowania oraz zasady jego funkcjonowania zostaną wyjaśnione przez pracownika T-Mobile Usługi Bankowe. Zmiana konstrukcji oprocentowania nie będzie miała wpływu na obowiązującą na dzień zawarcia aneksu wysokość oprocentowania.

  W celu zawarcia aneksu do umowy o kartę kredytową skontaktujemy się w styczniu 2019 r.

  Pozdrawiamy,
  Zespół T-Mobile Usługi Bankowe

  Hmm, a ciekawe, co jak nie odbiorę (a nie odbiorę, bo mają numer tylko do sms)…

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
  • Mnie napisali to samo via email tyle że z nagłówkiem „Skontaktuj się z nami” – ale jeszcze nie miałam czasu się tym zająć (szczerze mówiąc myślałam, że wystarczy zalogować się do bankowości komputerowej i coś-tam potwierdzić).
   BTW na cashless wspominali, że każdy bank wystawia zbiorcze zestawienie kosztów bankowych (czyli opłat za konta, karty itp) – w osobnym dokumencie, tak, żeby ewentualne opłaty nie zniknęły w ogromie innych transakcji. Mam kilka kont w różnych bankach – i jeszcze nikt mi nic nie przysłał. Może tego trzeba szukać właśnie z poziomu bankowości internetowej ? (akurat TMUB jest istotne, bo tu wszyscy mamy KK). Ktoś-coś ?

   Be@
  • Numeru telefonu podawanego do kontaktu nie ma w wykazie kontaktów na stronie banku.
   Skąd ja mogę wiedzieć, że to nie jacyś przestępcy.
   Sami bębnią na okrągło żeby nie reagować na podejrzane maile.
   Usiłowałem do nich zadzwonić na sprawdzony numer. Pół godziny rzępolenia i dupa.
   Zostawiłem im wiadomość w systemie transakcyjnym. W końcu to oni mają jakiś interes.
   Chyba.

   Bufon
  • @Be@, @Bufon, a to ciekawe, że ja mam „Zadzwonimy do Ciebie!” i w ogóle bez podanego numeru telefonu (na końcu jest tylko „Oddział T-Mobile Usługi Bankowe w Warszawie jest częścią Alior Bank S.A. Niniejsza korespondencja nie jest komunikatem marketingowym. Wiadomość została wysłana przez Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: 02-232 Warszawa, ul. Łopuszańska 38D.”)…

   Don Quijote de la Mancha
  • ja wykaz opłat dostałem z Citibank.
   Do mnie też mają zadzwonić w styczniu

   lolekanabolek
  • Też dostałem maila z informacją że zadzwonią w styczniu

   Andrus
 • Zalogowałam się do TMUB, Millenium, mBank, WBK, Nest…. nigdzie nie mam dokumentu opisywanego: https://www.cashless.pl/5142-zestawienie-oplat-rachunek-karta
  Może przy zerowych opłatach nie wystawiają ?

  Be@ Odpowiedz
 • Ponownie jest.

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
 • Czy ktoś z Was korzysta z limitu w T-Mobile? Niestety nie widzę poradnika, a do 30 czerwca jest promocja na uruchomienie limitu i brak opłaty za przyznanie

  Maku Odpowiedz
  • Kiedyś korzystałem w promocji.
   Było wtedy bez opłaty za przyznanie, nie korzystałem z niego, więc nie poniosłem żadnych kosztów.
   Aby mieć pewność trzeba przeczytać regulamin i cennik.

   mbo
  • Przelewałeś co miesiąc 1/8 kwoty limitu?

   Maku
  • Nie, nic z nim nie robiłem – wziąłem dla promocji.
   Było to chyba w mBanku

   mbo
 • jest zwrot za transakcje robione za pośrednictwem curve ?
  prawilne mcc

  kruczi Odpowiedz
  • Curve chyba zmienia MCC na swoje (8999?).

   Emej
  • Tak kiedys bylo, ale dawno nie uzywalem Curve w PL i nie potwierdze. Podobno docelowo Curve ma przepuszczac oryginalne kody MCC i gdzie juz to tak dziala.

   keton
  • od jakiegoś czasu przekazuje oryginalne mcc
   np. zwroty za knajpy w eurobanku i tankowanie w toyocie działają

   kruczi
  • Działają – specjalnie kiedyś zostawiłem sobie mała kwote na curve. Ale wolę już użyć telefonu jak nie mam karty, z curve juz 2 x naciałem się na zaksiegowanie kwoty w funtach

   uta
  • @uta
   co działa ?
   mcc czy cashback w syncu ?

   kruczi
 • dzała zwrot w sync po tym jak wlączyli kody mcc

  uta Odpowiedz
 • To super informacja, czekam tylko jeszcze na Apple Pay w Curve.

  Emej Odpowiedz
 • Dziś taki sms:
  „Zapraszamy do kontaktu w sprawie aneksu do umowy o karte kredytowa. Tel. 123427830 (koszt zgodnie ze stawkami operatora). Pozdrawiamy, T-Mobile Uslugi Bankowe”
  Rozmawiał już ktoś z nimi?

  Andrus Odpowiedz
  • Też dostałem, ale jeszcze się nie kontaktowałem. Czemu oni nie dają normalnego numeru kontaktowego (dostępnego na stronie banku)?
   Czy ktoś się orientuje o co właściwie chodzi z tym aneksem? Czy dobrze rozumiem, że poprawne korzystanie z kk nic nie zmienia, tj. aneks wprowadza zmianę oprocentowania, które spłacających w terminie nie dotyczy?

   Przemo
 • 1 21 22 23

  Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy