Wraca Lokata Happy z oprocentowaniem 4% do 20 000 zł (bez zakładania konta!)

Po ponad 2-miesięcznej przerwie do oferty Idea Banku wróciła Lokaty Happy. To świetna wiadomość – każdy, kto ulokuje swoje środki na tej lokacie, zyskać może aż 4% w skali roku :)

4% na Lokacie Happy dla kwoty do 20 000 zł
Oczywiście aby zyskać tak dużo konieczne będzie spełnienie pewnych warunków. Najważniejszym z nich jest status nowego klienta Idea Banku, czyli brak nie tylko jakichkolwiek produktów tego banku w przeszłości, ale nawet brak złożonego jakiegokolwiek wniosku. Mówiąc krótko: bank nie może mieć w swojej bazie naszego PESELu.

Jeśli więc chcemy założyć Lokatę Happy na 4% w skali roku dla kwoty do 20 000 zł to powinniśmy złożyć wniosek internetowy, a następnie opłacić go w ciągu 5 dni. Pamiętajmy, aby podać we wniosku identyczne dane jak w przelewie, którym zasilimy lokatę. Jeśli się pomylimy to bank odrzuci nasz wniosek i… nie pozwoli na jego ponowne złożenie!

Na koniec przypomnę, że Lokata Happy dostępna jest w wariancie 3-miesięcznym i nie wymaga otwierania żadnych dodatkowych produktów, jak np. konto osobiste. Co ciekawe od teraz możemy ją zerwać w dowolnym momencie – bez utraty naliczonych już odsetek.

PS. Oprócz Lokaty Happy dostępna jest również wersja Pro, w której kwota maksymalna to 400 000 zł, ale oprocentowanie wynosi mniej – 3,5% w skali roku.

Nie przegap!

Komentarze

 • Wersja Pro jest do 400 tysięcy.

  ptok Odpowiedz
 • Wlasnie przyslali maila ze zmiana TOiP – komus sie chcialo czytac, dla normalnych kont np idealne i inne depozytowe oszczednosciowe jakies zmiany?

  Krzychoooo Odpowiedz
  • Pobieżny ogląd TOiP daje informację, że dla przeciętnego użytkownika nie ma istotnych zmian. Dotyczą one tylko tylko zagranicznych przelewów SEPA.

   Fabian
 • W Getin też jest na 4% na 3 mce, ale wymóg to założenie mobilnie, nie trzeba być nowym klientem :)

  Irka Odpowiedz
 • A w Getin chyba trzeba mieć konto. Czy nie?

  Łukasz Odpowiedz
 • Admin Michał Prima Aprilis jest za miesiąc – jaka to „świetna wiadomość” skoro dopiero co dawali 3,9 % wszystkim a nie wiem czy są jacykolwiek czytelnicy bloga którzy nigdy nic w IDEI nie mieli ….. – no i ten limit 20 tyś psuje całą ofertę

  zenek64 Odpowiedz
  • kolego nie cytuj portalu prorządowego odrzeczy bo informacje tam podane są tak samo wiarygodne jak TVP lub Newsweek

   zenek64
 • Takie pytanie: jeśli ktoś istnieje jednak w ich bazie to dostanie info zwrotne o tyn czy nie?

  Maciej Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy