Wtorki z Mastercard: 10 zł za pierwszy i 0 zł za drugi bilet do Multikina

Zakończona

Ruszyła akcja „Wtorki z Mastercard”, dzięki której za bilety do Multikina zapłacimy tylko 10 zł. Jeśli dodatkowo zakup opłacimy portfelem MasterPass, to drugi bilet otrzymamy za darmo :)

Wtorki z Mastercard
Aby skorzystać z promocji wystarczy zakupić bilet na dowolny wtorkowy seans 2D płacąc kartą Mastercard, Maestro lub portfelem MasterPass (nawet z podpiętą kartą Visa!). Zakupu możemy dokonać mobilnie, online lub w kasie kina – płacąc za bilet 10 zł.

Dodatkowo jeśli za zakup biletu mobilnego lub online zapłacimy portfelem MasterPass, to drugi bilet otrzymamy zupełnie za darmo. Bilet zostanie przesłany w ciągu 30 minut od transakcji na podanego maila i trzeba go będzie wymienić na bilet papierowy w kasie kina.

Promocja trwa od 1.12.2017 do 30.11.2018 lub do wcześniejszego wyczerpania puli promocyjnych biletów. Tych za dychę jest w puli aż 200 000 sztuk, natomiast tych dodatkowych za darmo – 10 000.

Szczegóły w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy płatność portfelem BGZ PARIBA to płatność MasterPass?
  Kupowałem statnio bilety do kina i po wybraniu płatności MasterPass przekierował mnie do założenia portfela w BGZ PARIBA i nie wiem czemu tak?

  asdf Odpowiedz
  • Rozumiem, że chodzi o BGŻ BNP Paribas?

   Generalnie portfel MasterPass można w tej chwili założyć przez kilku pośredników. Udostępniają go banki (m.in. Raiffeisen, BGŻ BNP, BZWBK) oraz firmy finansowe takie jak uPaid. Nie ma obowiązku zakładania portfela u konkretnego dostawcy, nie musi to być BGŻ BNP Paribas.

   Michał
 • Oczywiście, zrobiłem to żeby otrzymać „drugi bilet gratis przy płatności MAster Pass” – tego biletu nie otrzymałem.

  asdf Odpowiedz
 • Jak to wygląda technicznie, chcąc kupić bilet, muszę wybrać opcję przynajmniej za 20 zł, bo nie ma tańszych(przy środach z orange było to widoczne od razu) no ale dobra idę dalej, sądziłem, że zmieni się automatycznie później), ale nie po wyborze masterpass, nadal woła ode mnie 20zł za bilet, drogi autorze, co ty na to, gdzie popełniam błąd?

  Michał Odpowiedz
 • Mi wyskakuje przy płatności, że mogę zapłacić tylko kartą mastercard, screen tutaj:
  https://zapodaj.net/781cfa5af8821.jpg.html

  I jak wybiorę tę płatność to rozumiem, że nie dostanę drugiego biletu? Bo aby go dostać należy kupić poprzez portfel MasterPass, a takiej opcji nie ma….

  J.S. Odpowiedz
  • Nie działa na przeglądrace Chrome, na Internet Explorer pojawiła się możliwość płatności portfelem – już nawet dostałem swój darmowy voucher na bilet.:)

   J.S.
 • kupić możesz tylko we wtorki z masterpass???, ale ten darmowy bilet też dostajesz na wtorek???

  alex Odpowiedz
  • Tak, promocja dotyczy wtorku. Zarówno zakupu jak i otrzymania darmowego biletu na ten dzień tygodnia.

   Mahyn
 • kupuję bilet, płacę portfelem masterpass. dostaję na maila voucher na kolejny bilet. mogę wówczas zrobić rezerwację obok mojego pierwotnego miejsca?

  szym Odpowiedz
 • Bilet za 5,5 :D I to jest promocja! :P Voucher na 2 bilet przyszedł po kilku minutach :)

  Sebek Odpowiedz
 • Czy jak się kupi przez apkę na smartfonie Skycash bilet do Multikina to też zadziała ta promocja?

  Bobek Odpowiedz
 • Trochę się zawiodłem, bo kupiłem 2 bilety w promocji przez masterpass, ale przyszedł voucher na 1 bilet a nie 2. Wychodzi na to, że trzeba kupować po jednym.

  Kuba Odpowiedz
 • Czy aby otrzymać drugi darmowy bilet, to zakupy należy dokonać we wtorek, czy po prostu seans filmu ma być we wtorek? Jak wchodze na strone multikina i chce kupic bilet, to wyświetla mi się bilet za 10zł przy płatności Mastercard/Masterpass – pytanie tylko czy ten drugi darmowy przyjdzie?

  Bartek2452 Odpowiedz
  • Zakup za 10 zł możliwy tylko na seans we wtorek ,zakup możliwy w dowolny dzień. Kod na jeden bilet darmowy przychodzi po każdej operacji zakupu za pomocą Mastercard/Masterpass niezależnie ile biletów kupisz. Dlatego opłaca się jeden bilet kopić ,a drugi zarezerwować i masz koszt 5,5 zł. za bilet (1 zł. opłata internetowa)

   TOma
 • Kupiłem bilet poprzez masterpass 2 dni temu, a voucher na darmowy bilet jeszcze nie przyszedł. Każdy czeka tak długo, czy spodziewać się że bilet już nie przyjdzie ?

  Szpieg Odpowiedz
 • Promocja na darmowy voucher zakończona 31 stycznia

  rychu75 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy