3% na Wymarzonej Lokacie w Raiffeisen Polbank

Zakończona

Kto z was ma jeszcze konto w Raiffeisen Polbank? Trwa ciekawa promocja Wymarzonej Lokaty, na której możemy ulokować środki na 3% w skali roku. Co ciekawe z lokaty można skorzystać trzykrotnie – za pierwszym razem deponując maksymalnie 10 000 zł, za drugim – 25 000 zł, a za trzecim – nawet 50 000 zł.

Wymarzona Lokata 3% w Raiffeisen Polbank
Aby skorzystać z oferty należy być posiadaczem Wymarzonego Konta Osobistego, który wyrazi zgodę na otrzymywanie informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej oraz na wysyłanie wiadomości i inicjowanie połączeń w celu marketingu bezpośredniego. Oprócz tego wymagane jest wyrażenie zgody na otrzymywanie korespondencji od banku (wyciągi, harmonogramy, zmiany umów) w formie elektronicznej. Ostatnim wymaganiem jest posiadanie lub zawarcie umowy o kartę debetową banku, najpóźniej w dniu zawarcia umowy o lokatę.

Zasady samej lokaty są bardzo proste. Bank pozwala nam na ulokowanie od 1000 do 10 000 zł na okres 4 miesięcy z oprocentowaniem 3% w skali roku, o ile przyniesiemy do niego nowe środki, czyli nadwyżkę nad saldo z ostatniego dnia roboczego miesiąca poprzedzającego miesiąc zawarcia umowy. Jeśli więc lokatę chcemy otworzyć np. w kwietniu, to patrzymy na nasze saldo z 30.03.2018. Idealnie, kiedy mieliśmy wtedy w Raiffeisenie jak najmniej pieniędzy.

Lokata do 10 000 zł to jednak nie wszystko. Po jej zakończeniu przez miesiąc możliwe będzie założenie nowej lokaty, ale tym razem dla kwoty 25 000 zł. Bank jednak zastrzega, że zawarcie umowy lokaty będzie możliwe jedynie wtedy, kiedy na nasze Wymarzone Konto Osobiste wpłynęło jednorazowo min. 1200 zł (wpłata gotówkowa lub przelew z innego banku) w momencie trwania pierwszej z lokat. Oprócz tego w identycznym okresie musimy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 500 zł. Bank zastrzega, że chodzi o transakcje w punktach usługowo-handlowych z wyłączeniem zakładów bukmacherskich czy kasyn. Innymi słowy normalne zakupy będą jak najbardziej OK.

Trzecia z lokat ma warunki niemal identyczne, jak poprzednia – z tą różnicą, że ulokować możemy nawet 50 000 zł, a w czasie trwania drugiej z lokat na nasze konto musiało wpłynąć jednorazowo min. 2400 zł, a kartą musieliśmy wydać min. 1000 zł.

Na koniec pytanie: jak otworzyć Wymarzoną Lokatę? Niestety nie ma opcji, aby wyklikać ją przez bankowość internetową. Nie uda się tego zrobić również przez infolinię banku. Jedyna opcja to wizyta w oddziale.

Szczegóły oferty w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • Niby wszystko fajnie ale ta wizyta w oddziale mnie odrzuca:-(

  Paweł Odpowiedz
 • Oferta tylko dla wytrwalych. Warunki do spelnienia tak wygorowane, bzdurne ograniczenia, ze chyba latwiej … otworzyc taka lokate w Idei na 6m poki jeszcze jest.

  keton Odpowiedz
 • Niedługo nowy bank: „BGŻ BNP Paribas Raiffeisen Polbank”

  Kajko Odpowiedz
  • chyba parabank :P

   abc
  • Nawet paraparabank. Po ostatniej promocji BGŻ nie dotknę nawet kijem, a Raiffeisen ma takie stawki za wszystko, że można się poczuć jak na polu minowym.

   Dario
 • Bzdurne wymogi, sami odrzucają klientòw. Pewnie liczą na łosi, ktòrzy regulaminu nie czytają i potem i naliczą groszowe odsetki. ?

  Pola33 Odpowiedz
 • https://www.cashless.pl/wiadomosci/temat-dnia/4072-liczba-bankow-w-polsce-znowu-sie-zmniejszy-raiffeisen-polbank-ma-zostac-przejety-przez-bgz-bnp-paribas
  zastanawiam się jaka będzie nazwa tego tworu – BGŻ BNP Raiffensem Polbank ??
  Raiffa zamknąłem rok temu – nie żałuję ani trochę ….

  zenek64 Odpowiedz
  • To już koniec , nie mam co się pokazywać w banku , bo jak się połączą to juz będą musieli wyrwać sobie resztę włosów z głowy , chyba , że panuje tam inny obyczaj niż w kulturze bankowości . xyz

   prawdziwy-xyz
  • A właściwie to kto tam będzie rządził , polak , francuz czy niemiec ? xyz

   prawdziwy-xyz
  • właścicielem raiffeisen polbank jest raiffeisen więc ta część na pewno znikmie, wg mnie polbank w nazwie też zniknie bo chyba nikomu dobrze się ten bank nie kojarzy. Swoją drogą nazwa patibas w polsce też już zmieniała się wielkrotnie, w bnp paribas mamy już zmigrowanych klientów: fortis, dominet, bgż (coś jeszcze?) jak dojdą klienci rajfa i dawnego polbanku to dopiero będzie tam burdel :)

   Dzikus
  • Raiffeissen też się źle kojarzy, natomiast Polbank mnie akurat kojarzy się dobrze, fajne lokaty mieli.

   Ulokowany
  • Fajne lokaty na gwarancji z Grecji :P

   Kajko
 • zawsze mnie wkurzali bo im zalezalo tylko na bogatych klientach, a sami pracownicy zarabiaja grosze :)

  sunwoj1 Odpowiedz
 • Same kłody – trzeba mieć kartę, czyli dla aktywnych, bo karty są płatne bezwzględnie (chyba że ktoś podpisze aneks na nowe konto, wtedy bezpłatna po 1 transakcji). Następnie idziemy do oddziału czynnego od 9-17. Zakładamy i wpłacamy 1200 zł. Znowu do oddziału, aby założyć drugą lokatę… antypromocja.

  sojer Odpowiedz
 • Próbują chyba przegonić wszystkich potencjalnych klientów tymi wszystkimi warunkami i obostrzeniami? Dla 0,3% w porównaniu do Millenium (do 10 tys. zł) nie warto nawet wchodzić na ich stronę internetową nie wspominając o udawaniu się do jakiegoś oddziału.

  pytanie Odpowiedz
 • Te propozycje lokat, to chyba gwóźdź do trumny tego banku. Warunki z kosmosu mogłyby sugerować, że są to lokaty na 5-6 % :) . Jak to dobrze, że już niedługo dobieganie mój miesięczny okres wypowiedzenia… Idea w dalszym ciągu ma dostępną lokatę -3%, bez absurdów i limitów.

  jacck Odpowiedz
 • Co ja czytam…. Wychwalanie lokat w Ideii. To już aż tak źle jest ? :)

  jojo Odpowiedz
  • a jest dobrze? :). W biznesie i finansach nie ma sentymentów. Łapiem co możem :) Nie obrażam się na NeoBank, nie obrażam się na pana Leszka, choć znamy ich czarne strony. Dopóki dają trzeba korzystać…

   jacck
 • Ale syf że nie może wystarczy kredytowa, trzeba mieć naprawdę debetową?

  Ok Odpowiedz
 • A ja np na Envelo jestem obrażony…. Nie lubię jak ktoś robi ze mnie idiotę

  jojo Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy