Xbox Game Pass Ultimate przez 3 miesiące + słuchawki Logitech G435 dla młodych od PKO BP

Zakończona

Ruszyła promocja Konta dla Młodych PKO BP. W zamian za założenie rachunku oraz wykonywanie kilku płatności bezgotówkowych kartą zgarniemy kody Xbox Game Pass Ultimate oraz słuchawki gamingowe Logitech G435 o łącznej wartości 514 zł.

Słuchawki od PKO BP za Konto dla Młodych

Łap chwile z PKO Konto dla Młodych

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku – czyli osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego PKO BP od 1.01.2020. Ponieważ promocja dotyczy Konta dla Młodych, to wymagany jest również wiek w przedziale 18-26. Co ciekawe: posiadanie konta w Inteligo nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto wraz z kartą debetową Mastercard nie później, niż 6.03.2022. W trakcie wnioskowania powinniśmy wyrazić zgodę na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących.

Co równie ważne: w tym samym terminie powinniśmy zgłosić swój udział w promocji na dedykowanej stronie internetowej – najlepiej zaraz po założeniu konta.

Bank zaznacza, że w promocji obowiązuje pula 500 pakietów nagród (czyli 500 słuchawek i 1500 kodów) – w przypadku jej wyczerpania stosowny komunikat pojawi się na stronie promocji.

Co dalej? Teraz wystarczy, że w każdym z 3 pełnych miesięcy kalendarzowych po miesiącu otwarciu konta zapewnimy wpływ na min. 200 zł oraz dokonamy min. 8 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKiem na min. 10 zł.

Przykładowo dla kont otwartych w styczniu warunki spełniamy od lutego do kwietnia. Bank przyzna nam jeden kod na miesięczną subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate za każdy miesiąc, w którym spełnimy warunki. Brak spełnienia warunków w danym miesiącu = brak kodu. A warto się pilnować i spełnić je w każdym z trzech miesięcy, bo właśnie w ten sposób zyskamy słuchawki Logitech G435.

Przekazanie nagród nastąpi do końca danego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Kody otrzymamy za pomocą wiadomości w serwisie transakcyjnym banku, a słuchawki – kurierem. Przykładowo dla kont otwartych w styczniu ostatnie nagrody dostaniemy do końca maja.

Ile kosztuje Konto dla Młodych?

Konto dla Młodych przeznaczone jest dla osób do 26. roku życia (później zmienia się w Konto za Zero).

Za prowadzenie rachunku nie płacimy ani grosza. Za kartę możemy zapłacić 5 zł, jednak wykonanie 4 płatności zwalnia z tej opłaty. Za wypłaty z bankomatów nie płacimy natomiast ani złotówki.

Nie przegap!

Komentarze

 • coś dla nie młodych się pojawi?
  Bo widzę że do zakupu obligacji potrzeba z PKO podpisac umowę

  Elo320 Odpowiedz
  • Do obligacji skarbowych potrzebne jest założenie rachunku rejestrowego w Biurze Maklerskim PKO BP; nie ma to nic wspólnego z produktami bankowymi typu ror (no, prawie nic bo mając oba można jakoś tam przez wspólny system je obsługiwać).

   Don Quijote de la Mancha
  • Dzięki za info.Tak podejrzewałem , ale wizyta i tak jest potrzebna , więc dobrze 2 pieczenie upiec ;)

   Elo320
  • Do kupowania obligacji wizyta nie jest potrzebna, wszystko można zrobić netowo; ja pierwszy raz byłem po kilku latach korzystania, gdy zmieniałem dowód.
   Ale potem też miałem jakiś problem, gdy zakładałem w PKO jakieś konto w promocji, nie pamiętam już dokładnie, pewnie tu o tym pisałem 😉, ale właśnie jednak ich systemy wykryły jakąś niezgodność między danymi w systemie obligacyjnym i bankowym.

   Don Quijote de la Mancha
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy