Tylko do końca miesiąca: 500 zł za Konto Santander + 1% moneyback!

Bilety do kin Cinema City za założenie PKO Konta Pierwszego (13 – 18 lat)

Wystartowała kolejna promocja PKO BP, w której do zgarnięcia mamy bilety do kina. W zasadzie to nie do końca my – tym razem nagrody uzyskać mogą bowiem osoby w wieku 13 – 18 lat. Jak łatwo się domyślić warunki tego typu promocji są bardzo proste.

Z PKO Kontem Pierwszym do kina

3 bilety do Cinema City dla nowych klientów

Aby skorzystać z promocji „Z PKO Kontem Pierwszym do kina” należy zawrzeć umowę o otwarcie PKO Konta Pierwszego wraz z kartą debetową PKO Ekspres w okresie od 21.10 do 20.11.2016. Ponieważ umowa ta dotyczy osób niepełnoletnich, to wymagana jest zgoda rodzica. Co więcej: rodzic musi spełnić jeszcze jeden warunek – sprzedać bankowi swoje dane:

Rodzic najpóźniej do dnia zakończenia Promocji, poda w Banku aktualny numer telefonu komórkowego i wyrazi zgodę na otrzymywanie od Banku za pomocą środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych lub materiałów marketingowych, promocyjnych i innych informacji handlowych lub propozycji zawarcia umów od podmiotów współpracujących

Istotne jest spełnienie jeszcze jednego warunku: Konto Pierwsze musi być naszym pierwszym kontem osobistym w PKO BP (z wyłączeniem Konta Inteligo Prywatnego). Ewentualne zawarcie umowy o kolejne konta nie pozwala nam zgarnąć kolejnych nagród ;-)

Co trzeba zrobić, aby uzyskać tytułowe bilety do kina? Jeśli do 20.11.2016 uda nam się otworzyć konto oraz wykonać przynajmniej dwie operacje bezgotówkowe kartą bądź BLIKiem, to bank do końca miesiąca wyśle kody wymienne na trzy bilety do sieci kin Cinema City. Kody zostaną przekazane SMSem na telefon rodzica.

Warto jednak dodać, że bank przewidział pulę 2400 pakietów nagród. Istnieje więc prawdopodobieństwo, że pod koniec okresu promocji pula zostanie wyczerpana – o czym bank ma poinformować na swojej stronie internetowej.

Kody ważne będą do dnia 31 grudnia 2016. Szczegóły w regulaminie oraz na stronie promocji.

2 bilety dla obecnych klientów

Na koniec warto również dodać, że według komunikatu prasowego banku istnieje również edycja promocji przeznaczona dla obecnych klientów Konta Pierwszego. Prawdopodobnie przeznaczona jest ona dla osób młodych, które nie zamówiły jeszcze karty debetowej do swojego konta. Po otrzymaniu plastiku i wykonaniu przynajmniej dwóch operacji bezgotówkowych zgarną oni 2 kody wymienne na bilety. Zgarną, o ile pula przewidziana dla obecnych klientów (900 sztuk) nie zostanie wyczerpana.

Nie przegap!

Skomentuj

Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

Ostatnie wpisy