Zapłać za bilety BLIKiem i odbierz jeden gratis

Wystartowała kolejna akcja promująca płatności BLIKiem. Tym razem w zamian za zakup biletów do kina kolejny bilet otrzymamy zupełnie za darmo.

BLIK: Bilety do Multikina gratis za płatność
Aby skorzystać z promocji należy do 5 maja 2016 nabyć towary lub usługi za min. 50 zł oferowane przez stronę internetową multikino.pl i zapłacić za nie BLIKiem. Idealnie nadadzą się dwa bilety o wartości 24 zł + 1 zł opłaty za rezerwację lub trzy ulgowe (3 x 16,4 + 3 zł).

Każdemu uczestnikowi, który spełni powyższy warunek przysługiwać będzie nagroda wydawana w dniu płatności w postaci kodu 2D:

elektroniczny znak legitymacyjny na okaziciela podlegający (w okresie jego ważności) wymianie na jeden bilet wstępu (dla jednej osoby) na jeden seans filmowy, w dowolnym Kinie, na dowolnie wybrany film z bieżącego repertuaru Kina, w dowolnym dniu tygodnia, o dowolnej godzinie, ale z wyłączeniem siedzeń VIP i sal Extreem, filmów wyświetlanych w technologii 3D, seansów filmowych w salach Platinum i strefie Velvet oraz Projekcji Specjalnych

Co istotne, liczba nagród jest ograniczona do 2 000 sztuk.

Czy promocja się opłaca? To wszystko zależy. Jeśli uda nam się kupić „towary i usługi” za min. 50 zł, to bilet będzie fajnym gratisem. Jeśli jednak specjalnie będziemy musieli zawyżać wartość zamówienia (np. rezygnując z ulgi w celu dobicia do 50 zł), to wtedy opłacalność znacząco spadnie.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

  • W jaki sposób i kiedy ten kod będzie przekazywany?

    As3000 Odpowiedz
  • Skomentuj

    Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

    Ostatnie wpisy