Zarabiaj z eKontem: do 6% cashbacku od mBanku!

Wczoraj wystartowała promocja w mBanku, dzięki której znów możemy zarobić na otwarciu eKonta i wykonywaniu określonych operacji. Oferta wygląda dosyć interesująco ponieważ do zgarnięcia jest nawet 6% comiesięcznego zwrotu – całkiem sporo jak na obecną sytuację na rynku.

Zarabiaj z eKontem jeśli jesteś nowym klientem

Standardowo promocja Zarabiaj z eKontem przeznaczona jest dla nowych klientów mBanku, czyli osób, które:

przed dniem 03.02.2014 r. nie były lub w dniu 03.02.2014 r. nie są stronami umowy z Bankiem, na mocy której Bank prowadził lub prowadzi na ich rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy. Udziału w Promocji nie może wziąć także pełnomocnik strony, o której mowa w zdaniu poprzedzającym.

Oczywiście oprócz powyższego konieczne jest złożenie wniosku o otwarcie eKonta z darmowymi bankomatami oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach promocji i marketingu.

Premia za płatności kartą

Cashback w wysokości maksymalnie 6% liczony jest, jak nietrudno się domyśleć, od płatności bezgotówkowych w sklepach (prawdopodobnie odpadają zakupy w sieci – § IV 2. a) regulaminu). A jak dokładniej? mBank nagrodzi nas premią w wysokości 3 zł w przypadku transakcji kartą za min. 50 zł. Niezależnie więc czy dokonamy zakupów za 50 zł czy 1000 zł – i tak dostaniemy 3 zł (za pojedynczą transakcję). Warto więc rozbijać zakupy na transakcje o odpowiedniej wartości.

Zarabiaj z eKontem

Dodatkowo aby mBank wypłacił premię (do końca kolejnego miesiąca) transakcje muszą być zaksięgowane w danym miesiącu, na nasze eKonto musi wpłynąć 1000 zł (z rachunku nienależącego do uczestnika promocji!), a samą kartą debetową (bądź dodatkowo kredytową) musimy wydać min. 250 zł miesięcznie.

600 zł rocznie

Do promocji można przystąpić do 15.05.2014, przy czym pierwszym miesiącem, w którym zgarniemy premię jest kolejny miesiąc po otwarciu rachunku (w przypadku lutego – zarabiamy w marcu). Cashback wypłacany jest przez 10 miesięcy – przy czym maksymalnie jest to 60 zł miesięcznie, 600 zł rocznie.

Na sam koniec warto rzucić okiem na tabelę opłat i prowizji. Prowadzenie eKonta jest darmowe, wszystkie bankomaty w kraju również, a jeśli będziemy aktywnie korzystali z promocji – nie zapłacimy ani grosza za kartę. W przypadku, kiedy nie wydamy w miesiącu 200 zł zapłacimy za nią 7 zł (i nie załapiemy się w danym miesiącu na promocje!)

Na końcu pojawia się tylko pytanie… kto jeszcze nie miał konta w mBanku? Jeśli jesteś taką osobą – zdecydowanie warto rozważyć udział w promocji.

Nie przegap!

Komentarze

 • Dziwne pytanie „kto jeszcze nie miał konta w mBanku?”. Ja miałem już 3 razy a na obecną promocję się łapie ;).

  Predator Odpowiedz
 • czyli jak zrobię obrót SB np za czynsz 500 pln to też 3 pln ????

  wacha88 Odpowiedz
 • wacha, tak, przy czym według mnie odpadają zakupy MOTOEC (tak jak napisałem w artykule) i można zarobić jedynie na transakcjach kartą w sklepie. Warto to jednak zweryfikować w praktyce, bo nie do końca ten fragment regulaminu jest jasny.

  Predator, być może się myle, ale przecież regulamin (zacytowany w artykule) jasno mówi, że nie masz prawa skorzystać z promocji. Więc jak chcesz się załapać? :)

  Michał Odpowiedz
 • jak rozmawiałem z konsultantem zadałem mu takie pytanie czy płatności przez neta za rachunki się łapią powiedział że tak (cyt jęzeli podane są dane do płatności dane karty to sie wlicza)

  wacha88 Odpowiedz
 • w regulaminie jest również punkt § IV 2 b
  który mówi o transakcjach bezgotówkowych karta ??

  wacha88 Odpowiedz
 • Mogliby coś dla starych wymyślić. Ogólnie rzecz biorąc to walczą o nowego a tutaj za rogiem 5 kont do piachu…

  Piotr Odpowiedz
 • wacha, tylko te punkty (a,b,c) są raczej traktowane łącznie, tak samo jak np. warunki przystąpienia do promocji czy warunki zwrotu. Z resztą najprościej będzie to przetestować dokonując jednej płatności w sieci za 50 zł i sprawdzając, czy mBank zapłacił (wg mnie nie zapłaci, ale różnie z tym może być)

  Michał Odpowiedz
 • wiem tylko zastanawiam się czy za 500 pln czynszu też dostane 3 pln ????

  wacha88 Odpowiedz
 • konsultant pisze że płatności w necie przechodzoną ale… za każda transakcję tylko 3 zł
  :(

  wacha88 Odpowiedz
 • nie chciałbym dorabiać teorii spiskowych ale to chyba pierwsza tego typu promocja wymierzona w „sposób na płaza”
  bo żeby zgarnąć pełną pule trzeba wydawać miesięcznie min. 1000 zł …ale właśnie – nie jednorazowo
  a 1 transakcja na min. 50 zł to za dużo jak na drobne zakupy ale i zdecydowanie za mało żeby lecieć z tym to żaby bo 3 zł zwrotu minus prowizja płaza to zupełnie nieopłacalna kombinacja
  (nawet w przypadku fresha z niższą prowizją)

  log Odpowiedz
 • „Niezależnie więc czy dokonamy zakupów za 50 zł czy 1000 zł – i tak dostaniemy 3 zł (za pojedynczą transakcję). Warto więc rozbijać zakupy na transakcje o odpowiedniej wartości.”

  Ta konstrukcja wynika z tego, że jeśli rozbijemy na mniejsze płatności, to sklep musi zapłacić wyższą prowizję niż za jedne większe zakupy. Taka „promocja” mBanku to sposób, by amerykańskie korporacje jak Visa i Mastercadr nadal zarabiały Polakach, którzy nie umieją zadbać o swój interes.

  Zauważcie, że w Niemczech mało gdzie można płacić Visą czy Mastercardem. Mają swoje karty EC, od których prowizje dla sklepów i punktów usługowych są bardzo niskie.

  Hohoho! Odpowiedz
 • @Predator – proszę cię opisz jak to jest możliwe, że łapiesz się na promocję, skoro miałeś już ekonto. Czy jest jakiś sposób, czy jesteś tylko krzykaczem piszącym bzdury pod artykułami – jak tak to pomyliłeś stronki.

  mike Odpowiedz
 • Promocja nieopłacalna, bo żeby wyciągnąć max. 6% trzeba zawsze celować w płatności za 50zł, a to trudne do wykonania. Wolę GetinOnline i Tanie Zakupy, gdzie dostają 10% zwrotu nawet za 5 zł płatności kartą.

  jw Odpowiedz
 • @Predator „PRZED dniem 03.02.2014 r. NIE były” łapiesz się jak mało kto…

  lolek Odpowiedz
 • czy możemy połączyć dwie promocje?
  tzn. najpierw nowy klient zakłada to konto a nastepnie zakłada rachunek firmowy (na te same dane) ze wcześniejszej promocji ze zwortem za ZUS co miesiąc 50zł.
  Tą promocję ze zwrotem za ZUS przedłużyli do końca lutego.

  Pablo Odpowiedz
 • Dla tych, którzy 3 lutego nie mieli umowy lub dla tych, którzy przed 3 lutego nie mieli umowy. Ja np. Jestem w tej pierwszej grupie i wchodzę w to, mimo, ze nie nie jestem w drugiej. Gdyby trzeba być w obu grupach spójnik zastąpiony byłby przez „i”. To dosyć jasne, logiczne i mbankowe podejście do nowych pacjentów, is not IT?

  markes Odpowiedz
 • A ja mam pytanie jak jest z stacjami benzynowymi?? bo nie mogę nigdzie doczytać. Czy tankując tam miesiecznie za np 500zł i rozbijając to na 50zł dostaniemy zwrot 30zł? mam taką wątpliwość ponieważ w regulaminie pisze tylko ze 3 zł za jedna transakcje kartą (pow 50zł), a w wyszukiwarce liveSmarte kont przy wpisaniu 500zł w miejscu płatności stacje benzynowe pokazuje mi sie eKonto z dopiskiem (stacje 100zł) – bonus 6zł ??? jest takie ograniczenie max 100zł na stacji?? Sorry ale nie wiem czy to przeoczyłem czy to jakiś błąd w tej wyszukiwarce kont. Jesli ograniczenia nie ma to idealne konto dla kogos kto wydaje duzo na stacji, łatwiej zatankowac za 50zł niż obliczać w markecie ceny towarów.

  Logan Odpowiedz
 • ja zamykając ostatnio konto w multibanku (oddział mBanku) – posiadam też eKonto mBanku zostałem poinformowany, że jeśli założę drugie konto M Konto Aquarius Intensive to też mogę skorzystać z promo 600 zł. Wg pracownika Oddziału promocja dotyczy nowych kont klienta, choć dobrze znam regulamin promocji który mówi zupełnie co innego.

  Dzikus Odpowiedz
 • I jak zweryfikowal ktos czy mozna placic billem, albo w internecie??

  jesion83 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy