Zgarnij 73000 punktów mamBONUS za wyrobienie karty kredytowej BNP Paribas

Zakończona

BNP Paribas ruszył z kolejną promocją swojej karty kredytowej. W zamian za jej wyrobienie i spełnienie prostych warunków możemy zgarnąć 200 zł w formie bonów. Do wyboru będziemy mieć Allegro, Douglas, RTV Euro AGD i inne z katalogu mambonus.pl.

200 zł za kartę kredytową BNP Paribas

Zgarnij nagrody z kartą kredytową

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która w okresie od 1.08.2018 nie miała zawartej żadnej umowy o kartę kredytową BNP Paribas. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i zostawimy swoje dane kontaktowe. W ciągu maksymalnie kilku dni oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces wnioskowania o kartę. Jeśli karta zostanie przyznana, to nie pozostanie nam nic innego, jak spełnić warunki promocji.

A te są bardzo proste: za wydanie 1000 zł i zalogowanie się do bankowości GOonline lub GOmobile w każdym z pierwszych 4 pełnych miesięcy kalendarzowych zyskamy nagrodę w postaci 15000 punktów mamBONUS. Punkty te są oficjalnie warte 50 zł – co oznacza, że łącznie do zdobycia mamy równowartość 200 zł.

Bank zastrzega jedynie, że transakcje zaliczane do wydatków nie mogą być transakcjami:

polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków […] lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność […] lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów […]

Mówiąc wprost: odpadają wszelkiego rodzaju doładowania wirtualnych portfeli czy płatności kartą za rachunki. Wszystkie „zwykłe” płatności w sklepach czy internecie są jak najbardziej OK.

Odebranie nagród będzie możliwe po zarejestrowaniu się na stronie mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia. Nagroda zostanie natomiast udostępniona w ciągu 60 dni od spełnienia warunków.

Ile kosztuje karta kredytowa mamBONUS?

Karta kredytowa Mastercard mamBONUS może kosztować 9 zł miesięcznie, jednak z opłaty można być zwolnionym po wydaniu 1000 zł miesięcznie. Co istotne: rezygnacja z karty przed upływem 6 miesięcy kosztuje (według tabeli opłat) 25 zł. Później możemy to zrobić bezpłatnie.

Pamiętajmy również, że za wyrobienie karty otrzymujemy 5000 punktów mamBONUS, które pomogą nam w zebraniu na jakąś drobną nagrodę z katalogu programu. Dodatkowo każda wydana złotówka to 2 punkty – co oznacza, że po wydaniu każdego tysiąca złotych zyskamy dodatkowe 2000 punktów. W pierwszym miesiącu powinniśmy więc zebrać nie 15000 punktów, ale aż 22000 punktów. W kolejnych – po 17000 punktów.

Nie przegap!

Komentarze

 • Za konto dają 300 zł, a za kredytówkę zaledwie 200 zł, kiedyś dawali 400… Jak się u nich podpisuje umowę o kartę kredytową, można elektronicznie?

  chmiel Odpowiedz
 • 1000zł miesięcznie za bezpłatność do dużo w połączeniu z innymi kontami i promocjami.

  jaceny Odpowiedz
  • Chcialbym miec taka opcje przy mojej karcie Paribas-Raiffeisen Wizzair. Pobierali po 10 zl miesiecznie mimo ze nie bylo takiej pozycji w toip. Teraz juz jest.

   aaaa
  • Możliwe, że tak tam jest, ale mi chodzi raczej o to, że inne konta też wymagają wydania odpowiedniej sumy do bezpłatności, czy spełnienia warunków promocji, a ja w każdym miesiącu nie robię zakupów na w sumie ponad dwa tysiące. Trzymanie tej karty obowiązkowe pół roku i wydawanie nią 1000zł/msc jest dla mnie uciążliwe i nie chce mi się bawić w tę promocję. ;)

   jaceny
  • Wizzaira już się nie opłaca trzymać więc lepiej go zamknąć bo tak to jesteś 120 zł rocznie w plecy.

   P.S. Ech, gdzie te czasy gdy punkty przechodziły za doładowania Revoluta. XD

   Purek
 • Czy w tym programie jest taka sama tragedia z dostępnością ciekawych nagród jak w Beznadziejnych chwilach Mastercarda?

  zenek64 Odpowiedz
  • Nie wiem jak jest teraz, ale kilka lat temu te punkty wymieniałem na doładowanie telefonu.

   jaceny
  • Vouchery do Allegro, Euro, Morele czy innych sklepów można brać od ręki. Nie jest źle, ale cashback na poziomie 0,65% bodajże.

   Purek
 • @ Purek: W MAMBonus można rejestrować tylko kredytówki, czy debetówki też wchodzą w grę?

  owat Odpowiedz
 • Hej,

  Mozna gdzies sprawdzic w ktorej promocji sie bralo udzial?
  W pazdzierniku i grudniu wychodzily nowe promocje na kody do biedronki.
  Umowe podpisalem w polowie grudnia, ale mozliwe ze jeszcze rejestrowalem sie w poprzedniej. Sa inne warunki do spelnienia..

  DonMarcos Odpowiedz
 • punkty naliczają się za transakcje u wspomagacza z lwem

  inspektor007 Odpowiedz
 • @inspektor007
  A podasz początkową nazwę wspomagacza/ przynajmniej pierwszą literę/

  Beata2 Odpowiedz
 • I tu kolejna, która chce spalić promocję. Zamknijcie do cholery ten blog!

  cykor Odpowiedz
 • https://www.bnpparibas.pl/_fileserver/item/1526074
  Nie wiem, czy to już było, teraz 3 × 15000 za wydane 3 × 1000 zł

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
  • Czyli jeszcze bardziej zmniejszyli premię do raptem 150 zł… Słabo.

   pws
  • Ale jeden plus w stosunku do poprzedniej edycji – teraz chyba można sobie wyklikać kk w bankowości i tyle, a nie przez stronę promocji i rozmowy z doradcami.

   pws
  • Tak może i wyklikać ale i tak data dla byłych posiadaczy nadal sie ani o miesięc nie obniżyła.

   bolek
  • Na końcu jest : wyślij wniosek.
   Ktoś wyklikał KK i podzieli się uwagami ?

   Bogdan
 • Jest promocja znowu że dają 300 zł za założenie karty i w końcu karencja jest od 1.05.2019 r. ( a ciągle niezmiennie była od chyba pazdziernika 2018) . Niepotrzebnie zamknąłem bankowość internetową po zamknięciu konta bo miałem ofertę na klik ( chyba że oferta na klik nie kończy się podpisaniem umowy?? )

  bolek Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy