200 zł za wyrobienie karty kredytowej Santander Consumer Bank

Zakończona

Do grona instytucji premiujących wyrobienie swojej karty kredytowej dołączył właśnie kolejny bank. Do 13 sierpnia 2021 roku za wyrobienie karty kredytowej Visa Comfort Santander Consumer Banku i dowolną transakcję otrzymamy w prosty sposób 200 zł premii!

200 zł za kartę kredytową Santander Consumer Bank

Zyskaj 200 zł na start z Santander Consumer Bank

Aby skorzystać z promocji należy złożyć promocyjny wniosek o kartę Visa Comfort i zawrzeć umowę zdalnie nie później, niż 13.08.2021. Do wyboru mamy przelew bądź kuriera. Co istotne: nie obowiązują tu żadne dodatkowe warunki (jak np. okres karencji). Bank jednak ma prawo odmówić wydania nam karty, jeśli uzna naszą zdolność kredytową za zbyt niską – co jest standardową procedurą.

Co dalej? Teraz wystarczy, że wykonamy dowolną transakcję kartą nie później, niż do 30.09.2021. Jej zaksięgowanie powinno nastąpić w ciągu maksymalnie 7 dni od tej daty. Bank też zastrzega, że nie mogą to być „ułatwiacze” obrotu kartą, czyli płatności w miejscach z kodami MCC 7995, 4829, 6010, 6012, 6051, 6211, 6540 oraz doładowania portfeli cyfrowych typu Revolut, SkyCash czy PayPal. Generalnie każda „normalna” płatność w sklepie spożywczym, markecie czy na stacji paliw będzie OK.

I… to w zasadzie tyle! Jeśli nasza umowa będzie ciągle aktywna, a my będziemy spłacali zadłużenie na czas (brak zaległości wyższej niż 50 zł i dłużej niż 10 dni) to bank przyzna nam nagrodę. 200 zł zostanie nam przekazane na rachunek karty do 31.10.2021.

Ile kosztuje karta Visa Comfort?

Standardowo posiadanie karty Visa Comfort jest płatne i wynosi 9,5 zł miesięcznie. Z opłaty możemy być jednak zwolnieni, o ile wydamy w danym okresie miesięcznym (liczonym od dnia aktywacji karty) min. 1000 zł.

A może TurboKARTA z moneybackiem do 5%?

Na koniec dodam, że w ofercie Santander Consumer Banku jest również druga karta kredytowa – TurboKARTA. Za jej wyrobienie nie otrzymamy premii, jednak będziemy mogli zgarniać comiesięczny moneyback (do 30 zł miesięcznie). Kwota zwrotu jest zależna o miejsca transakcji. I tak:

 • 5% zwrotu otrzymamy za płatności w:

  samodzielnych myjniach samochodowych, tj. nie funkcjonujących w ramach stacji paliw

  (kod MCC: 7542)

 • 3% zwrotu otrzymamy za transakcje w restauracjach (kody MCC: 5811, 5812, 5813, 5814)
 • 1% zwrotu otrzymamy natomiast za transakcje na stacjach paliw (kody MCC: 5541, 5542, 5983)

Oprócz tego opłata za kartę jest niższa i wynosi 6,9 zł miesięcznie (możemy być z niej zwolnieni po wydaniu 1000 zł miesięcznie – a przecież po to wyrabiamy kartę, aby z niej aktywnie korzystać).

Nie przegap!

Komentarze

 • Odezwał sie ktoś do was z SCB odnośnie rezygnacji wysłanej przez pocztę wewnętrzną? Bo u mnie od tygodnia cisza tam.. żadnej odpowiedzi.

  kuubczan Odpowiedz
  • Ja wysyłałem rezygnację przez formularz na stronie, a przez pocztę wewnętrzna wysłałem zapytanie do kiedy leci okres wypowiedzenia. Dostałem odpowiedź pisemną pocztą tradycyjną, było to informacja od okresie wypowiedzenia, od kiedy co i jak się będzie działo z kartą ;)

   grzeg
 • Czy spłatę karty robiliście pomniejszoną o nagrodę? Bo w bankowości kwota spłaty całkowitej nie jest automatycznie pomniejszona…

  abc Odpowiedz
 • Dołączam do pytania o spłatę karty po otrzymaniu nagrody. Czy wystarczy dopłacić różnicę do pełnego limitu karty ?

  Ernest Odpowiedz
 • Ja mam zwrot opłaty za karty „opłata miesięczna – bonus” i moje saldo teraz wynosi limit kredytowy + 9.50zl.

  grzeg Odpowiedz
 • Kasę mam na trzech kontach. Czy ktoś z Was wie czy można spłacić zadłużenie na karcie w trzech operacjach?/ 3 razy blik z różnych banków/. Wydaje mi się, że tak ale wole sie upewnic bo to dziwny bank.

  Beata2 Odpowiedz
 • @abc
  Masz tam do wyboru i wybierz kwotę zadłużenia pomniejszoną o wartość nagrody.

  Beata2 Odpowiedz
  • Wiem widziałem to, ale stara zasada przy kk mówi, aby spłacać kwotę zadłużenia z ostatniego wyciągu, i w końcu tak zrobiłem dla pewności, bo to faktycznie dziwny bank.

   abc
 • @abc
  Ja zaryzykowałam i spłaciłam w 3 ratach. W chwili obecnej mam do wykorzystania cały limit. Chyba się udało, ale ostatecznej pewności nabiorę jak przyjdzie następny wyciąg.

  Beata2 Odpowiedz
  • Co za różnica w ilu płatnościach i z jakich banków? Wymyśliłaś jakiś nierealny problem.

   Hasz
 • @Hasz
  Nic nie wymyśliłam. Zapomniałam o płatności i nie zgromadziłam odpowiedniej sumy na koncie jednego banku tylko kasę miałam w kilku bankach. @abc ma rację twierdząc, że najlepiej zadłużenie z kk spłacać jednorazowo w kwocie z ostatniego wyciągu. Kiedyś spłaciłam w kilku ratach kk w BPH i były problemy. A w Consumerze chyba nie powinno ich być.

  Beata2 Odpowiedz
 • sprawdzcie sobie rachunek karty, bo przy zamykaniu karty chyba zwracają te 9,50, które pobierają przy otwieraniu.

  Marcin_Liv Odpowiedz
 • Karta zamknięta, nie jest widoczna już w systemie. Czy ktoś się orientuje jak zamknąć dostęp do bankowości? Czy sam się zamknie po jakimś czasie?

  grzeg Odpowiedz
 • Czy na wypowiedzeniu trzeba zrobić obrót kartą na 1000 zł, aby nie pobrali 9,50 przy zamykaniu karty? Skoro nie pobrali jak zwykle na poczatku miesiąca 9,50 zł (bo karta była juz na wypowiedzeniu, bo normalnie brali), to może już nie trzeba machać obrotu, bo opłaty już nie wezmą?

  Bańka Odpowiedz
 • Nikt nic nie pomoże?

  Bańka Odpowiedz
  • Ja wciąż nie wypowiedziałem więc moja rada brzmi: skorzystaj z pomocy przejaciół i zrób obrót :) w zasadzie głównie dla obrotów i przyjaciół wciąż trzymam SCB :)

   Pietia
  • @Pietia
   Dzięki za sugestię, obrót zrobiony!

   Bańka
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy