120 zł premii za wpływ pensji dla obecnych klientów ING Banku Śląskiego

Zakończona

Oj rozszalał nam się w ostatnim czasie ING Bank Śląski. Nie dość, że oferuje całkiem niezłą premię na start, to ostatnio sporo można zyskać będąc jego obecnym klientem. Od wczoraj podsyłacie mi kolejną promocję, która pojawiła się w skrzynkach wybranych klientów banku. Tym razem do zgarnięcia jest aż 120 zł za czterokrotny wpływ pensji.

Zyskaj 100 zł za pensje w ING
Aby skorzystać z promocji należy być posiadaczem konta osobistego w ING, który został zaproszony do udziału w ofercie poprzez wiadomość w systemie Moje ING. Oprócz tego konieczne jest wyrażenie (posiadanie wyrażonych) zgód na przetwarzanie danych marketingowych oraz zarejestrowanie się na stronie promocji.

Co dalej? Aby zgarnąć 120 zł do końca maja powinniśmy złożyć dyspozycję przelewu wynagrodzenia poprzez system Moje ING. Następnie wynagrodzenie w kwocie min. 1000 zł powinno wpłynąć na nasze konto co najmniej w czterech dowolnych miesiącach w okresie do 30.09.2018.

Jeśli natomiast nie złożymy dyspozycji, tylko najzwyczajniej w świecie zapewnimy wpływy wynagrodzenia (nawet na mniejsze kwoty), to premia wyniesie 100 zł. Aby być precyzyjnym – suma kilku wpływów w danym miesiącu powinna wynieść minimum 1000 zł.

Co rozumiemy pod definicją wynagrodzenia? Generalnie nic konkretnego. Bank zastrzega jedynie, że:

Nie będą brane pod uwagę: przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne w oddziałach lub wpłatomatach Banku

Warto więc próbować :)

Jeśli spełnimy powyższe warunki, to nagroda trafi na nasze konto najpóźniej 31.10.2018.

Szczegóły w regulaminie.

PS. Nie masz konta w ING? Możesz zgarnąć łatwe 140 zł premii za jego założenie! :)

Nie przegap!

Komentarze

 • A jak tu wygląda sytuacja z „Wynagrodzeniem” a nie Wynagrodzeniem ?:P

  luka89waw Odpowiedz
 • Zgodnie z regulaminem do końca maja powinniśmy złożyć dyspozycję przelewu wynagrodzenia poprzez system Moje ING.
  To pewnie nie da się połączyć z inną promocją z regularnym oszczedzaniem gdzie wpływ wynagrodzenia musi już być w kwietniu ? A zanim ing powiadomi ZUS to chyba nie da rady przenieść na początek kwietnia ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • „ing powiadomi ZUS” — a to ja chyba o czymś nie wiem co ma ZUS do tego? To jakaś taka usługa (coś jak przenoszenie rachunku przez Ognivo?), że pracownik w banku mówi, że chce do niego mieć przelewane wynagrodzenie, bank informuje ZUS, a ZUS pracodawcę? ?

   Don Quijote de la Mancha
  • Wydaje mi się , że to ING powiadamia ZUS gdzie emeryturę chce przenieść prababcia po wypełnieniu tego w systemie ING . Ktoś wypełniał juz to w ING i może wie jak to się odbywa ? xyz

   prawdziwy-xyz
 • A nie jest przypadkiem tak, że kwotę 100zł otrzymujemy za same otrzymanie przelewów, a 120zł jeśli złożymy w w systemie ING dyspozycje przekazania wynagrodzenia? W regulaminie nic nie ma o tym, że żeby otrzymać 100zł trzeba składać dyspozycję w Moje ING.

  Bartek2452 Odpowiedz
  • A nie podmienili znowu regulaminu? Bo coś mi się wydaje, że trochę inaczej to brzmiało jak wczoraj czytałem…

   abc
  • przypadkiem tak jest, Don Quijote podniosl to juz we wpisie powyzej (22:40). Nie zmienia to faktu, ze w 1 i 2 przypadku formularz rejestracyjny nalezy wypelnic.

   Mickey
  • Dziwna sprawa, bo zapisywałem się do promocji jeszcze przed pojawieniem się wpisu i wydaje mi się, że regulamin brzmiał tak samo tj. 100zł bez dyspozycji, 120zł z dyspozycją.

   ceglaaa
  • Jestem prawie pewien, że było nieco inaczej, ale faktycznie – w regulaminie dyspozycja wymagana jest tylko do 120 zł. Dla stówki wystarczy po prostu zapewnić wpływ. Poprawiam i dzięki za czujność!

   Michał
 • Promocja „Zyskaj 120 zł za pensje” kierowana jest do klientów, którzy otrzymają od Banku ofertę skorzystania z promocji – tym razem weryfikują zaproszenia …. :-( megakumulacji nie będzie

  zenek64 Odpowiedz
  • Czyli jak nie dostałem wiadomości na Moje ING to nie mogę wziąć udziału w promocji mimo tego że wypełnię formularz ??

   Juras
  • Możesz próbować bez zaproszenia (o ile system Ciebie przepuści), ale w razie nie przyznania premii nie masz podstawy do reklamacji.

   Mahyn
  • Nic z tego…podczas wypełniania formularza gdy wypełniłem wszystko pod moim numerem pesel pojawiła się taka oto informacja: „Promocja „Zyskaj 120 zł za pensje” kierowana jest do klientów, którzy otrzymają od Banku ofertę skorzystania z promocji.”…kolejny raz olewają starych klientów..brawo !

   Juras
  • Zakladalem konto w marcu i dzisiaj pojawilo sie zaproszenie do tej promocji. Czyli wynagrodzenie kumuluje mi sie juz do 3 promocji :)

   keton
 • przy skladaniu dyspozycji przekazania wynagrodzenia jest opcja do wyboru: dostarczę osobiście. W takim przypadku nie podajemy zadnych danych, a generuje sie tylko plik pdf do pobrania. Regulamin nie wyklucza wyboru tej opcji, wiec powinno byc ok.

  krutki Odpowiedz
 • Ok. dzięki , tylko teraz główny problem tkwi w tym , że u nikogo nie widzę tego zaproszenia i nie wiadomo za które promo się łapać ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Oczywiście po raz kolejny śląski pomija starych i bardzo starych klientów!

  A tak BTW info dla @admina – jest kolejna promocja Toyoty „Zarabiaj z duetem korzyści
  – edycja 2 z Premią Dodatkową od Groupon” , regulamin – https://editorial-content.s3.amazonaws.com/uploads/006C00000195yO3IAI-groupon-poland-bank-agora-s-a–459.pdf

  „Jeśli jesteś Nowym klientem Banku możesz otrzymać 140 zł Premii oraz 75 zł Premii Groupon, a jeśli brałeś udział w poprzednich akcjach organizaowanych przez Agorę i Toyota Bank możesz zyskać 70 zł Premii oraz 20 zł Premii Groupon.

  Nie zwlekaj, Promocja trwa od 6 do 19 marca 2018 roku!”

  Bolo Odpowiedz
  • Taki sam badziew jak ostatnio. Tyle ze tutaj dodatkowo trzeba zainwestowac 5zl na grouponie. Konto do zamkniecia. Nie bede sobie blokowal pieniedzy z lokat (ktore zaraz mi sie koncza) na 30 dni tylko po to, zeby zalozyc poprawnie lokaty promocyjne. Strzal w stope Toyoty.

   keton
  • @Bolo, rozumiem, że jako stary klient otrzymujesz na rachunek ING wynagrodzenie? i w związku z tym pomijają Cię przy tego typu promocjach?

   abc
  • Tak, dostaję. Mam również od lat jednostki uczestnictwa funduszy ing, na których od kilkunastu lat nadal jestem stratny kilkadziesiąt procent!!! i jestem też w związku z tym pomijany przy promocjach typu systematycznego oszczędzania. Teraz kolejna promocja ta z blik tez brak zaproszenia. Po prostu starych klientów bank ING ma tam gdzie słońce nie dochodzi.

   Bolo
  • Mylisz się, wydaje mi się, że promocje z zaproszeniami są kierowane do osób, które z danej usługi nie korzystają. Mam konto w ING od ponad roku, początkowo mialem przelewane wynagrodzenie, ale od tego roku przeniosłem przelewy do innego banku – dostałem zaproszenie do promocji z wynagrodzeniem. Do promocji z BLIKiem już niestety nie otrzymałem zaproszenia, pomimo tego, że nie korzystam (no ale nie mozna miec wszystkiego), bo konto w ING miało iść do zamknięcia, ale zatrzymała mnie promocja z regularnym inwestowaniem. Być może jednym ze sposobów żeby załapać się na jakąś promocję dla obecnych klientów, jest pozamykanie wszystkich funduszy i KO, rezygnacja z karty i trzymanie przez jakiś czas „martwego” konta.

   ceglaaa
  • Bolo tak jest we wszystkich bankach. Najlepiej zamknac konto i wrocic za jakis czas jako swiezak. Co do funduszy to sam mialem od lat takie co spadly w dolku w 2008r ale cierpliwie czekalem i w tym roku pozbylem sie wszystkiego, zapewne bez wielkiego zysku, ale przynajmniej bez straty. Dziwi mnie, ze nie sprzedales tego 2-3 miesiace temu kiedy bylo najdrozej. Dzisiaj juz niestety jest po zabawie, bo gielda sporo spadla.

   keton
 • dla nowych ta oferta z gruppon jest w miare ok, ale dla „starych” to ciągle więcej zachodu niż to warte.

  asdf Odpowiedz
 • Otrzymałem w systemie transakcyjnym zaproszenie do przelewania wynagrodzenia. Jeśli za zaproszenie uznać baner wyskakujący przy kółku oznaczającym ROR.
  Konto otworzyłem w ramach promocji. Nb. stówy za jego otwarcie, którą miałem dostać do 28.02 nie otrzymałem do dzisiaj. 6 bm złożyłem zapytanie w tej sprawie – ktoś wie może jak długo trwa proces znalezienia w ING osób piśmiennych i decyzyjnych w sprawie udzielenia odpowiedzi na proste pytania? Konto osobiste mam przyczepione do firmowego. Przed jego otwarciem pytałem czy w ten sposób wypełniam warunki promocji otrzymując na piśmie odpowiedź twierdzącą. A teraz drugi pasztet. Chcąc wypełnić warunki przelewu wynagrodzenia z własnego konta firmowego nie mogę go przelać bo jest w tym samym banku. To niewielki problem bo mam też inne konta związane z DG. Ale niedoróbka, nie?
  Osobiście lubię ING. Szczególnie za konstrukcję kont oszczędnościowych. Przyzwoity póki co %, nieograniczona liczba wpłat i wypłat. Nie to co w Millenium, gdzie oprócz osób wybitnie uzdolnionych nikt nie potrafi wyliczyć tych 92 dni i nie popaść przy okazji w jakieś inne pułapki. To widać po liczbie zdezorientowanych pod każdym wpisie o Millennium.

  Bufon Odpowiedz
  • O jakiej liczbie wyplat bez ograniczeń (bezpłatnych mam ma mysli) i jeszcze dobry %? Chyba na te 4 mce

   Zuk
  • Każda liczba wypłat. Przynajmniej nie zauważyłem ich pobierania. A może naliczą mi to razem hurtem w kwietniu? Lekka panika, muszę przejrzeć TOiP.
   A że do któregoś tam kwietnia. No to przecież uwiązany za szyję nie jestem. Carpe diem, @Zuku

   Bufon
 • Ja znowu mam tylko info o pracach modernizacyjnych i niedostępności wybranych usług:(

  aircrash Odpowiedz
 • Jeśli w bankowości było to kółko „Przelewaj wynagrodzenie….” oraz przeszedł formularz rejestracyjny ( wyskoczył komunikat : „Dziękujemy za udział w promocji” ) – tzn, że jest OK i można być pewny objęcia promocją ?

  Bogdan Odpowiedz
  • Jest tak.

   U mnie kółko i formularz przeszedł.
   U żony też kółko ale formularz NIE przeszedł ( odpowiedź : Promocja „Zyskaj 120 zł za pensje” kierowana jest do klientów, którzy otrzymają od Banku ofertę skorzystania z promocji.

   To ja już tego nie rozumiem, ktoś to potrafi wytłumaczyć ?

   Bogdan
  • Może się gdzieś pomyliła w peselu? Jeśli nie to nich pisze reklamację w systemie przez kontakt… Skoro została zaproszona to formularz powinien przejść.

   Pola33
  • Grunt to zaproszenie poprzez wiadomość. Logo przelewaj wynagrodzenie nie jest jednoznaczne z zaproszeniem do promocji.

   Mahyn
  • A ja mam kółko „Przelewaj wynagrodzenie na swoje konto”, po kliknięciu otwiera się strona „Przelewaj pensję na konto w ING”, ale nie ma tam o 120 zł, a głupoty typu „pożyczka z niższą prowizją”…

   Don Quijote de la Mancha
 • Dla obecnych posiadacze konta też? Wynagrodzenia przelewane w euro ?.

  Joanna Odpowiedz
 • Na jednym koncie bylo zaproszenie w wiadomosci, na drugim jak sie okazuje tylko to „kolko” – wiadomosci brak. Zapisalem do promocji oba :) W obydwu wczoraj mielilo, nie dalo sie zlozyc dyspozycji przelewu wynagrodzenia. Dzisiaj wchodze i jedno zapisalem ladnie, przy drugim sie zastanwiam …bo NIGDZIE juz nie ma tego info – potwierdzenia o udziale w promocji, zadnej waidomosci o zapisaniu, nic ….

  JoX Odpowiedz
 • Dzisiaj postanowiłem się zapisać do promocji.
  Ale po wejściu w system okazało się, że wszelkie kółka i banerek poznikały. W wiadomościach też nic nie ma oprócz moich w dalszym ciągu nierozpatrzonych reklamacji.
  W sumie odetchnąłem z ulgą widząc iż sytuacja się normalizuje.

  Bufon Odpowiedz
 • Pochowali te kółka a zostawili tylko pożyczki , to już na stałe czy tylko na zapiątek , nic nie wiadomo , a może to przez zapisanie się do promocji regularne oszczędzanie ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Nie dostąpiliśmy zaszczytu zaproszenia.

  Bogdan Odpowiedz
 • Oprocz pozyczki i blika mam jeszcze zaproszenie do „Smart Saver z bonusem”, daja 100 zł ale wymagane wynagrodzenie i wydanie 300 zl karta (moze byc mobilna). Formularz i regulamin https://e.ingbank.pl/17985

  aaaa Odpowiedz
  • Dostałeś aaaa zwrot za Smart Saver z bonusem ?
   Czy ktokolwiek dostał, bo dziś miała być wypłata ?

   Bogdan
  • Ja dostałem, ale zostałem wprowadzony w błąd. Na stronie promocji było że zwrot naliczą od różnicy salda między 1 czerwca a 1 marca, natomiast naliczyli względem między 10 sierpnia 2018 r., a 10 maja. Chyba nawet nie ma co pisać reklamacji bo zgodnie z regulaminem, na stronie były inne daty…

   conrad_88
 • A co w przypadku jeśli dostałam zaproszenie, zarejestrowałam się bez problemu, ale nie dostałam żadnego maila potwierdzającego? We wcześniejszych promocjach wysyłali takie potwierdzenie…

  Magdalena Odpowiedz
  • Też tak mam. Napisałem zapytanie z poziomu apki. Dam znać jak odpiszą.

   Krutki
  • Odpowiedz na moje zapytanie z poziomu Moje ING
   cyt: „Panie XXX,

   opisana sytuacja jest prawidłowa,

   Nie wysyłamy wiadomości potwierdzającej prawidłowe przystąpienie do promocji
   Zyskaj 120 zł za pensję. Po spełnieniu wszystkich warunków nagrody będziemy wypłacać
   31 października 2018 r.

   Z pozdrowieniami XXX

   Najprawodopodobniej taka odpowiedz wlasnie dostaniesz :( Pzdr

   Mickey
  • Jest jak mówisz

   Krutki
  • Nie jest to takie oczywiste, że nagrody zostaną wypłacone. Na moje pytanie z poziomu Moje ING otrzymałam taką oto odpowiedź:
   cyt. „Pani xxx, nie zapisała się Pani do promocji. Dlatego nie może być Pani jej uczestnikiem. Po wypełnieniu formularza, wysyłaliśmy potwierdzenie uczestnictwa w formie wiadomości w systemie Moje ING. W Pani skrzynce odbiorczej nie ma takiego potwierdzenia.”

   Dostałam zaproszenie, zarejestrowałam się w promocji, w maju na moje konto wpłynęło wynagrodzenie, jednak w promocji nie jestem bo się do niej nie zapisałam, a nie zapisałam się, bo nie mam potwierdzenia uczestnictwa. I jak teraz udowodnić, że formularz został wysłany?

   Gaja
  • Screenshoty, trzeba ze wszystkiego robic screenshoty. I rozmowy tez nagrywac.

   keton
 • Dzięki :)

  Magdalena Odpowiedz
 • Gdzie w tym cudownym systemie (dostałem zaproszenie i zarejestrowałem się) jest ten cały wniosek o przekazywanie wynagrodzenia?

  Jerzyk Odpowiedz
 • Tak btw, można złożyć tę dyspozycję przekazania wynagrodzenia samemu, tzn. ING pyta, czy ma to zrobić osobiście, czy użytkownik chce sam to zrobić.
  Zaproszenie osobiście dostałem i jestem klientem od roku, jakby ktoś pytał.

  asd Odpowiedz
 • Dzis wyslali kolejne zaproszenia do skorzystania z promocji ;)

  McKwacz Odpowiedz
 • Co to jest ta „dyspozycja przelewu wynagrodzenia poprzez system Moje ING”, nie moge tego znalezc. Moze ktos podac sciezke, gdzie te dyspozycje znalezc?

  keton Odpowiedz
 • Mnie również dopiero 6.04 wysłali zaproszenie do promocji, mam to samo konto od siedmiu lat z regularnym wpływem środków z wypłat, także w moim przypadku o starą zadbali :)

  Marci Odpowiedz
 • Ktoś się w ostatnich dniach rejestrowal na stronie promo jak wcześniej miał tylko te okrągłe kółka , które już dawno poznikaly ? Przechodzi taka rejestracja , bo lada godzina się przymierzam ? Tylko co bedzie jak wynagrodzenie juz wplywalo w zwiazku z regularnym oszczedzaniem ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Też się u Was poprawiło ? Przelew z S……… i tytułem zmienił płatnika na lepszego ? Jeszcze 2 mies. temu był jak należy czy tylko w moim przypadku coś pokręciło ? Może ktoś sprawdzić ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Promocja została wznowiona i Ci którzy dostali mogą skorzystać od 1.06.2018 do 31.08.2018

  aircrash Odpowiedz
 • Mogą się czepić w przypadku gdy przelewy (1000zł) będą wykonywane z konta żony?
  Różniąca w danych to tylko imię reszta to samo.

  Seba Odpowiedz
  • u mnie przeszło.
   wprawdzie były to inne promocje, ale też był warunek otrzymania „wynagrodzenia” ;)

   Robert
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy