100 zł w gotówce + 80 zł w bonach, lokata 2,5% lub bony za założenie konta w programie poleceń Banku Millennium

Zakończona

Klienci Banku Millennium mogą polecać Konto 360° swoim znajomym już od dawna. Bank organizuje bowiem kolejne edycje programów poleceń, w ramach których do zgarnięcia mamy bony o wartości 80 zł, bilety do kina czy lokaty o podwyższonym oprocentowaniu. Zazwyczaj program ten nie łączył się z odrębnymi promocjami za założenie konta. Aż do dzisiaj. Wystartowała bowiem oferta wspierająca, w ramach której nowy klient zgarnie dodatkowe 100 zł na start.

Zyskaj podwójnie z Kontem 360 Banku Millennium: program poleceń + 100 zł premii na start

Zyskaj więcej z Kontem 360°

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji:

 • nie posiada (ani nie dysponuje) żadnym produktem w Banku Millennium oraz
 • nie jest w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millennium oraz
 • nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji „na start” w przeszłości (organizowanej przez sam banku lub podmiot zewnętrzny).

Pamiętajmy, że ponieważ od 1.10.2019 Bank Millennium jest również właścicielem Eurobanku, to klienci posiadający konto w Eurobanku są od teraz traktowani, jako klienci Banku Millennium.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 3.07.2020 złożymy wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji. Pamiętajmy, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz otrzymywanie informacji handlowych od banku.

Umowę będziemy mogli podpisać również do 3.07.2020 – poprzez wizytę kuriera lub online. W tym drugim przypadku konieczne będzie wejście na stronę promocji z telefonu lub tabletu – wymagane będzie bowiem zrobienie swojego zdjęcia (które zostanie porównane ze zdjęciem z dowodu). O wszystkim zostaniemy poinstruowani w trakcie wnioskowania.

Ponieważ oferta łączy się z programem poleceń, to dochodzą dwa dodatkowe wymagania dyktowane samym programem. Po pierwsze – nie możemy być klientem, który w ciągu ostatnich 12 miesięcy był stroną umowy z Bankiem Millennium. Po drugie – wymagane jest podanie kodu polecającego obecnego klienta. Najlepiej poprosić o to swojego znajomego (który przystąpił do programu poleceń w bankowości elektronicznej) lub skorzystać z z mojego, sprawdzonego kodu: 20219846 (dziękuję!).

100 zł + bonus z polecenia

A jakie warunki należy spełnić, aby zgarnąć tytułową premię? Jeśli chodzi o promocję „wspierającą” program poleceń, to tu wymagania są bardzo proste: zarówno w lipcu jak i sierpniu powinniśmy zasilić konto sumą wpływów zewnętrznych na min. 1000 zł oraz wykonać co najmniej jedną płatność kartą lub BLIK na dowolną kwotę. Oprócz tego do 31.08.2020 powinniśmy aktywować aplikację mobilną banku.

Jeśli natomiast chodzi o warunki programu poleceń, to tam konieczne jest wydanie 360 zł w ciągu 30 dni od zawarcia umowy. Najprościej więc połączyć oba wymogi (np. wydać 360 zł na początku lipca – spełniając warunki programu poleceń oraz część warunków promocji wspierającej).

Premia w wysokości 100 zł trafi do nas do 30.09.2020. Jeśli natomiast chodzi o program poleceń, to po spełnieniu warunków będziemy mieć 30 dni na wybór swojej nagrody w bankowości elektronicznej. Do wyboru będą:

 • 4 kody wymienne na bilety do kin Multikino (2D) lub Helios (2D/3D), przy czym ważność nagród wyniesie 60 dni a nagroda zostanie udostępniona w ciągu 7 dni (przyjdzie m.in. SMSem)
 • bon podarunkowy o wartości 80 zł do empik.com na identycznych zasadach
 • eKarta podarunkowa w aplikacji goodie o wartości 80 zł na identycznych zasadach
 • karta upominkowa o wartości 80 zł do zalando.pl (ważna bezterminowo)
 • lokata „lubię to polecam” 2,5% na 3 miesiące dla kwoty 500 – 15 000 zł

Na koniec dodam, że o szczegółach samego programu poleceń pisałem przy okazji prześwietlenia jego VI edycji.

Ile kosztuje Konto 360°?

Konto 360° jest rachunkiem bezpłatnym po spełnieniu prostych warunków – identyczny, jak wymaga od nas promocja wspierająca. Zapewniając comiesięczny wpływ zewnętrzny oraz wykonując transakcję na dowolną kwotę nie płacimy ani grosza za podstawowe usługi – w tym również za wypłaty z bankomatów w całym kraju.

Co ciekawe bank przygotował również dodatkowe zwolnienie – osoby poniżej 26. roku życia (zakładające konto w wersji Student) mają ułatwione warunki zwolnienia z opłat – ich obowiązuje jedynie konieczność wykonania jednej transakcji kartą/BLIKiem – i nie płacą ani grosza za obsługę rachunku oraz karty. Pamiętajmy tylko, że do zdobycia premii wpływ 1000 zł jest potrzebny – później wystarczy sama płatność kartą lub BLIKiem.

Haczyki? W trakcie wnioskowania o konto możemy zaznaczyć pakiet „Bezpieczna Karta”, który początkowo jest bezpłatny, ale później kosztuje 3,99 zł. Najlepiej więc zapisać sobie przypomnienie o jego dezaktywacji albo po prostu nie włączać go wcale.

Nie przegap!

Komentarze

 • Idealna opcja. Polecę tatusiowi konto i jeszcze znajdzie się sensowna (jak na ten czas) oferta oszczędnościowa dla osób, które chcą czerpać jakiekolwiek profity z oszczędności.
  :)

  Adam K. Odpowiedz
  • Z 15tys na lokacie dostanie 76zl, na ko 30,5zl
   Czy nie lepiej bon empik 80zl zamiast 45zl wiekszego zysku z oszczednosci?

   Herman
 • Niech się cmokną po tym jak popsuli promocje na koncie oszczędnościowym.

  someone Odpowiedz
 • Bez sensu ta promocja,co z tego ,że się łączą 100+ew 80 z polecenia jak nikt się nie załapię na 100 zł bo wcześniej korzystał z promocji z konta 360′.A jak nie korzystał to lepiej mu wziąć 200 zł otwarcie konta.

  Dark Odpowiedz
 • Trochę pytanie z innej beczki. Czy ktoś rejestrował karty mastercard programie Bezcenne Chwile? Mam problem z rejestracją karty Pekao. Tzn mam już w BCh zarejestrowanych kilka kart z innych banków ale nie mogę dodać tej kolejnej. Podczas rejestracji podaję swój adres email (który podałem też przy wcześniejszych kartach) i pojawia się błąd, że taki adres już istnieje. No tak bo już mam tam zarejestrowane wcześniej karty ale dlaczego teraz to nie działa? Niestety po zalogowaniu się do BCh nie mogę znaleźć opcji „dodaj kolejną kartę”

  dariusz2 Odpowiedz
  • Może jest jakiś limit kart do jednego konta przekroczyłeś?
   Z regulaminu: Do 10 (dziesięciu) Kart wydanych dla danego posiadacza Karty może być zarejestrowanych w Programie (wliczając w to Programy Indywidulane) w tym samym czasie. W ciągu 12 miesięcy kalendarzowych użytkownik może dodać do 5 (pięciu) Kart w miejsce Kart wyrejestrowanych z Programu – z wyjątkiem sytuacji wymiany Karty

   Jeśli o to chodzi, spróbuj utworzyć drugie konto na inny e-mail i tam dodać kartę.

   Kate
 • Czy dla osób, które składają wypowiedzenie konta i rezygnują z karty debetowej Millenium ma jakieś propozycje utrzymaniowe? Jakie macie doświadczenia.

  Andrzej Odpowiedz
  • Mają cashback. 2% od karty i 5% od blika,60 zł miesięcznie przez 6 miesięcy,złóż wypowiedzenie to się przekonasz,zawsze możesz je wycofać.

   Dark
  • No niestety juz nic nie daja. 2 konta zamkniete bez zadnego kontaktu.

   keton
 • Dla stałych klientów oczywiście nic. Czas zamykać u nich konto tym bardziej że na koncie oszczędnościowym w promocji oferują zawrotne 1% na 62 dni.

  jaro Odpowiedz
 • pytanie premia- czy działa Wam blik w aplikacji millenium? U mnie od niedzieli nie działa (na iOS)

  zenek64 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy