„Zyskuj z eKontem” do 500 zł w III edycji promocji mBanku

Wystartowała trzecia edycja promocji „Zyskuj z eKontem”. Zmiany, w porównaniu do poprzedniej akcji, są jedynie kosmetyczne. Znów do zgarnięcia mamy bardzo łatwe 250 zł oraz kolejne 250 zł za aktywne korzystanie z karty. Warunek jest jeden: trzeba być całkowicie nowym klientem banku.

Otwórz eKonto z mocą 500 zł zwrotu

Zyskuj z eKontem jeśli jesteś nowym klientem

W promocji „Zyskuj z eKontem” przez nowego klienta rozumie się klienta, który:

przed dniem złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie był stroną umowy z Bankiem na mocy której Bank prowadził na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy […]

Jeśli więc mieliśmy rachunek osobisty w mBanku, to z promocji nie skorzystamy. Jeśli natomiast mieliśmy kartę kredytową czy konto firmowe, to nie powinno być problemów.

Same zasady promocji są identyczne jak w poprzednich edycjach. Pierwszym krokiem jest złożenie wniosku o eKonto z taryfą standard lub eKonto z taryfą plus wraz z kartą debetową. W trakcie składania wniosku konieczne jest zaakceptowanie regulaminu promocji „mOkazje w serwisie transakcyjnym oraz aplikacji mobilnej mBanku”. Czas na złożenie wniosku mamy do 17.08.2016.

10 zł na start

Pierwszą premię w wysokości 10 zł zgarnąć możemy bardzo szybko. Bank wypłaci nam ją za pierwszą aktywację dostępu do eKonta za pomocą aplikacji mobilnej. Warunek: czynność ta musi zostać wykonana wciągu 24 godzin od otwarcia w systemie banku rachunku. Sama premia zostanie wypłacona w ciągu 20 dni roboczych.

250 zł w moneybackach

Drugi typ premii to moneyback za płatności kartą oraz BLIKiem. Zaczynając od drugiego miesiąca po zawarciu umowy (dla sierpnia będzie to wrzesień) przez 5 kolejnych miesięcy mBank zapłaci nam 2% wartości zakupów dokonanych kartą oraz 4% wartości zakupów wykonanych BLIKiem. Swoją drogą ten ostatni niedługo dostępny będzie również w popularnym serwisie aukcyjnym, więc powinno być jeszcze łatwiej.

Tu istnieją jednak pewne warunki. Aby zwrot za dany miesiąc został naliczony musimy dokonać transakcji na kwotę min. 250 zł miesięczne oraz zapewnić jednorazowy wpływ na kwotę min. 1 000 zł (przy czym wpływ na rachunek nie może pochodzić z rachunku należącego do uczestnika promocji!). Sama premia nie może przekroczyć 50 zł miesięcznie, co łącznie daje kwotę maksymalną w wysokości 250 zł przez 5 kolejnych miesięcy. Premia za dany miesiąc będzie wypłacana do końca kolejnego miesiąca.

240 zł za spełnienie poprzednich warunków

Najciekawsza jest jednak ostatnia premia, która wynosi aż 240 zł. Bank przyznaje ją tym klientom, którzy spełnili wszystkie poprzednie warunki promocji, tj. zyskali 10 zł oraz zgarniali zwroty przez 5 kolejnych miesięcy (nawet minimalne – ważne, by były). Oznacza to, że w zasadzie bez żadnych większych wymogów otrzymujemy 250 zł za założenie konta i nawet 250 zł za transakcje kartą/BLIKiem. Ciężko o bank, który w tej chwili płaci więcej za tego typu produkt :)

Szczegóły promocji w regulaminie.

Ile kosztuje eKonto?

Na koniec standardowe pytanie, czyli ile to wszystko kosztuje. Okazuje się, że… niezbyt dużo :) eKonto z taryfą Standard jest darmowe, a za kartę nie płacimy ani złotówki jeśli wykonamy nią przynajmniej 5 operacji bezgotówkowych na dowolną kwotę. Biorąc jednak pod uwagę zasady promocji nie powinno to być problemem. Uważać należy jedynie na bankomaty – darmowe są tylko Euronet, Planet Cash, BZWBK oraz mBanku (pozostałe od 5 do 9 zł).

eKonto w taryfie Plus pozwala na nielimitowane, darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów, jednak wymaga od nas nieco większego zaangażowania. Dokładniej: zapewnienia comiesięcznego wpływu w wysokości 1000 zł. W innym wypadku płacimy 5 zł za konto. Opłata za kartę naliczana jest identycznie jak w ofercie Standard (nie ma jej po wykonaniu 5 transakcji kartą).

To jak? Są jeszcze osoby, które nigdy nie miały konta w mBanku? :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Dziwi mnie, że inne banki nie mają takiego zapisu w regulaminach promocji (albo chociaż 3-5 letnich okresów karencji). Nie rozumiem, jaką wartość mają dla banku wyjadacze wisienek.
  Plus jest taki, że nie ma co w mBanku konta zamykać jeśli juz je mamy, i spokojnie można traktowac je jako główny hub do rozsyłania pieniędzy do banków z sensowniej oprocentowanymi depozytami.
  No chyba, że i w mBanku wywiną chamski numer i wprowadzą opłaty za smsKody…

  Marek MJX Odpowiedz
  • Fajnie marku ze masz takie dobre serce dla bankow :) a wisienkowcy wyrabiaja im plany. no i niektorzy tak jak ty, zostaja wiec chyba im sie to oplaca. Zreszta podobnie jak do niedawna telekomy, szanuja tylko nowego klienta wiec nie ma sie co dziwic ze ciagle chcemy byc nowymi klientami :)

   koles
  • Po prostu nie mogę zrozumieć, jak menadźer opłacany za ciężkie pieniądze tego nie widzi, że gdy ktoś otwiera w jego banku konto trzy razy na przestrzeni 5 lat to bank jest na tym stratny.
   Rozumiem, że w tabelkach w excelu ładnie wygląda, że promocja przyciągneła X klientów, ale nie trzeba być mistrzem informatyki & statystyki żeby zauważyć, że 10% X stanowi grupa osób na których bank nigdy nie zarobi, ba, kosztuje żywą gotówkę (w przeciwieństwie do telekomów dka których rzeczywisty koszt przyciągnięcia _konkretnego_ klienta to śmieszne grosze).
   Paradoksalnie mBank ma we mnie klienta od dekady. Pomimo, że nic na mnie nie zarobił to także nie stracił. W przeciwieństwie do innych banków w których konta otwieram tylko po to, żeby zabrać kasę i zamknąc jak najszybciej, żeby załapać na kolejna promocję w kolejnym roku,
   Paranoja.

   Marek MJX
  • Nie doceniasz wagi tabelek i planow :) na szczescie dla nas!

   koles
  • Ewidentnie mam jakieś skrzywienie, tj. staram się postępować racjonalnie, a z tego co widać, tabelki w korporacjach z racjonalnością nie maja nic wspólnego ;)

   Marek MJX
  • @ Marek MJX
   „Paradoksalnie mBank ma we mnie klienta od dekady. Pomimo, że nic na mnie nie zarobił to także nie stracił. ”
   ——-
   Oj tutaj bym się z Tobą nie zgodził – czy jakiś osad u nich posiadasz? Jeżeli tak, to już na Tobie zarabiają :) Podobnie jak Ty konto w mBanku mam od początku tego stulecia i podobnie jak Ty jest sporadycznie używane, ale mimo, iż nie było to nigdy moje konto główne, to było dość intensywnie używane w początkach wieku, kiedy to do robiłem spore interesy na alledrogo. wówczas nie mieć konta w mbanku, to być pozbawionym (na ówczesne czasy) szybkich przelewów, z tego względu miał je prawie każdy.

   jacck
  • „Plus jest taki, że nie ma co w mBanku konta zamykać jeśli juz je mamy,”
   Gdybym nie zamknął konta w listopadzie po promocji z Allegro (500zł) to nie skorzystałbym z promocji 500zł – 1. edycja.

   deloe
  • mBąk najczęściej jednak ze wszystkich banków skazuje na wieczny odpoczynek od aktualnych promocji, a jakieś jedno konto operacyjne mieć trzeba, żeby się nie bawić w przestawianie całej struktury przelewów zmieniając co pół roku konto główne. Darmowy (prowadzenie/przelewy) mBank od lat się do tego najlepiej nadaje.

   @ jacck, śrenie saldo za ostatnie 10 lat wyjdzie jakieś kilkadziesiąt zł ;) mBank nie jest od tego, żeby tam trzymać kasę tylko od tego, żeby kasę przekierowyać pomiędzy innymi, promocyjnymi (tymczasowymi) kontami.

   Marek MJX
  • Przyznam, że mam to samo. mBank od dawna jest kontem do przekierowywania pieniędzy dalej. Ale z perspektywy czasu to dobry wybór – tam nie lubią starych-nowych klientów (choć w 1 edycji promocji nawet lubili… :))

   Michał
  • U mnie za to odpowiada konto w Idei, zwłaszcza, że tam najczęściej dobre lokaty to „mam blisko”.

   Wisienkowicze to może 10%, a reszta to i tak nowi, więc dla banku to opłacalne. Przy gigantycznych kosztach na reklamę, dobra promocja od razu przebija się na bloga i jest za darmo – czysty zysk, kosztem niewielkiej grupy osób.

   Pozdrawiam
   TomL

   TomL
 • czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć: spłacam w mbanku raty allegro i tam mam stworzony rachunek roboczy do spłat – czy to czyni mnie klientem banku i eliminuje z promocji?
  pozdrawiam

  rihno123 Odpowiedz
 • Pytanie. Jeśli banki po zamknięciu rachunku mogą przechowywać nasze dane jeszcze przez 5 lat. Tzn. że po tych 5 latach teoretycznie jesteśmy „nowymi” klientami ? ;p

  savi Odpowiedz
 • Witam,
  Jestem absolutnie świeży w temacie bankowych promocji więc jestem trochę sceptycznie nastawiony do nich i do samych banków… Czy to rzeczywiście jest tak proste jak tutaj opisujecie? Naprawdę wystarczy wpłacać na konto 1000 zł miesięcznie i zyskiwać minimalne zwroty z transakcji i te 240 zł jest do wzięcia? Te 1000 zł mogę przesłać sobie z konta bankowego w innym banku? Pieniądze wydane w biedronce i zapłacone kartą też się liczą? A ten BLIK? Mogę nim płacić zwykle rachunki takie jak prąd, dekoder telewizyjny i też dostanę ten czerto procentowy zwrot?

  Michał Odpowiedz
  • Tak, to takie proste. Generalnie bazujemy na regulaminie banku prześwietlając ofertę, więc wszystko można sprawdzić samemu :)
   Biedronka jak najbardziej. BLIK nie jest wszędzie, ale nim nie trzeba płacić – może być sama karta. Z rachunkami niestety nieco gorzej, bo zazwyczaj opłacamy je przelewem a nie kartą (za przelewy nie ma zwrotu, tylko za płatności bezgotówkowe kartą w sklepach/internecie).

   Michał
  • Nie może to być przelew od siebie, z innego konta. Musi być przelew z konta innej osoby, mamy, taty, siostry, brata , kolegi itp.

   Można opłacać niektóre rachunki Blikiem za pomocą „wytrychu” lub kartą „sprytnym ( tym drugim praktycznie wszystkie ).

   Rob231
 • Rob- napisz coś więcej o płaceniu rachunków wymienionymi metodami. Płace rachunki także rodzicom i w sumie jest to prawie 600zl wiec załatwialoby to sprawę. Mozna gdzieś poczytać o tym sprytnym sposobie? Czy płacąc jedynie karta a pomijając blika tez kwalifikuje sie do wypłacenia nagrody w mbanku?

  Michal Odpowiedz
  • Raczej o ww metodach malo tu przeczytasz..
   Coraz wiecej bankow blokuje te mozliwosci wiec z ostroznosci radze poszukac odpowiedzi na wlasna reke ;)
   Co do blika to owszem.. Nie musisz z niego kozystac a i tak zakwalifikujesz sie do wyplaty premii. Roznica jest taka ze placac karta dostaniesz 2% zwrotu a blikiem 4%

   Andrzej
 • Michal, jaką nagrodę masz na myśli?

  Pozdrawiamy,
  Zespół mBanku

  Zespol mBanku Odpowiedz
  • Chodziło mi o tą premię. Dzięki za zainteresowanie. Czy obsługa karty debetowej u was jest rzeczywiście darmowa?

   Michal
  • czy spłacając raty allegro przez mbank jestem wykluczony z promocji jako stary klient ??

   wayne
 • rihno123, jaka promocja Cię interesuje?

  Pozdrawiamy,
  Zespół mBanku

  Zespol mBanku Odpowiedz
 • A czy jak korzystam z tej promocji to mogę ją komuś polecić i zgarnąć wiśnie za polecenie?

  tofik Odpowiedz
 • Czat twierdzi, że tak

  tofik Odpowiedz
 • A czy ten przelew na 1000 może być np. od żony (to samo nazwisko) czy całkiem obca osoba musi być? Pieniądze muszą zostać czy można je po kilku dniach np. już wypłacić?

  LuQi Odpowiedz
  • Dowolna osoba która nie jest uczestnikiem promocji. Jeśli żona nie korzysta z promocji = jak najbardziej może :)
   Pieniądze mają tylko wpłynąć na konto. To, co się później z nimi stanie, to już nasza sprawa – mogą więc odpłynąć kilka sekund później :)

   Michał
  • Zastanawia mnie to o tym „uczestniku promocji”. Czy jeśli X i Y założą konta w promocji, to nie mogą między sobą przelewać tysiaka? Czy chodziło o to, żeby nie przelewać samemu sobie?

   Wybrzeże Kości Słoniowej
  • Jak mi szef przelewa pensję to muszę go spytać czy nie jest przypadkiem uczestnikiem promocji?! Tu chodzi tylko o nas abyśmy sami sobie nie wpłacali.

   Tomaszek
 • Nie mogą. Była o tym mowa.

  tofik Odpowiedz
 • Rozumiem że nie mogą jeśli przelewaliby z kont promocyjnych? Bo jak przelewy wyjdą z innego banku będzie Ok?

  santech Odpowiedz
  • Ileż można odpowiadać na to pytanie. Środki MUSZĄ pochodzić z obcego rachunku ( innego niż uczestnika niż uczestnik promocji), z innego banku. Koniec kropka. To działa na 100 %.

   Rob231
  • Ale można przelać ze swojego konta w innym banku?

   Tomaszek
  • masz przeciez powyzej napisane ze nie!!! „konta innego niz konta uczestnika promocji”!!! jestes uczestnikiem promocji?

   koles
  • Czyli chodzi o rachunek inny niż mój. Ale ktoś inny może mi przelać nawet z mBanku i uczestnicząc również w tej promocji?

   Tomaszek
 • Thx Rob231

  santech Odpowiedz
 • A po jakim czasie można konto usunąć ?

  LeMonde Odpowiedz
 • Mocno zastanawiam się nad tym kontem, byłbym nowym klientem… Ale nie rozumiem jednego, bo jestem zielony w aplikacjach mobilnych. A mianowicie: „Warunek: czynność ta musi zostać wykonana wciągu 24 godzin od otwarcia w systemie banku rachunku” Czyli po założeniu rachunku w systemie banku, muszę w ciągu 24 godzin ściągnąć aplikację mobilną? Dobrze rozumiem? To ważne, jeśli chce się zgarnąć całe 600zł :)

  pedro Odpowiedz
 • Można chyba uniknąć tych wszystkich wątpliwości w stylu „Jaś i Małgosia posiadają 2 indywidualne konta w mBanku, a także dodatkowo posiadają osobne konta w innym banku… czy Jaś z obcego konta może przesłać Małgosi przelew do mBanku i warunek będzie spełniony – bo w tym przypadku nie są Uczestnikami Promocji”. Przecież w regulaminie jest napisane, że chodzi o „wpływ na rachunek” więc można iść do wpłatomatu i zapewnić w ten sposób wpływ bez rozmyślania kto komu. Dobrze rozumuję?

  komandos Odpowiedz
 • jeszcze jedna sprawa, której chyba nie poruszono odpowiednio „Łączna wartość premii za pobranie i aktywację dostępu do rachunku za pomocą aplikacji mobilnej, premii za płatności kartą i przelew wynagrodzenia oraz bonusu dodatkowego wynosi 500 zł”. Czyli pierwsze logowanie musi być przez aplikację mobilną czy też można zalogować się do konta normalnie na laptopie, a dopiero później zalogować się do aplikacji mobilnej?

  komandos Odpowiedz
 • @komandos, zgadza się. Wpływ środków wpłaconych we wpłatomacie również jest zaliczany jako spełnienie warunku. Pamiętaj, że wpłata musi być jednorazowa, na kwotę wskazaną w regulaminie promocji: „Zyskuj z eKontem”. Pozdrawiamy, Zespół mBanku

  Zespol mBanku Odpowiedz
 • Dwa pytanka jeśli komuś chciałoby się na szybko odpowiedzieć :
  1. Ile kosztuje wznowienie karty do konta mBanku po jej zamknięciu?
  2. Ile kosztuje miesięcznie karta jeśli nie wykonamy 5 transakcji kartą?

  Hybris Odpowiedz
 • Czy komuś udało się założyć konto za pośrednictwem przelewu czy było to od początku niemożliwe w związku z nową rekomendacją KNF, żeby ten sposób wyeliminować ze względu na oszustwa. U mnie przelew odbiło i chyba właśnie przez to.
  Można jeszcze raz złożyć dla samej stówki dla starego klienta czy już po ptakach, bo jeden wniosek nieudany i odrzucony?

  ogah Odpowiedz
 • Przez ile czasu muszę utrzymać e-konto, żeby korzystać z promocji?
  Czy mogę je następnie zamknąć po pół roku?

  Ewelina Odpowiedz
  • Można zamknąć zaraz po otrzymaniu premii. Nie ma żadnego wymogu aby konto trzymać dłużej :)

   Michał
 • „zapewnienia w danym miesiącu kalendarzowym jednorazowego wpływu na rachunek (…) w kwocie nie niższej niż 1000 zł” Czy dobrze rozumiem, że „dany miesiąc” to te 5 miesięcy przez które dostaje zwrot? Czyli nie muszę w sierpniu (miesiącu „zerowym”) i w lutym (6 miesiącu) spełniać tego warunku?

  Akarr Odpowiedz
 • A mogę zrezygnować z karty i płacić tylko Bliskim? Wtedy nie musze się martwić o to 5 zl za kartę bez 5 trasakcji. Moneyback i tak jest mizerny w karcie.

  Krzysztof Odpowiedz
 • Czy ktos juz dostal te 10zl? Jesli tak to po jakim czasie? U mie jeszcze do czwartku mają czas. Aktywacja
  10 sierpnia.

  kalvis Odpowiedz
 • Wczoraj z nimi rozmawiałem. Mają opóźnienia w wypłacie tych 10zł. Ja czekam do 10-go i składam reklamację…

  pedro Odpowiedz
 • @kalvis, @Tomaszek: Składałem reklamację i dostałem caaaaaałe 10zł dwa dni później :)

  pedro Odpowiedz
  • No to siadam do reklamacji, widocznie na to 10zł trzeba się więcej napracować ;-)

   Tomaszek
  • Mi konsultantka powiedziała, że nie biorę udziału w promocji :). Mimo że konto zakładałem 08.08.2016 i na pewno wszystkie zgody pozaznaczałem. Czy z banku powinienem dostać jakąś informację, że biorę udział w promocji? Np. w WBK dostawałem regulamin promocji w mailu.

   kalvis
  • Możliwe, że też nie biorę udziału, bo najpierw nie zaznaczyłem zgody na mOkazje, po czym zadzwoniłem na info i powiedziano mi, że włączą to i biorę udział, choć w regulaminie było, że podczas zakładania konta to trzeba zaznaczyć.

   Tomaszek
  • Wieczorem złożyłem reklamację, a dziś rano dyszka wpłynęła :)

   Tomaszek
  • Też dzięki komentarzom złożyłam wczoraj reklamacje, dziś odpowiedź i +10zl na koncie :)

   Hybriska
  • Po reklamacji dostałem 10zł. Dziwny ten mBank.

   kalvis
 • i ja właśnie dowiedziałem się od pana z reklamacji, że założyłem wniosek o ekonto z taryfą plus, który nie bierze udziału w promocji. Bez sensu… a konto zakładałem 05.08…. Dostał ktoś jakąś informację na e-mail, że bierze udział w promocji?

  jack0 Odpowiedz
 • Nie jestem pewien czy dostalem zwrot tych 2%. Dostalem 10zl za aktywacje i 10 na początku października. Ale z transakcji powinno byc 12zl. Zaokraglaja jakos czy to nie ten przelew? Przelew nazwali aktywacja w mokazje czy cos.

  kalvis Odpowiedz
  • To raczej nie to. Też dostałem takie, a zwrot mam mieć większy. Do końca m-ca mają dać, to nie spodziewałbym się wcześniej, raczej później albo dopiero po reklamacji.
   W całym swoim życiu nie napisałem tyle reklamacji co w ostatnim miesiącu :D

   Tomaszek
 • Jest dziś zwrot na koncie.

  Anna Odpowiedz
 • Otrzymaliscie zwrot za wrzesien?

  ildefons Odpowiedz
 • Zwrot jest, ale nie ma info o premii. Miała być do końca października, więc zostało im lekko ponad 10 godzin ;)

  pedro Odpowiedz
  • Żarty sobie robią, myślałem że jakoś pozytywnie zakończę to promocję a tutaj kwas…miesiąc po miesiącu otrzymywałem zwrot bez reklamacji a na koniec lecą w kulki.

   Dell
 • Dziś napisałem do nich maila.
  Z odpowiedźi wynika, że zgodnie z regulaminem promocji premia jest wypłacana do końca miesiąca. Proszą o cierpliwość i każą czekać do końca dzisiejszego dnia.
  Myslę że wszystko wyjaśni się do godz. 18

  holek Odpowiedz
  • Chyba transzami płacą. Poczekamy do końca dnia a potem jak zwykle zapychamy skrzynki mailowe mBanku :-P.
   Dziwi mnie tylko jedna rzecz. Często mBank się tutaj wypowiada. Jednakowoż milczy gdy problemy pojawiają się.

   tofik
 • Odpowiedź pierwsza na reklamację:
  Jeżeli rachunek aktywował Pan w kwietniu 2016, to piątą premię za transakcje kartą wypłaciliśmy dla Pana w październiku 2016. Natomiast dodatkową premię w wysokości 240 zł wypłacimy dla Pana do końca miesiąca listopada 2016.

  Odpowiedź druga na reklamację:
  z uwagi na to, że piąta premia za transakcje wypłacona została Panu w październiku, dodatkową premię wypłacimy w listopadzie.
  W przypadku dodatkowych pytań związanych z promocją, zapraszam Pana do kontaktu z ekspertem online, konsultantem mLinii lub doradcą w placówce mBanku.

  Gdy poprosiłem o punkt z regulaminu, z którego wynikały by słowa pracowników banku otrzymałem odpowiedź:
  Niemniej jednak, zgodnie z Pana życzeniem, reklamację zarejestrowałam pod numerem REKxxxxxxxxxx, potwierdzenie otrzyma Pan w osobnym e-mailu. Reklamację rozpatrzymy standardowo w ciągu 30 dni, jednak nie później niż w ciągu 60 dni od dnia otrzymania.

  Oto właśnie polski mBank – nic dodać nic ująć.

  Patryk Odpowiedz
  • Cóż aby nie powodować takiej rozmowy w reklamacji powołałem się na odpowiednie zapisy regulaminu i dodałem swój komentarz. Nikt ze mną już nie dyskutował:).

   Dell
 • Ja też w pierwszym mailu podałem punkt regulaminu, mimo to otrzymałem taką odpowiedź. No cóż jednak w banku pracują ludzie z wykształceniem na różnym poziomie…

  Patryk Odpowiedz
  • cóż, mnie poinformowano po reklamacji, że założyłem rachunek z linku, który nie bierze promocji. Odpowiedź na reklamację dostałem po 2-3 dniach. Po odwołaniu się od negatywnego rozpatrzenia reklamacji, by wskazano mi punkt, w którym jest napisane, że trzeba założyć z konkretnego linku konto, jak na razie cisza, już prawie 3 tygodnie.
   Bardzo się zawiodłem na mBanku, choć myślałem, że mają poważne podejście do klienta. Dobrze, że nie namówiłem nikogo z rodziny na założenie konta, miałbym wyrzuty sumienia.

   jack0
  • @Patryk to są tzw. „Misiewicze” :):)

   Dell
 • Premii za polecenia konta też nie wypłacili na czas. Kolejna reklamacja poszła. Co za bank… Na razie nazwa mBank kojarzy mi się z koszmarem, a przecież tego typu promocje mają zachęcać nowych klientów.

  Tomaszek Odpowiedz
 • Mnie poinformowano, że nie otrzymałem zwrotu za wrzesień (mój teoretycznie 1 zwrot), bo nie spełniłem warunków promocji (złożylem wniosek 17.08, a „niby” powinienem podpisać umowę do 17.08). Dziwne to, skoro otrzymałem 10 zł za aktywację aplikacji mobilnej… złożyłem reklamację, czekam…

  macelo79 Odpowiedz
 • Cześć, jest tu ktoś, kto otrzymał zwrot za październik?

  Grzegorz Odpowiedz
 • A gdzie jest Zespół mbanku – zawsze taki wygadany

  msi190 Odpowiedz
  • Długi weekend mają do 1. grudnia.

   tofik
  • Nie mają czasu. Muszą analizować reklamacje i wymyślać jak się wymigać od płacenia ;)
   Czytałem komentarze do poprzedniej edycji promocji – takie same problemy ludzie tam mają.

   Tomaszek
 • U mnie już wszystko OK. Dostaliśmy z żoną zwrot i premie za polecenie konta. Także ten lekki poślizg można im wybaczyć :)

  Tomaszek Odpowiedz
  • Nie. Nie można. Jak wrzucisz 1000 zł trzy dni później to myślisz, że dostaniesz premię?

   tofik
  • No racja, ale dla własnego spokoju można. A wiadomo, że regulamin chroni tego kto go ustanawia.

   Tomaszek
 • co sądzicie o sytuacji, w której bank twierdzi, że nie złożyłem wniosku z promocyjnego linku przez co nie spełniam regulaminu i nie podlegam pod promocję, lecz w regulaminie promocji ‚zysku z ekontem’ w żadnym punkcie nie jest napisane, że trzeba złożyć wniosek z konkretnego promocyjnego linku. Sprawa nadaje się do Arbitra Bankowego?

  jack0 Odpowiedz
  • A co odpowiedzieli na reklamację?

   Tomaszek
  • Odpowiedzieli, że nie mogą mnie dopisać do promocji, ponieważ złożyłem wniosek nie z linku promocyjnego. Odwołałem się od decyzji, żądając wskazania punktu w regulaminie, który mówi o tym wymogu, lecz w odpowiedzi dostałem znów informację, że nie mogą mnie przypisać do promocji, ponieważ nie złożyłem wniosku z linku promocyjnego…

   jack0
 • Dostał ktoś już zwrot za grudzień? Mają 20 dni roboczych, co w styczniu minęło wczoraj, u mnie wpływu brak. Jak u was?

  pedro Odpowiedz
  • Też nie dostałem, ale z tego co wiem co końca m-ca wypłacają czyli do dziś.

   Tomaszek
  • No właśnie nie do końca m-ca, w październiku miałem 28-go, w listopadzie 29, w grudniu 30, bo tak wychodziło 20 dni roboczych. A tu niespodzianka, wczoraj brak. Czekam do końca dnia…

   pedro
  • Już jest

   tofik
 • A ktoś ma przypadek żeby wypłacili za mało? Co lepsze dostałem dokładnie tyle co na koniec grudnia! Moja żona też… Co jest grane w mBanku?

  pedro Odpowiedz
  • Trzeba będzie reklamować

   tofik
  • U mnie wypłacili za mało o jakieś 17 zł… reklamację już złożyłem.

   macelo79
  • Oszukują notorycznie. O należne pieniądze trzeba się upominać.

   Pierwszego lutego kontktowałem się w sprawie niepoprawnej kalkulacji naliczenia zwrotu. Do chwili obecnej liczą :)

   LeMonde
 • Panowie, a te 240 zł to kiedy nam wypłacą?
  Pod koniec tego miesiąca razem z moneybackiem?

  Darek Odpowiedz
 • Ej, rozmawiam właśnie z konsultantem na czacie i pisze mi, że promocja trwa 6 m-cy i za luty jeszcze będzie zwrot. Myślałem, że promocja była na 5 m-cy… Jak to u was wygląda?

  pedro Odpowiedz
  • @Pedro – nie wiem ile razy już było na livesmarter o konsultantach – kim są, co mówią i o ich zerowej odpowiedzialności za słowa.
   A co do Twego pytania to spójrz na regulamin § 5 .II pkt.1 i tam znajdziesz ” przez okres 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych”.

   wiechu
 • Czy jest możliwe po otrzymaniu premii z mBank przenieść się promocyjnie do Credit Agricole ?

  LeMonde Odpowiedz
 • Jeśli pierwszym miesiącem za który dostałem moneyback był wrzesień, to rozumiem, że dzisiaj powinno wpłynąć obiecane 240zł? :D

  pedro Odpowiedz
 • Dzisiaj otrzymałem moneyback za styczeń i nagrodę 240 zł za spełnienie warunków promocji :)

  macelo79 Odpowiedz
 • Ja też dostałem :-)

  Tomaszek Odpowiedz
 • O dziwo w tym banku ja też :D

  pedro Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy