1,7% na Koncie Mega Oszczędnościowym do 100 tys. zł w Alior Banku

Zakończona

Ruszyła nowa promocja konta oszczędnościowego Alior Banku. W zamian za ulokowanie nowych środków na Koncie Mega Oszczędnościowym zgarniemy 1,7% w skali roku do 100 000 zł. A pamiętajmy, że za założenie rachunku osobistego Alior Banku ciągle do zgarnięcia pozostaje 200 zł na start :)

1,7% na koncie oszczędnościowym Alior Banku

Aby przystąpić do promocji podwyższonego oprocentowania na Koncie Mega Oszczędnościowym konieczne jest przyniesienie do Alior Banku nowych środków, czyli nadwyżki nad saldo z dnia 10.12.2021. Powinniśmy to zrobić w terminie w między 14.12 a 17.01.2022.

Zgodnie z regulaminem środki te zarobią 1% w skali roku przez kolejne 3 miesiące (od daty pierwszego wpływu nowych środków) dla kwoty maksymalnie 100 000 zł.

A co zrobić, aby zyskać tytułowe 1,7%? Wystarczy, że spełnimy dodatkowy warunek aktywności, czyli w każdym miesiącu korzystania z promocji będziemy zapewniać regularne wpływy na konto osobiste (nie oszczędnościowe!) w wysokości min. 2000 zł. Warto dodać, że jako wpływy rozumiemy wszystkie przelewy przychodzące z innych banków lub z rachunków firmowych w Alior Banku. Nie wliczamy tu również przelewów z dawnego T-Mobile oraz Kantoru Walutowego. Przelewy własne z konta w innym banku są więc jak najbardziej OK i tak najprościej spełnić te warunki.

Dzień po spełnieniu warunków w szczegółach konta oszczędnościowego pojawią się informacje o promocji.

Pamiętamy również, że z danej edycji promocji nie można skorzystać biorąc udział w poprzedniej.

200 zł na start

Pamiętajmy, że zakładając w tej chwili konto osobiste w Alior Banku (w końcu potrzebne jest do oprocentowania 1,7%) możemy zyskać 200 zł na start. Wystarczy, że Konto Jakże Osobiste otworzymy w ramach promocji i spełnimy relatywnie proste warunki.

Nie przegap!

Komentarze

 • Hej, rozumiem, że Ci co już lecą na 1,5% to już nic się nie zmieni.

  Elo320 Odpowiedz
 • Jutro się okaże po odświeżeniu systemu. IMHO spełniłeś warunek podwyższenia % – masz 1,7%

  Anonymous Odpowiedz
  • Trochę alior strzela sobie w stopę podnosząc oprocentowanie na 1,7% tylko dla tych co zaczynają promocję. Skoro dodatkowe 0,5 (0,7%) mamy za zapewnienie wpływu.
   Zamiast siedzieć u nich na 1,5% zmykam do getina …

   Anonymous
  • Ale przecież tak to działa w millennium i getinie, a tak włączysz kolejna promocje w getinie i przy kolejnej będziesz narzekać, że w getinie nie możesz wziasc lepsze bo masz gorsza włączona dziś :) powtarzam: nie warto włączać wszystkich promocji na raz tylko na przemiennie korzystać

   Dzikus
 • Gdy przystąpiłem do promocji dziś, 14 grudnia, to ostatni dzień trwania mojej promocji to 13 marca?

  adaś Odpowiedz
 • Narazie siedzę na poprzedniej promocji 1,5% aż do 13 lutego. Wtedy mam nadzieje, że przerzucę gdzieś kasę na sporo powyżej 2%

  dariusz2 Odpowiedz
 • Sprawdzał ktoś już w Nest oproc. z dziś? powinno być wyższe- ja póki co mam 0,0%, chyba jeszcze nie wskoczyło nowe, wyższe.

  villemo09 Odpowiedz
 • ile trwa weryfikacja przelewem przy zakladaniu konta w aliorku? w SCB poszlo w kilka minut a tu juz wisi 30 .

  krabar Odpowiedz
  • mmm, po 3 godzinach przeszlo. i mam dostep do starej bankowosci (z wiadomosciami i wszystkim, co mialem przed latami xD)

   krabar
 • Dostaliście 1% zwrotu za płatności mobilne za listopad?

  Kajko Odpowiedz
 • Jeszcze nie.

  Beata2 Odpowiedz
 • @villemo09, Nest jutro zaktualizuje i trzeba mieć min.1gr

  keram7m Odpowiedz
 • GUS zaktualizował inflację za listopad na 7,8%. Czyli moje COI ze stycznia będą oprocentowane na 8,55%. Mam jeszcze z lutego, a grudniowa inflacja też „da popalić”.

  ptok Odpowiedz
  • @ptok czyli netto niecałe 7% i siup cały zysk ponad inflację zjedzony przez Belkę

   Kajko
  • Oprocentowanie 8,55% obowiązuje przez cały rok, jeśli w trakcie 2022 inflacja spadnie to zysk jednak będzie. Poza tym nie było lepszego rozwiązania na inwestycję praktycznie bez ryzyka. Jedyne minusy, to że to 4 lata oraz oprocentowanie w pierwszym roku. Inni się zachwycają lokatami na 1,7%, a tu jednak mamy 8,55%

   jamj
  • W pierwszym roku mam 1,3. Ale pokaż mi banki, które dawały 1,3 na lokatach w tym roku. Pomińmy grudzień oczywiście.Żałuję że nie wrzuciłem więcej.

   ptok
 • Szybkie pytanie :) 10.12 mialem na KO (korzysci) 1% 2000zl czyli saldo poczatkowe 2000zl. Wplacam dzisiaj 10k na Mega i te 10k bedzie oprocentowane promocyjnie. Czy te 2k na 1% musi zostac do konca oferty czy moge je pozniej wyciagnac bez utraty odsetek na Mega?

  keton Odpowiedz
  • Wyglada na to, ze jednak te 2k musza pozostac na 1%. A jak rozumiec Przyklad 4 z regulaminu? Bo z niego wynika, ze tylko 1 wplata na KMO ma promocyjne warunki.

   keton
  • @Keton, w tym przykładzie była tylko jedna wpłata na KMO, druga wpłata to są też nowe środki ale zostały wpłacone na KJO (nie na KMO) więc myślę że dlatego promocyjne % nie ma zastosowania a nie z powodu jakiegoś limitu wpłat.

   A ja mam taką sytuację, w dniu weryfikacji na KMO były 4tyś i 3tyś na KJO. Rozpoczęłam promocję wpłacając na KMO nowe środki (50tyś.), jeśli przeleję „stare” 4tyś z KMO na KJO (na ROR będzie wtedy 7tyś.-kwota salda początkowego) to całe 50tyś będzie oprocentowane promocyjnie czy tylko 46tyś?

   Ew@
  • Ew@ – tez tak mysle, przyklad nieco z d.. wziety, bo ostatecznie nie konczy sie wplata na Mega. Dzisiaj zamierzam dorzucic wszystko co trzymalem w ING na 1.6 to zobacze czy sie zgadza :)

   keton
  • Ten przykład nie jest tak do końca z d… y, bo może mieć związek z moją sytuacją:) jeśli przeleję stare 4tyś z KMO na KJO to, pomimo że wpłaciłam na KMO 50tyś nowych środków i te 50tyś nadal tam zostanie to promocyjne % naliczą tylko od 46tyś (50tyś minus saldo początkowe KMO) a te zabrane z KMO 4tyś zyska status nowych ale na KJO.
   W efekcie na KMO będzie 50tyś (4tyś stare i 46tyś nowe) a na KJO 7tyś (3tyś stare i 4tyś nowe). Jeśli tak to działa to dałam plamę pozwalając, żeby na KMO wisiały jakieś środki przed rozpoczęciem promocji. Myślałam, że to nie ma znaczenia gdzie ta kasa będzie leżała, czy na KJO czy na KMO, bo liczy się łączne saldo.

   Ew@
  • Ja akurat mialem od poczatku miesiaca na KO 1% jakies 2000zl. No i beda musialy tam pozostac przez 3m bo na nich bazuje saldo do nowych srodkow. Ostatecznie te odsetki sa tak smiesznie niskie, ze przy malych kwotach ma to niewielkie znaczenie czy jest to 1.0 czy 1.7% A zaleta Mega sa bezkarne przelewy wewnetrzne.

   keton
  • Wiem że to groszowe różnice ale chciałabym znać zasadę działania, wkurza mnie, bo nie udaje mi się wyjść na kwotę, która pokazywana jest jako środki promocyjne:) Dużo płacę kartą i ciągle mam jakieś kwoty w blokadach, ciężko się połapać, które saldo jest brane pod uwagę, księgowe czy dostępne

   Ew@
 • Na daną chwilę Nest daje 1,8%, a na starszych kontach 2,3% Nie wiem tylko czy jest limit na 10 000 czy może zwiększyli. Getin daje 2% na nowe środki.

  roolf01 Odpowiedz
  • No właśnie – limity. Chyba nie ma limitów kwoty oprocentowanej 1,8% w Nest. Może ktoś potwierdzić?

   Lidia
  • @roolf01, Getin może daje 2%, ale na lokacie na 12m, więc kiepsko
   @Lidia, nie ma limitów

   keram7m
  • Czy 1.7 czy 2% to i tak przy tej inflacji nie ma znaczenia. Wszystkie te oferty generuja duze straty. Szczegolnie przy wiekszych kwotach. Dlatego dziwia mnie pytania o limity. 2% jest dobre na kwoty do 20k, czyli na drobne :) Z wiekszymi kwotami lepiej uciekac z bankow.

   keton
  • Może i tak ale niektórzy potrzebują kasy a vista i dlatego nie chcą wchodzić w dłuższe oferty poza bankowe.

   Ego
  • Ja podam kolejny powód.
   Przerzucanie środków z nieoprocentowanego kredytu na tego typu produkty.
   Bez ryzyka, z możliwością natychmiastowej spłaty.
   A moje środki niech pracują gdzie indziej.

   Rafal
 • Pragnę dodać, że w przeciwieństwie do poprzedniej edycji, w tej nie ma wymogu zgody na marketolenie!

  Kulson Odpowiedz
 • Czy płatność BLIKIEM zbliżeniowym telefonem wlicza się do zwrotów 1% w Aliorze (korzyść w KJO)?

  adaś Odpowiedz
  • Trzeba zobaczyć w regulaminie korzyści…
   „Zwrot za zbliżeniowe płatności mobilne
   1) Zwrot za płatności wynosi 1% wartości wykonanych płatności, nie więcej jednak niż 20 zł w miesiącu kalendarzowym.
   2) Zbliżeniowe płatności mobilne obejmują płatności bezgotówkowe w sklepach stacjonarnych z użyciem Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay oraz usługi BLIK. Wymagane jest posiadanie odpowiedniego urządzenia z oprogramowaniem pozwalającym na korzystanie z wymienionych technologii.”

   Ja123
 • @adaś
  W sklepach stacjonarnych raczej tak.

  Beata2 Odpowiedz
  • Tak, chodzi mi o terminale stacjonarne. Swoją drogą fajna sprawa ten zbliżeniowy BLIK. Aktywacja i płatności bezproblemowo.

   adaś
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy