10 biletów do kina za założenie konta w Banku Millennium dla młodych (+2,7% na koncie oszczędnościowym)

Zakończona

Ruszyła promocja Banku Millennium przeznaczona dla osób młodych. W zamian za założenie Konta 360° zgarniemy 10 biletów do wybranej sieci kin: Multikino lub Helios. A do tego możliwość skorzystania z bardzo dobrych 2,7% na koncie oszczędnościowym czy 200 zł za kartę kredytową.

10 biletów do kina od Banku Millennium

10 z kontem na 5

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku w wieku 18-26 lat, czyli osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji:

 • nie posiada (ani nie dysponuje) żadnym produktem w Banku Millennium oraz
 • nie jest w trakcie wnioskowania o jakikolwiek produkt Banku Millennium oraz
 • nie brała udziału w żadnej promocji Konto 360° lub Konto 360° Student w promocji „na start” w przeszłości (organizowanej przez sam banku lub podmiot zewnętrzny).

Pamiętajmy, że od 1.10.2019 Bank Millennium jest również właścicielem Eurobanku, więc klienci posiadający konto w (dawnym) Eurobanku są od teraz traktowani, jako klienci Banku Millennium. Warto to uwzględnić przy ocenie, czy jesteśmy nowym czy obecnym klientem.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 27.12.2019 złożymy wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową poprzez dedykowaną stronę promocji w wersji z biletami do Multikina lub w wersji z biletami Helios, a następnie do 31.12.2019 zawrzemy umowę o konto. Pamiętajmy, aby podczas składania wniosku wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez bank (bez podmiotów powiązanych).

Umowę będziemy mogli podpisać poprzez wizytę kuriera lub w oddziale banku. Pamiętajmy jedynie, że w drugim przypadku chodzi o finalizację wniosku internetowego, a nie przepisywanie wniosku na nowo – co warto zaznaczyć pracownikow placówki.

Istotne, aby najpóźniej 31.12.2019 aktywować aplikację mobilną banku. Dlaczego? Dlatego, że pierwszą część nagrody, czyli dwa bilety do wybranego kina, dostaniemy już za spełnienie opisanych dotychczas warunków. Jej przekazanie nastąpi zresztą bardzo szybko, bo już 13.01.2020.

Drugą część nagrody, czyli pozostałe 8 biletów, otrzymamy za spełnienie poniższych warunków dwukrotnie – w styczniu oraz lutym 2020:

 • zapewnienie wpływów na konto w kwocie min. 500 zł
 • dokonanie płatności kartą lub BLIK na dowolne kwoty

Tak, te warunki są tak proste, jak wyglądają :) Wystarczy przelać sobie środki z własnego konta w innym banku oraz zapłacić za bułki w piekarni kartą lub BLIKiem. I tyle.

Na koniec dodam, że w promocji obowiązuje pula 5000 promocyjnych kont. Po jej wyczerpaniu bank zamieści odpowiedni komunikat na stronie promocji.

Ile kosztuje Konto 360°?

Choć promocja wymaga od nas zapewnienia wpływu 500 zł (oraz wykonania jednej płatności), to lepiej będzie od razu przelewać do Banku Millenium 1000 zł. Dlaczego? Będziemy wtedy zwolnieni z opłaty zarówno za konto, jak i kartę – a nawet wypłaty ze wszystkich bankomatów. Nie zapłacimy więc ani grosza za podstawowe usługi.

Jeśli natomiast o przelewie i transakcji zapomnimy, to bank pobierze 8 zł (za konto) + 7 zł (za kartę) + ew. 5 zł za niektóre bankomaty (te w placówkach Millennium są zawsze darmowe, a Santander i Planet Cash kosztują 1 zł). Warto więc się pilnować i pamiętać o spełnianiu warunków bezpłatności, bo szkoda płacić za korzystanie z konta.

Z drugiej strony osoby biorące udział w promocji, czyli w wieku 18-26 lat, mają znacznie ułatwione warunki – ich obowiązuje jedynie konieczność wykonania jednej transakcji kartą/BLIKiem – i nie płacą ani grosza za obsługę rachunku oraz karty. Wpływy de facto nie są wymagane, jednak warto wiedzieć, co czeka nas po przekroczeniu 26. roku życia.

Haczyki? W trakcie wnioskowania o konto możemy zaznaczyć pakiet „Bezpieczna Karta”, który początkowo jest bezpłatny, ale później kosztuje 3,99 zł. Najlepiej więc zapisać sobie przypomnienie o jego dezaktywacji albo po prostu nie włączać go wcale.

2,7% na koncie oszczędnościowym do 100 tys. zł

Na koniec o jeszcze jednym atucie posiadania konta w Banku Millennium, z którego osobiście korzystam najmocniej. Mowa o wysokim oprocentowaniu konta oszczędnościowego, które jest jednym z najwyższych na rynku, jeśli weźmiemy pod uwagę rachunki dla wysokich kwot – w tym wypadku nawet 100 000 zł. Co najważniejsze – do tej pory bank odnawia promocje podwyższonego oprocentowania zaraz po zakończeniu poprzedniej, dlatego nasze oszczędności mogą pracować na wysokim procencie prawie bez przerwy (o ile skorzystamy z pewnego mechanizmu).

O ostatniej edycji promocji podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium pisałem tutaj. Do zgarnięcia mamy 2,7% przez 100 dni.

Nie przegap!

Komentarze

 • Wiadomo do kiedy otrzymane bilety będą ważne?

  Wuuuuu Odpowiedz
  • Regulamin tego nie definiuje. Na oko jeszcze ich nie mają / kupią kiedy będzie trzeba, więc pewnie ważność będzie raczej całkiem długa.

   Michał
 • Po jakim czasie od wpłynięcia nowych środków na KO pokazuje się, posiadamy promocyjne %? Rano dokonałem wpłaty nowych środków nadal pokazuje, że są oprocentowane standardowo

  stach Odpowiedz
  • Aktualizacja jest w nocy

   Michał
  • A dokładniej: rano. Nie pamiętam już, o której to dokładnie było, pewnie po północy, ale ostatnio po odpaleniu edycji widziałem tam zupełne głupoty, łącznie z tym, ze ta edycja zaczęła mi się 22 stycznia 2017 r.

   Don Quijote de la Mancha
 • Kiedy następna edycja i kiedy wycofujemy pieniądze ?

  Yan Odpowiedz
 • Millenium właśnie rozesłało mailing mówiący, że standardowe oprocentowanie konta oszczędnościowego się obniża. Ktoś wie jak to wpłynie na oprocentowanie promocyjne?

  JakubAnderwald Odpowiedz
  • Nie.

   Don Quijote de la Mancha
  • Trzeba zaklepać sobie bieżącą edycję, bo wszystko wskazuje, że kolejna oferta promocyjna będzie miała niższe oprocentowanie, stawiam, że 2,5%

   abc
 • Przyszła pierwsza część nagrody. Kody ważne do 30.06.2020

  Kububuv Odpowiedz
 • Ja niestety nie dostałem, mimo, że spełniłem warunek aktywacji apki do 31.12… Kody dostałeś smsem?

  Mateusz Odpowiedz
 • Dzwoniłem na infolinię, okazuje się że mieli jakiś błąd i nie wysłali kodów pomimo spelnienia warunkow. Następnego dnia naprawili problem :)

  Mateusz Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy