10 biletów do kina + 100 zł za założenie Konta dla Młodych w PKO BP

Zakończona

Ruszyła promocja PKO Banku Polskiego, w ramach której możemy otrzymać aż 10 biletów do sieci kin Cinema City lub Multikino. A jeśli promocje połączymy z programem poleceń banku, to zgarniemy dodatkową stówkę w gotówce! :)

10 biletów do kina za konto w PKO BP

Ten pierwszy raz z PKO Kontem dla Młodych

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która od 1.09.2018 nie posiadała żadnego rachunku osobistego PKO BP (w tym Inteligo). Ponieważ zakładamy konto dla młodych, to musimy być też w odpowiednim wieku – mieć ukończone 18, ale nieukończone 26 lat.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o Konto dla Młodych za pomocą strony internetowej pkobp.pl, iPKO lub aplikacji mobilnej i zawrzemy umowę. Istotne, aby w trakcie wnioskowania wyrazić zgodę na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących.

4 bilety na start

Oprócz tego powinniśmy również zarejestrować swój udział w promocji na stronie pkobp.pl/pierwszerazy. Tam też będziemy musieli wybrać sieć kin, do której chcemy otrzymać nagrodę – Cinema City lub Multikino. Bank zaznacza, że w puli dostępnych jest po 15 000 biletów do obu sieci kin i po jej wyczerpaniu dalsze zgłaszanie do promocji nie będzie możliwe.

Co dalej? Ostatnim warunkiem, aby zgarnąć pierwszą część nagrody, czyli 4 kody elektroniczne wymienne na bilety do kina, jest dokonanie minimum jednej płatności bezgotówkowej kartą. Nie ma znaczenia jaka będzie kwota transakcji, czy będzie dokonana stacjonarnie, internetowo, zbliżeniowo czy mobilnie. Płacimy jak nam wygodnie :)

Wszystkie powyższe warunki powinniśmy spełnić do 25.10.2019.

Do 6 biletów w drugiej transzy

A jak zgarnąć pozostałe kody? Bank przyzna nam po 2 sztuki biletów za spełnienie każdej z czynności:

 • polecenie przelewu na telefon BLIK w ramach aplikacji mobilnej IKO
 • płatność BLIK w internecie (np. na Allegro)
 • wypłata gotówki z bankomatu przy użyciu BLIK

Tu mamy nieco więcej czasu, bo warunki powinniśmy spełnić do 30.11.2019. Łącznie do zyskania mamy więc 10 kodów wymiennych na bilety.

Kiedy otrzymamy nagrody? Pierwsza partia kodów (za spełnienie
warunków do 25.10) zostanie wysłana do 15.11. Druga parta, za czynności z drugiego etapu, zostanie wysłana do 20.12.2019. Oczywiście kody obowiązują na „standardowe” seanse, a nie na różnego rodzaju pokazy specjalne, maratony, transmisje itd. Czas na ich wykorzystanie mija 30.09.2020.

Dodatkowe 100 zł w programie poleceń!

10 biletów do kina to jednak nie wszystko. Jeśli bowiem założymy konto w ramach programu poleceń to… zyskamy dodatkowe 100 zł na start :)

Wystarczy jedynie, że w trakcie wnioskowania podamy kod polecający znajomego, a następnie wykonamy płatności kartą na kwotę min. 200 zł oraz co najmniej jedną płatność BLIK. Łatwo więc zauważyć, ze warunki częściowo się pokrywają z promocją z biletami, więc możemy upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

O szczegółach programu pisałem w swoim prześwietleniu: 100 zł za założenie konta osobistego PKO BP.

Co zrobić, jeśli nie macie znajomych, którzy są zarejestrowani w programie poleceń PKO? Wystarczy napisać przez formularz kontaktowy – podeślę swój sprawdzony kod.

Ile kosztuje Konto dla Młodych?

Konto dla Młodych jest rachunkiem bezwarunkowo darmowym. Oznacza to, że nie zapłacimy za niego ani grosza, niezależnie od tego czy na rachunku będziemy wykonywać jakieś obroty, czy nie.

Zapłacić możemy jednak za kartę. Aby uniknąć opłaty (5 zł miesięcznie) wystarczy jednak wykonać 4 transakcje bezgotówkowe na dowolne kwoty. Oczywiście po odebraniu premii kartę (jak i konto) możemy zamknąć, choć warto pamiętać, że posiadając ten rachunek zyskujemy nielimitowaną liczbę darmowych wypłat z dowolnych bankomatów.

Po ukończeniu 26. roku życia Konto dla Młodych zmienia się w Konto za Zero.

Nie przegap!

Komentarze

 • Hej, co w sytuacji gdy skończę 26 lat przed wydaniem nagrody (np pod koniec października)? Czy tak i siak dostanę 10 biletów?

  Anka Odpowiedz
  • Regulamin nic na ten temat nie mówi, jednak z poprzednich akcji kojarzę, że liczył się tylko i wyłącznie moment założenia konta.

   Michał
 • Czy da się jakoś spełnić wymóg płatności kartą bez karty? W poniedziałek podpisałem umowę i obawiam się, że karta nie dojdzie do piątku (25.10)

  Rafał Odpowiedz
 • @Michał, czy masz jakieś informacje czy promocja biletowa zostanie ponowiona?

  idiayp Odpowiedz
 • 15.11 mija termin biletów z 1 transzy, a ja dalej nic nie dostałem. Dostaliście już 4sztuki?

  kamil95 Odpowiedz
 • Ja też dalej nie mam. Oby pojawiły się jutro.

  nadir Odpowiedz
 • Ja jakoś sceptycznie jestem nastawiony do pko, ale mam nadzieję że zdążą mnie jeszcze dziś zaskoczyć :)

  kamil95 Odpowiedz
 • Wciąż brak

  Mateusz Odpowiedz
 • Zwracam honor, właśnie dostałem :)

  kamil95 Odpowiedz
 • U mnie brak. Jak inni, oprócz Kamila?

  Akashi71 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy