100 zł do sklepów Decathlon i do 650 zł moneybacku za założenie eKonta w promocji Bankier.pl!

Zakończona

Promocja mBanku z moneybackiem w wysokości 650 zł staje się jeszcze lepsza! Od dzisiaj, dzięki współpracy banku z serwisem bankier.pl, możemy dodatkowo zgarnąć 100 zł na start do wykorzystania w sklepach Decathlon – i to za wykonanie 5 przelewów! Razem czeka więc nawet 750 zł premii :)

100 zł do Decathlon za założenie eKonta od Bankier.pl i 650 zł moneybacku

100 zł do Decathlon za założenie eKonta

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem mBanku, czyli osobą, która nie dysponowała jakimkolwiek rachunkiem w mBanku po 1.01.2016. Zgodnie z regulaminem:

Uczestnikami Promocji nie mogą być nierezydenci, pracownicy i współpracownicy Organizatora […], bądź osoby, które dysponowały jakimkolwiek rachunkiem w Banku o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator posiadacza rachunku w Banku po 01.01.2016 r.

Dodatkowo wykluczone są osoby, które złożyły już wniosek o jakikolwiek produkt mBanku, ale wniosek jest ciągle procesowany.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (nie jest potrzebne wyrażanie zgody na informacje handlowe), aktywujemy swój profil, a następnie złożymy wniosek o eKonto zgodnie z przekazanymi instrukcjami.

Zgody wymagane w pierwszym kroku:
Zgody w promocji eKonto 2 zgarnij premię bankier.pl

Istotne, aby podczas wnioskowania o konto (już na stronie banku) wyrazić zgodę na:

przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu Banku, podmiotów stanowiących jednostki powiązane z Bankiem oraz współpracujących z Bankiem na podstawie umowy, w tym drogą telefoniczną i poprzez środki komunikacji elektronicznej oraz nie odwołać w ten sposób udzielonej zgody w okresie Promocji

Dodatkowo wymagane będzie również wyrażenie zgody na ujawnienie informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie wymaganym do przeprowadzenia promocji (chodzi o to, aby bank mógł poinformować organizatora promocji o spełnieniu przez nas warunków). Regulamin zastrzega również, że musimy otworzyć konto indywidualne, a nie wspólne.

Ale uwaga! Jeśli jako sposób podpisania umowy wybierzemy oddział banku, to bardzo ważne, aby jedynie sfinalizować wniosek. O co chodzi? W poprzedniej edycji zdarzały się przypadki, w których pracownicy oddziału anulowali prawidłowo złożony wniosek internetowy i składali nowy, niepromocyjny! W takim wypadku to pracownik oddziału otrzymywał prowizję/robił wynik sprzedażowy za pozyskanie klienta, a nie serwis bankier – który najzwyczajniej w świecie dzieli się swoją prowizją z nami fundując nagrodę w promocji.

To, czy finalizujecie odpowiedni wniosek możecie sprawdzić po jego numerze – rozpoczynającym się od „RAC” i posiadającym 9 kolejnych cyfr. Ciąg ten powinien być taki sam w całym procesie zakładania konta.

Oczywiście przy podpisywaniu umowy przez kuriera lub przelewem problem nie występuje. W tym drugim przypadku należy jedynie przypilnować, aby przelew pochodził z konta zweryfikowanego (dany bank posiada nasz wzór podpisu) oraz dane w przelewie były identyczne, jak we wniosku.

100 zł premii za… 5 przelewów!

Co dalej? Już tylko z górki! Aby zdobyć 100 zł w formie vouchera do wykorzystania w sklepach Decathlon wystarczy zrealizować min. 5 transakcji w miesiącu zawarcia umowy lub w miesiącu następującym po nim. Jako transakcje rozumiemy transakcje bezgotówkowe i/lub… przelewy inicjowane przez klienta (byle nie były przelewami wewnętrznymi). Co to oznacza? Po założeniu konta wystarczy przelać na nie kilka złotych, a następnie wykonać 5 przelewów na dowolne kwoty na konto w innym banku. Na przykład swoje :)

Na koniec dodam, że w promocji możemy się rejestrować do końca lutego, umowę powinniśmy podpisać do końca marca, a transakcje wykonać najpóźniej do końca kwietnia. Oczywiście podpisując umowę wcześniej automatycznie wszystkie warunki spełniamy wcześniej, zgodnie z regulaminem.

Bon o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach Decathlon trafi do nas mailem. Organizator wyśle bon do 30.06.2018. Dla tych, którzy nie wiedzą – zakupy w sklepie internetowym decathlon.pl są wysyłane do nas za darmo – niezależnie od kwoty transakcji!

Dodatkowe 650 zł moneybacku

100 zł na start to jednak nie wszystko. Jeśli zdecydujemy się zamówić do konta również kartę debetową, to będziemy mogli zgarnąć znacznie, znacznie więcej. Wszystko dzięki promocji „Lepiej z eKontem”, która aktywowana jest automatycznie. O promocji szczegółowo pisałem we wpisie: Do 650 zł za założenie eKonta – zachęcam do przeczytania!

O co chodzi w tej promocji? W skrócie: bank odda nam 4% wartości naszych transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIKiem przez pierwsze 5 pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu podpisania umowy.

Są jednak pewne ograniczenia. Po pierwsze – maksymalna premia to 130 zł miesięcznie (czyli 650 zł w ciągu 5 miesięcy). Po drugie – aby jakakolwiek premia została naliczona musimy:

 • zalogowanie do aplikacji mobilnej banku
 • dokonanie płatności kartą i/lub BLIKiem na kwotę min. 250 zł
 • zapewnienie jednorazowego wpływu w kwocie min. 1000 zł (byle nie z rachunku własnego w mBanku)

Gwarancja niezmienności opłat

Promocja „Lepiej z eKontem”, oprócz moneybacku, pozwala nam również na zagwarantowanie sobie niezmienności opłat przez 24 miesiące. Chodzi tu o prowadzenie eKonta, wypłaty z bankomatów, przelewy w PLN przez internet oraz opłaty za kartę.

A jakie są te opłaty? W przypadku eKonta w taryfie standard nie zapłacimy ani grosza za prowadzenie konta. Karta debetowa będzie darmowa po wykonaniu 5 płatności miesięcznie na dowolne kwoty. W zamian możemy zapłacić jedynie za bankomaty (7 zł od wypłaty), ale za darmo wypłacimy środki z urządzeń Euronetu, Planet Cash oraz BZWBK – o ile wypłata wyniesie min. 100 zł. Za wypłacenie „drobnych” zapłacimy 1,30 zł. I to wszystko mamy zagwarantowane przez najbliższe 2 lata.

W przypadku eKonta w taryfie plus prowadzenie konta jest darmowe pod warunkiem wpływu min. 1000 zł. Jeśli o przelewie zapomnimy, to zapłacimy 5 zł miesięcznie. Za kartę nie zapłacimy natomiast ani grosza, jeśli wykonamy nią min. 5 płatności w miesiącu – inaczej bank pobierze od nas 4 zł miesięcznie. W zamian otrzymujemy jednak darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów od 100 zł w górę (poniżej tej granicy płacimy 1,30 zł).

Nie przegap!

Komentarze

 • kiedy w końcu przesuną tą datę graniczną: 01.01.2016? :) akurat styczen 2016r. zamknalem wszystkie rachunki u nich.

  sunwoj1 Odpowiedz
 • mimo wszystko to słaba promocja Zwłaszcza dla osób które juz mają kilka i wydawanie pieniędzy żeby tylko wydać jest bezsensowne Realnie wydając na transakcje średnio 400 zł zyskujemy tylko 80 zł no i ten bonus do decathlonu (jeżeli ktoś znajdzie tam dla siebie) Ale bank po 5 mies nie daje już nic (zero kont oszczędnościowych i lokat atrakcyjnych) powoduje że nie zachęca tak bardzo Poza tym 1.01.2016 i tak wyklucza więc spokojnie poczekam aż zrobi promocje w dawnym stylu (np 3% do 3000 tys na koncie jak to było w dawnym mbanku)

  piotro Odpowiedz
  • Spokojnie czekaj.

   Pytajnik
  • To wszystko zależy. Promocja jest świetna, jeśli ktoś ma duże wydatki na głowie – wtedy można wyrwać bardzo dużo. Także standardowo polecam wybierać z głową :)

   Michał
 • czy program poleceń działa w tym przypadku?

  K+M+B Odpowiedz
  • Jeśli jest miejsce na wpisanie, to powinien działać.

   PS. Jak ktoś nie ma czego podać, to zawsze może wpisać kod polecający „livesmarter” :)

   Michał
 • Dostaliscie juz moze zwrot z moneyback za pieniadze wydane w grudniu? Wciaz czekam :<
  Moneyback za listopad byl na koncie punktualnie 20.12 a teraz wciaz nic …

  Bianka Odpowiedz
 • Też nie mam zwrotu.

  Lidia Odpowiedz
 • Dziwne, wypełniam wniosek i mam do wyboru tylko podpisanie umowy w oddziale lub kurierem, a nie ma możliwości wyboru założenia konta przez przelew weryfikacyjny ;(

  Czy macie możliwość wybrania przelewu weryfikacyjnego?

  erde Odpowiedz
  • w mBanku od jakiegoś 1,5 roku nie ma możliwości zakładania konta za pomoca przelewy weryfikacyjnego

   simrisham
  • OK, dzięki za info.
   Zasugerowałem się wpisem Michała jak niżej, że przelewem jednak można:
   „Oczywiście przy podpisywaniu umowy przez kuriera lub przelewem problem nie występuje. W tym drugim przypadku należy jedynie przypilnować, aby przelew pochodził z konta zweryfikowanego (dany bank posiada nasz wzór podpisu) oraz dane w przelewie były identyczne, jak we wniosku.”

   erde
 • Na koncie narzeczonej dziś wpłynął zwrot. W poprzednich miesiącach wpływał ok. 26stego, więc mają jeszcze czas. Ja ze względu na karencję jeszcze sobie poczekam na założenie konta….

  jano Odpowiedz
 • Ja też jeszcze nie mam na dwóch kontach. Tylko u mnie to miał być pierwszy zwrot, bo zakładałem później.

  Adam33 Odpowiedz
 • Czy ktoś potwierdzi, czy jest pole do wpisania kodu polecenia? Wolę już 100zł z polecenia na konto dziewczyny niż bon do Decathlonu.

  Emej Odpowiedz
 • Czy ktoś może potwierdzić / zaprzeczyć, że za zasilanie (swojej) karty Revolut (środki później bym sobie oddawał) naliczy mi się ten moneyback?
  Na zwykłej „konsumpcji” wykręcam tylko tyle (w sumie i dobrze ;), by wyciągnąć 5% z 1000 w promocji Citi. Dlatego szukam nowych możliwości.
  Z góry dzięki!

  Inz_Mamon Odpowiedz
  • nie ma żadnych wykluczeń kodów MCC więc zaliczy się wszystko.

   Michał
  • Spawdziłem stronie Revolut i płatności kartą debetową są obciążone 3-4% prowizją. Karty kredytowe i przelewy bez prowizji. Tak więc w mbanku nie zrobisz dobrego biznesu. Też tak uważacie?;)

   Arap
  • Ja widzę coś przeciwnego:

   Przelew bankowy — Bez opłat
   Karta debetowa — Bez opłat
   Karta kredytowa — 1%
   Karta debetowa / kredytowa USD — 3% / 4%

   Ale nie wiem, czy to mądre tak pisać tu o takich rzeczach… Wystarczy chyba komentarz Michała powyżej: „nie ma żadnych wykluczeń kodów MCC więc zaliczy się wszystko”, te lepiej chyba skasować…

   Don Quijote de la Mancha
  • Zgadzam się z tym, lepiej nie mówić o pewnych rzeczach zbyt głośno…

   sozej
 • Czy żeby dostać bon do Decathlonu o wartości 100zł muszę założyć konto razem z kartą czy może być konto bez karty?

  Adrian123 Odpowiedz
  • Regulamin promocji z premią 100 zł w ogóle nie wspomina o karcie, więc wychodzi na to, że nie jest wymagana :)

   Michał
 • Uwaga na długie księgowanie płatności kartą/BLIK! De facto promocja nie trwa 5 miesięcy, ponieważ jak mówi doradca z mbanku to księgowanie trwa nawet ok 14 dni, więc trzeba w ostatnim miesiącu kupić z money backiem wszystko do 15 dnia ostatniego miesiąca zwrotu 4%! Chore! Powinni chociaż w ostatnim miesiącu promocji brać pod uwagę datę transakcji!

  damian_1_1_1 Odpowiedz
 • Czy jak ktoś był współposiadaczem konta firmowego po 01.01.2016 to będzie objęty promocją?

  Pytajnik Odpowiedz
 • Ja w ramach poprzedniej promocji zwrot dostałem 26 lub 27.01

  mac66 Odpowiedz
 • Złożyłem wniosek przez link wysłany przez bankier.pl, ale nie było nigdzie do zaznaczenia zgód o których mowa w artykule. Czy tez tak mieliście, czy coś nie zauważyłem?
  Umowę będę podpisywał w oddziale banku

  Marcin69 Odpowiedz
 • szkoda, że „zapomniano” podać istotnych zapisów regulaminu odnośnie transakcji za które można otrzymać zwrot:
  „Przez transakcję kartą rozumiemy bezgotówkową transakcję zakupu w punkcie handlowo-usługowym (płatność kartą za zakupy w sklepie). Dokonaj tej transakcji przy użyciu:
  1) karty promocyjnej lub
  2) karty kredytowej, której rachunkiem do spłaty jest eKonto promocyjne.
  3. Przez płatność BLIK rozumiemy transakcję zakupu w punkcie handlowo-usługowym (płatność BLIK-iem za zakupy w sklepie) przy użyciu usługi BLIK, która jest powiązana z eKontem promocyjnym.”

  Wynika z tego, że żadne transakcje online – ani blikiem, ani kartą – nie będą uwzględniane?

  Piotrrrrr Odpowiedz
  • Możemy podziękować tym od Revolut.

   Pytajnik
  • jeśli się nie mylę, to taki zapis jest od dawien dawna w promocjach mBanku i czytelnicy wielokrotnie potwierdzali, że zakupy w internecie też są zaliczane.

   Michał
  • Ok, faktycznie, sprawdziłem w promocji z lipca w której brałem udział, był ten zapis i płatności w necie zaliczało.

   Pytajnik
 • Nie rozumiem w jaki sposób wpływa to na rzetelne opisanie oferty banku?

  Piotrrrrr Odpowiedz
 • cześć,

  zalogowanie do aplikacji mobilnej banku
  dokonanie płatności kartą i/lub BLIKiem na kwotę min. 250 zł
  zapewnienie jednorazowego wpływu w kwocie min. 1000 zł (byle nie z rachunku własnego w mBanku)

  Czy te warunki należy spełniać co miesiąc czy wystarczy tylko raz?

  Maciej Odpowiedz
 • Czy ktoś może potwierdzić, że w całej procedurze jest gdzieś miejsce na wpisanie kodu polecającego?

  lomir286 Odpowiedz
 • Chciałbym się podpiąć pod pytanie odnośnie zgód. W regulaminie trochę inaczej jest to sformułowane niż w formularzu..
  Teraz się zastanawiam czy przez brak zaznaczenia nie będę brany pod uwagę przy premii.
  Secundo – te zgody to chyba tylko do premii z bonem, moneyback nie wspomina o tym, mam rację?

  Mateusz Odpowiedz
 • Jak się dowiedzieć czy się łapie na tą promo , kiedy zamknąłem konto , trafiłem na bardzo ale to bardzo nieprzyjemnego doradcę na info i powiedział że muszę wydać 40zł żeby dowiedzieć się kiedy zamknęłem konto(zaświadczenie), to jakaś masakra , wiecie jak inaczej

  alex Odpowiedz
  • Podobno trzeba sie w tym celu przejsc do oddzialu banku.

   pytanie
  • Kojarzę, że mBank wysyła potwierdzenie zamknięcia konta na e-mail, więc możesz przeszukać skrzynkę odbiorczą hasłem „mBank”.

   slayer
 • Jeśli mam konto firmowe w mBanku to czy wyklucza mnie to z wzięcia udziału w tej promocji?

  Wernyhora Odpowiedz
 • Dostaliscie juz moze zwrot za luty?

  Bianka Odpowiedz
 • Jest hajs.

  Pytajnik Odpowiedz
 • Czy ktoś dostał już bon do Decathlonu?

  Karo Odpowiedz
 • Był zwrot w maju?

  Pytajnik Odpowiedz
 • Nikt nic nie pisze, a bony rozsyłają – jak już te nagrody wszystkim spowszedniały ;)
  Wczoraj dostałem maila z bonem do Decathlona
  Nadawca: kontakt@zgarnijpremie.pl
  Tytuł: ZgarnijPremie.pl – Wyniki promocji – przyznanie premii

  erde Odpowiedz
  • Mi z kolei nie przysłali i po zgłoszeniu reklamacji napisali, że bon otrzymam do 20 sierpnia 2018 r. ;(

   Karo
 • Dostał już ktoś zwrot za lipiec?

  Karolina Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy