100 zł do Intersport za założenie Konta dla Młodych (i 100 zł za skorzystanie z programu poleceń!)

Zakończona

Wystartowała kolejna promocja z premią na start za założenie Konta dla Młodych. Tym razem do zdobycia mamy dwa bony o wartości 50 zł każdy do wykorzystania w sklepach Intersport. Oprócz tego możliwe jest również skorzystanie z programu poleceń banku, dzięki któremu zyskamy dodatkowe 100 zł w gotówce.

100 zł do Intersport za założenie Konta dla Młodych

Dla nowych klientów (od grudnia 2016)

Aby skorzystać z promocji „Sport za 0” należy być nowym klientem banku, czyli w tym wypadku takim, który nie posiadał rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO BP (w tym Inteligo) od 1 grudnia 2016. To bardzo dobra wiadomość: osoby, które zamknęły konto przed tą datą mogą bowiem skorzystać z promocji. Oczywiście o ile ciągle mają mniej, niż 26 lat – po przekroczeniu tego progu niemożliwe jest założenie Konta dla Młodych.

Jeśli spełniamy powyższy warunek, to w okresie od 21.03 do 21.04.2017 5.05.2017 (promocja została przedłużona) musimy złożyć wniosek i podpisać umowę o Konto dla Młodych wraz z kartą debetową MasterCard. Istotne, aby wniosek został złożony nie w oddziale banku, ale przez internet – inaczej z premii nici. Oprócz tego wymagane jest wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Najlepiej zgody wyrazić już podczas wypełniania wniosku, ale jeśli o nich zapomnimy, to bank daje nam czas na ich wyrażenie do 5.05.2017 19.05.2017.

100 zł za 1 transakcję kartą

Co dalej? Po założeniu konta konieczne jest wykonanie jednej, dowolnej operacji bezgotówkowej kartą (np. kupno bułek w piekarni) oraz zarejestrowanie się na stronie promocji pkobp.pl/sportza0. Obie operacje musimy wykonać do 5.05.2017 19.05.2017.

To tyle! Bank prześle nam dwa kody o wartości 50 zł każdy poprzez wiadomość w bankowości internetowej PKO BP do dnia 15.05.2017 29.05.2017. Kody będą ważne do końca roku w sklepach stacjonarnych Intersport oraz na esklep.intersport.pl.

(Bezpieczna) pula 4500 nagród

Na koniec warto dodać, że oficjalnie bank przewiduje wysyłkę kodów w dwóch turach. Pierwsza wysyłka ma odbyć się do dnia 18.04.2017. Biorąc jednak pod uwagę to, jak wyglądała wysyłka nagród w poprzedniej promocji (z biletami do kina) możemy założyć, że w tym terminie kody otrzyma zaledwie garstka najszybszych klientów.

Po drugie w samej promocji obowiązuje pula 4500 nagród, jednak nie obawiałbym się jej szybkiego wyczerpania. Bank z resztą będzie informował o wysokości puli na stronie internetowej promocji. Nie ma jednak przeszkód, aby „zaklepać” sobie udział w promocji – bank nie określa kolejności wykonywania kolejnych kroków, więc możemy pierwsze zarejestrować się w promocji, a następnie złożyć wniosek o konto. Osobiście jednak najpierw złożyłbym wniosek, a dopiero później rejestrował swój udział. W poprzedniej akcji bank bowiem czyścił bazę z klientów, którzy zadeklarowali udział, ale nie założyli konta.

Dodatkowe 100 zł w programie poleceń

100 zł za założenie konta w PKO BP w programie poleceń
Dwa bony o wartości 100 zł to jednak nie wszystko. Ponieważ wniosek o konto trzeba złożyć przez internet, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać dodatkowo z programu poleceń „Mam PKO”. Tam nowy klient banku może dodatkowo zgarnąć 100 zł na start. Wystarczy, że po założeniu konta wyda kartą 200 zł (w sklepach stacjonarnych) oraz 10 zł poprzez aplikację IKO (czyli pekaowską wersję BLIKa).

Istotne jest tylko, aby wniosek o konto złożyć ze strony mam.pkobp.pl podając kod polecający innego klienta PKO BP. Jeśli nie macie takiego kodu to piszcie do nas przez formularz kontaktowy – podeślemy.

Jeśli chcecie poczytać więcej o promocji „Mam PKO”, to szczegółowo została opisana w artykule: startuje VI edycja programu poleceń PKO BP.

Ile kosztuje Konto dla Młodych?

Konto dla Młodych to rachunek bezpłatny, bez spełniania dodatkowych warunków. Nie zapłacimy również nic za kartę debetową wydawaną do konta, o ile wykonamy nią min. 5 transakcji (na dowolne kwoty) w miesięcznym cyklu rozliczeniowym. Co ciekawe po spełnieniu warunków promocji z karty możemy zrezygnować – nie jest wymagana do wypłaty premii.

Karta jednak może się przydać – szczególnie tym, którzy wypłacają pieniądze z bankomatu. PKO BP nie pobiera bowiem żadnych opłat za tego typu operacje we wszystkich bankomatach.

Nie przegap!

Komentarze

 • Oo, fajna opcja, ja już jestem 26+, ale moi mlodsi znajomi pewnie chętnie skorzystają

  Luna Odpowiedz
 • „Istotne jest tylko, aby wniosek o konto złożyć ze strony mam.pkobp.pl podając kod polecający innego klienta PKO BP. Jeśli nie macie takiego kodu to piszcie do nas przez formularz kontaktowy – podeślemy. ”
  To z którego linka mam założyć? mam pko czy Załóż Konto dla Młodych »??

  a Odpowiedz
  • Jeśli założysz ze „zwykłego” linku, to przystąpisz tylko do promocji Intersport. Jeśli chcesz dodatkowe 100 zł z polecenia – musisz ze strony „Mam PKO” z podaniem kodu polecającego.

   Michał
 • Zakładając z polecającego linku dostanę również Intersport?

  a Odpowiedz
  • tak, regulamin wymaga jedynie założenia konta przez stronę internetową banku. Dodam, że w poprzedniej akcji (Kino za 0) regulamin był niemal identyczny (teraz zmienili daty i nagrody) i wszyscy bez problemu zgarnęli bilety + 100 zł ;)

   Michał
  • Nie wszyscy ;)

   Herman
  • tzn? Nie kojarzę takich przypadków. Sporo jest jeszcze osób, które czekają na premię, bo bank jeszcze ma czas na wypłatę. Ale bilety do kina otrzymali.

   Michał
 • Potwierdzam – w poprzedniej edycji z biletami do kina zgarnąłem zarówno bilety jak i stówę z polecenia. Tutaj jest mniejsza wartość nagrody – bilety były wyceniane na powyżej 190 zł a tu „tylko” 100 zł do intersportu..

  Adaś Odpowiedz
 • Witam. Mam problem (po raz kolejny niestety) przy zakładaniu konta z polecenia – po wypełnieniu wniosku i kliknięciu przycisku „Dalej” wyskakuje mi błąd wewnętrzny aplikacji. Dzieje się tak w różnych przeglądarkach i za każdym razem. Nie potrafię zlokalizować problemu, a bardzo zależy mi na skorzystaniu z tej promocji. Czy ktoś może miał podobny problem i wie jak go rozwiązać? :)
  Pozdrawiam!

  Monikaa Odpowiedz
  • Spróbuj z innej przeglądarki

   Michał
  • Tak jak wspomniałam wyżej – próbowałam w różnych przeglądarkach. Ale faktycznie możliwości jest jeszcze kilka, więc spróbuję. ;)

   Monikaa
 • Można prosić na maila ten kod polecający, już zapomniałem jaki tam był wcześniej :)

  Bo młody tak się bardzo niecierpliwi na założenie tego rachunku. Polubił ten PKO BP i bony też lubi…

  Bogdan Odpowiedz
 • Wniosek o konto złożony dzisiaj. Załapie się na bony intersport? ;> Kurier raczej do piątku nie dotrze…bo PKOBP wyrabia od razu karte do bankomatu.

  Majki Odpowiedz
  • Kiedy bedzie wysylana druga tura kodow intersport?

   Mateusz
  • Zgodnie z zaktualizowanym regulaminem:

   Kody będą wydawane w trzech turach: do 18 kwietnia 2017 r., do 15 maja 2017 r. i do 29 maja 2017 r. według kolejności spełnienia przez Uczestników wszystkich warunków uprawniających do otrzymania Nagrody. W turze do 18 kwietnia 2017 r. wydane zostaną Nagrody Uczestnikom, którzy spełnią warunki Promocji do dnia 7 kwietnia 2017 r., w turze do 15 maja 2017 r. Nagrody otrzymają Uczestnicy, którzy spełnią warunki Promocji do dnia 5 maja 2017 r. a w turze do 29 maja 2017 r. Nagrody otrzymają Uczestnicy, którzy spełnią warunki Promocji do dnia 19 maja 2017 r.

   Michał
 • Witam,
  założyłem konto w PKO BP zgodnie z wymaganiami, a mimo to nie otrzymałem bonu do Intersport. Gdzie mogę złożyć reklamację lub się dowiedzieć z czego ten fakt wynika?

  Piotrek92 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy