BGŻ BNP Paribas: 100 zł do wydania w restauracjach Sphinx i 300 zł za transakcje mobilne

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja BGŻ BNP Paribas, która premiuje nowych klientów konta osobistego. W zamian za założenie Konta Maksymalnego możemy zgarnąć 100 zł w formie bonu do wykorzystania w restauracjach Sphinx. Oprócz tego czeka na nas kolejne 300 zł w rocznej promocji „Mobilna Premia”.

Bon 100 zł do restauracji Sphinx za założenie Konta Maksymalnego

Konto do syta

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą konta osobistego BGŻ BNP Paribas przez ostatnie 36 miesięcy ani aktywnej umowy ramowej w dniu składania wniosku. Warto tu zauważyć, że posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji.

Oprócz tego bank deklaruje, że promocja przeznaczona jest dla osób młodych. Zgodnie z regulaminem uczestnik promocji nie może skończyć 26 lat na dzień 31.01.2018.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (akceptując przy tym wszystkie oświadczenia), a następnie złożym wniosek o Konto Maksymalne wraz z kartą debetową za pomocą wygenerowanego dla nas linku. Warto tu dodać, że samo podpisanie umowy może się odbyć tylko poprzez wizytę kuriera.

Same warunki zgarnięcia 100 zł premii są całkiem proste. Organizator promocji wymaga od nas, aby w styczniu 2018 wydać kartą min. 300 zł w sklepach i internecie oraz zalogować się do bankowości elektronicznej Pl@net. I to tyle ;)

Bon o wartości 100 zł do wykorzystania w restauracjach Sphinx zostanie nam przekazany mailowo do 27.02.2018, o ile ciągle będziemy posiadaczami konta i karty debetowej. Bon będzie ważny do 1.02.2019. Nagrodę będzie można wykorzystać tylko jeden raz.

Promocja trwa do 22.12.2017 lub do wcześniejszego wyczerpania puli 1000 promocyjnych wniosków.

300 zł za transakcje mobilne

Oprócz promocji „Konto do syta” rejestrując się w promocji automatycznie bierzemy udział w innej, wewnętrznej promocji banku „Mobilna Premia”. Tam do zgarnięcia mamy całkiem łatwe 25 zł miesięcznie, co łącznie da 300 zł w ciągu roku!

O szczegółach tej promocji pisałem w osobnym wpisie: Mobilna Premia, czyli do 300 zł za założenie konta w BGŻ BNP Paribas.

Konto Maksymalne – opłaty

Co ciekawe, w przeciwieństwie do pozostałych aktualnie trwających promocji banku, tu otwieramy nie Konto Optymalne, ale Konto Maksymalne. Jakie są różnice?

Konto Maksymalne jest bezwarunkowo darmowe. Zapłacić natomiast możemy za użytkowanie karty debetowej (aż 12 zł), jednak wydanie 300 zł miesięcznie zwalnia z tej opłaty – tak samo jak wiek poniżej 26 lat. W zamian za ten warunek gratis otrzymujemy możliwość darmowych wypłat gotówki z bankomatów w kraju i za granicą :)

Nie przegap!

Komentarze

 • A niektórzy narzekali na bon do Zalando… ?

  Don Quijote de la Mancha Odpowiedz
  • wolę zjeść w sphinxie ze znajomymi niż przepłacać za ubrania ale fakt nie skorzystałbym ani z jednej ani drugoej promocji. Swoją drogą szkoda że Paribas serwuje szewernaście rodzajów premii za konto a za KK tylko bony do empik.com bez żadnej innej alternatywnej wersji ….

   zenek64
 • Nie dadzą przed zimą najeść się do syta . Mam wielką prośbę do Admina aby interweniował w banku w sprawie zdjęcia w ilości miesięcy tej trójki z przodu . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Dla zainteresowanych – 10% do Euro RTV AGD z kartą BGŻ BNP: https://mambonus.pl/euro

  abc Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy