100 zł do H&M za kartę kredytową Santander (i nawet 400 zł za konto osobiste!)

Zakończona

Ruszyła promocja Santander Bank Polska przeznaczona dla osób młodych. W zamian za wyrobienie karty kredytowej zgarniemy 2 vouchery o wartości 50 zł każdy do sklepów H&M.

100 zł do H&M za kartę kredytową Santander Bank Polska

Łap voucher i leć na zakupy do H&M

Aby skorzystać z promocji należy być osobą pełnoletnią, która nie ukończyła jeszcze 27 lat. Wymagane jest również nieposiadanie żadnej głównej karty kredytowej Santander Bank Polska (dawny BZWBK, nie mylić z Santander Consumer) od 1.08.2018.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o wydanie karty kredytowej (Visa Silver Pajacyk lub Visa Platinum) i zapiszemy się również do promocji. Konieczne będzie też wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz na przetwarzanie danych w celach marketingowych banku.

Warunki musimy spełnić do 31.01.2019 – chyba, że promocja zostanie zakończona wcześniej, ze względu na wyczerpanie puli 3800 voucherów.

50 zł za wyrobienie karty + 50 zł za transakcje

Pierwszą nagrodę w formie vouchera H&M o wartości 50 zł zgarniemy już za sam fakt spełnienia tych warunków. Drugą pięćdziesiątkę otrzymamy, jeśli wykonamy łącznie 10 płatności kartą do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu założenia karty. Przykładowo wyrabiając ją w grudniu czas na dokonanie płatności mamy do końca stycznia.

Obie nagrody otrzymamy mailowo do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Oczywiście musimy być wtedy ciągle posiadaczem danej karty.

Ile kosztuje karta kredytowa w Santander Bank Polska?

Wydanie, a dokładniej korzystanie w pierwszym roku z karty Pajacyk, może kosztować 90 zł. Za kartę Platinum przyjdzie nam zapłacić aż 500 zł (!), jednak z opłat możemy zostać zwolnieni. Wystarczy, że w ciągu 3 miesięcy od dnia podjęcia pozytywnej decyzji kredytowej wykonamy min. 10 transakcji. A w końcu jest to jeden z warunków promocji, więc karty będą nas kosztować okrągłe zero w pierwszym roku.

Co później? Od drugiego roku bank pobierze 7,5 zł (lub 42 zł dla karty Platinum) prowizji miesięcznie, o ile nie wykonamy 10 płatności kartą w danym miesiącu. Wtedy za kartę nie płacimy ani grosza.

Trzy inne promocje, o których musisz pamiętać

Masz więcej, niż 27 lat? Nie chcesz voucherów do H&M, tylko gotówkę od zakupów? Przypomnę więc, że Santander Bank Polska oferuje kartę kredytową 1|2|3, która daje do 3% moneybacku. To dobra opcja dla tych, którzy dużo wydają.

Pamiętajmy również, że w chwili obecnej trwa świetna kumulacja promocji Santander Bank Polska, w której za założenie konta osobistego możemy zgarnąć nawet 400 zł. Trzeba się jednak śpieszyć!

Trzecią promocją o której warto pamiętać jest promocja… innego banku – BGŻ BNP Paribas. Tam za korzystanie z karty można zgarnąć 300 zł w formie bonów do sklepów Biedronka. Z moich informacji wynika, że ta oferta jest wręcz rozchwytywana, więc warto się z nią zapoznać :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Visa Platinum jest popularna wśród „lataczy” ze względu na 4 darmowe wejścia do saloników. Nie jest łatwo ją dostać (10k dochodu), a otwierana bez promocji sporo kosztuje.

  santech Odpowiedz
  • To prawda, saloniki dzięki visa platinum są najfajniejsze. Na jednym z polskich lotnisk w tym roku weszło razem ze mną 6 osób, a miła pani skasowała za jedną. Dla mnie to najlepsza z kart jakie mam.

   Kruk
  • Fakt. Choć nielimitowane wejścia są jeszcze lepsze :)

   Dodam tylko, że akurat to, że nie skasowała za 6 osób to jej błąd i normalnie zapłaciłbyś za to całkiem sporo (125 zł za osobę za wejście, jeśli to powyżej 4 darmowych w roku).

   Michał
  • Miła pani zrobiła to świadomie. Dlatego piszę, że „miła”.

   Kruk
 • Hmm mam pytanie co do kryterium wieku. Dzisiaj byłem w oddziale, złożyłem wniosek elektronicznie, umowa podpisana, karta przyjdzie za kilka dni. Sęk w tym, że jutro kończę 27 lat i nie wiem, czy wiek jest sprawdzany na dzień podpisania umowy, czy może dopiero w dniu odbioru nagrody? Jakbyście ziinterpretowali regulamin? Może ktoś ma podobne doświadczenia z innych promocji?

  Tomek91 Odpowiedz
 • Podpisać umowę trzeba w oddziale?

  Zuzia Odpowiedz
 • Czy można to połączyć z promocją „200 zł za wynagrodzenie w Santander Bank Polska (i 80 zł za założenie konta)”?

  lukkle Odpowiedz
 • Dostał już ktoś nagrodę? Ja założyłem kartę w listopadzie, transakcje wykonałem w grudniu, więc nagroda powinna dzisiaj wpaść.

  Tomek91 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy