300 zł do Biedronki za kartę kredytową BGŻ BNP Paribas

Zakończona

Ruszyła kolejna oferta promująca kartę kredytową mamBONUS BGŻ BNP Paribas. W porównaniu do poprzednich ofert wysokość premii została tym razem zwiększona! W zamian za wyrobienie i aktywne korzystanie z karty zgarnąć możemy 300 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka :)

300 zł do Biedronki za kartę kredytową BGŻ BNP Paribas

Do 300 zł na zakupy w sklepach Biedronka z kartą kredytową BGŻ BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być taką osobą, która w okresie ostatnich 12 miesięcy nie miała zawartej żadnej umowy o kartę kredytową BGŻ BNP Paribas. Posiadanie innych produktów banku nie wyklucza z promocji :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i zostawimy swoje dane kontaktowe (zaznaczając wszystkie chechboxy). W ciągu maksymalnie kilku dni oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces wnioskowania o kartę. Jeśli karta zostanie przyznana, to nie pozostanie nam nic innego, jak spełnić warunki promocji.

W jaki sposób? Zgodnie z regulaminem powinniśmy dokonać transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 500 zł w każdym z pierwszych 6 miesięcy po miesiącu podpisania umowy o kartę. Za każdy z miesięcy, w którym wydamy kartą 500 zł, zyskamy bon do sklepów Biedronka o wartości 50 zł. Łącznie możemy więc zyskać 300 zł.

Bank zastrzega jednak, że nie mogą to być transakcje:

polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi […] rachunków płatniczych lub […] usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów, w szczególności używanych w celu dokonania płatności za towary lub usługi u właściwych dostawców towarów lub usług.

Mówiąc wprost: odpadają wszelkiego rodzaju doładowania wirtualnych portfeli czy płatności kartą za rachunki. Wszystkie „zwykłe” płatności kartą w sklepach czy internecie są jak najbardziej OK.

Przy okazji przypomnę, że w promocji wyrabiamy kartę kredytową, dlatego warto przeczytać poradnik o tym jak mądrze z niej korzystać. Zwłaszcza, jeśli to nasz pierwszy tego typu plastik.

I to tyle! Aby odebrać nagrody konieczna będzie rejestracja na stronie mambonus.pl. Zgodnie z regulaminem:

Nagroda zostanie udostępniona na stronie www.mambonus.pl w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia każdego miesiąca, za który Nagroda będzie należna.

Na koniec dodam, że w promocji przewidziano pulę 5000 bonów. A konkretniej – 5000 uczestników promocji. Jeśli liczba osób wnioskujących przekroczy tę granicę, to bank kolejnym podziękuje. Warto więc się śpieszyć :)

Liczba Uczestników jest ograniczona do 5000. Jeśli liczba Uczestników osiągnie 5000, Organizator poinformuje o tym za pośrednictwem strony: https://mambonus.pl/regulaminy

Ile kosztuje karta kredytowa mamBONUS?

Karta kredytowa Mastercard mamBONUS może kosztować 72 zł rocznie, jednak opłaty w pierwszym roku możemy się pozbyć w dość prosty sposób – wystarczy, że skorzystamy z promocji zwalniającej z opłat i wydamy min. 500 zł w ciągu 2 pierwszych okresów rozliczeniowych dla karty Mastercard Standard lub 1000 zł dla karty Mastercard Gold.

Swoją drogą pamiętajmy, że za wyrobienie karty otrzymujemy 5000 punktów mamBONUS, które pomogą nam w zebraniu na jakąś drobną nagrodę z katalogu programu.

Nie przegap!

Komentarze

 • Witam! Voucher już dostępny do pobrania

  Andrzej Odpowiedz
 • Faktycznie jest, pobrałem.

  jeno sznur Odpowiedz
 • Tak zostały jeszcze 2 do końca promocji.

  Robben_11 Odpowiedz
 • Jest voucher za maj.

  Robben_11 Odpowiedz
 • ok, niestety już ostatni.
  A tak fajnie żarło.

  jeno sznur Odpowiedz
 • No to chyba czas zamykać…
  Cytat z TOIP:
  „Warunki zwolnienia z opłaty za możliwość korzystania z karty w drugim i kolejnych
  latach użytkowania…wykonanie kartą transakcji na kwotę min. 9 000 zł w okresie
  12 miesięcy poprzedzających rocznicę podpisania umowy…”

  qq Odpowiedz
 • nie wiecie jak zamknąć kartę ???żeby się nie fatygować do oddziału , bo tam są kolejki w tym banku jak za komunistów:)))

  alex Odpowiedz
 • Wpadł kolejny (ostatni w moim przypadku) bon do biedronki.

  Robben_11 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy