100 zł premii za założenie konta w BNP Paribas na niesamowicie prostych warunkach

Zakończona

Ruszyła super-prosta promocja BNP Paribas. W zamian za założenie Konta dla Ciebie (bez wychodzenia z domu!), wykonanie 4 transakcji BLIK oraz przelanie na konto 500 zł możemy zgarnąć 100 zł premii.

100 zł Lekkiej Premii od BNP Paribas

Lekka premia

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Posiadanie konta oszczędnościowego w BGŻOptima nie wyklucza z promocji, tak samo jak posiadanie innych produktów (np. karty kredytowej).

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 10.05.2020 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (zaznaczając wszystkie checkboxy), a następnie złożymy wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową i usługami bankowości internetowej z wygenerowanego dla nas linku (tym razem zaznaczając tylko te zgody, które są wymagane przez wniosek). W czasie wnioskowania warto też wyłączyć wtyczki typu adblock w przeglądarce – może to uniemożliwiać przejście do końca wniosku.

Umowę podpisujemy za pomocą SMSa, poprzez system Autenti, a sama aktywacja konta odbywa się poprzez nadanie PINu do karty, którą przywiezie nam kurier. To dobra wiadomość, bo zamiast wypełniać z nim umowę papierową (co trwa zazwyczaj kilka minut) po prostu otrzymamy zwykłą przesyłkę z kartą – kontakt jest więc ograniczony do minimum (a paczkę polecam zdezynfekować, tak na wszelki wypadek :-)). Na spełnienie tych warunków mamy czas do 29.05.2020.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 1000 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana. Warto się śpieszyć!

100 zł w gotówce

Aby zgarnąć tytułową premię powinniśmy natomiast spełnić dwa niesamowicie proste warunki:

 • wykonać min. 4 transakcje BLIK w maju oraz
 • zapewnić wpływy na konto na min. 500 zł również w maju

Jeśli chodzi o pierwszy podpunkt, to jako transakcje BLIK rozumiemy:

transakcja zainicjowana przez Klienta i wykonana z wykorzystaniem usługi BLIK, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych przy użyciu Kodów BLIK generowanych w Aplikacji Mobilnej z Usługą BLIK

Najlepiej więc wykonać płatności w sklepach czy internecie.

Jeśli natomiast chodzi o wpływy, to akceptowane są wszystkie wpływy na konto osobiste, oprócz wpłat gotówkowych, wpływów z ew. kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłat własnych wewnątrz BNP Paribas (również z rachunków BGŻOptima).

Kiedy otrzymam nagrodę?

Wiadomość o zgarnięciu nagrody trafi do nas do 19.06.2020. Musimy pamiętać, że w mailu znajdziemy instrukcję jak zalogować się ponownie do strony promocji i uzupełnić dane do odbioru premii – powinniśmy to zrobić do 25.06.2020. To bardzo ważne, bo bez tego premia przepadnie, dlatego warto zapisać sobie tę datę w kalendarzu! Wypłata nagrody nastąpi do 30.06.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto Otwarte na Ciebie prześwietlałem całościowo kiedy pojawiło się na rynku.

W skrócie: jego prowadzenie jest darmowe. Zapłacić możemy jedynie 3 zł miesięcznie za kartę debetową „Otwartą na Dzisiaj”, ale wystarczy wykonać zaledwie jedną, dowolną transakcję bezgotówkową, by jej prowadzenie było darmowe. Bank przewiduje jednak pewien wyjątek – osoby do 26. roku życia nie zapłacą za nią ani grosza, niezależnie od aktywności. Jeśli więc jesteśmy starsi, to warto kartą zapłacić za „bułki w piekarni” – choć promocja tego nie wymaga, to dzięki temu nie poniesiemy opłaty miesięcznej.

Co z bankomatami? Wypłaty z urządzeń własnych i bankomatów Planet Cash są darmowe. Za inne płacimy 5 zł od wypłaty w kraju – no chyba, że jesteśmy młodzi – wtedy nie płacimy ani grosza :)

Na koniec dodam, że zamiast karty „Otwartej na Dzisiaj” mamy do wyboru również płatne karty: „Otwartą na Świat” lub „Otwartą na eŚwiat”. Więcej o nich pisałem w kwietniowym omówieniu oferty banku – jeśli komuś bardziej pasują, to oczywiście jak najbardziej można je zamówić.

Nie przegap!

Komentarze

 • Ciekawe, czy gdyby banki płaciły stówkę albo dwie za przebiegnięcie nago po centrum miasta, to też byście się skusili? Sprzedawanie swoich danych za grosze, do swobodnego przetwarzania przez banki, to totalna głupota. Zamiast martwić się, o ile podnieść swoje oprocentowanie, żeby zatrzymać starych lub pozyskać nowych klientów, banki dają stówę zmuszając ludzi do bezsensownych operacji(przelewy, płatności blikiem)za bezsensowne nagrody i handlują Waszymi danymi.

  Pirmin Odpowiedz
  • Nie wiem czy takie grosze. W ciągu roku można zarobić w pojedynkę 2000-2500zl. Dla wielu osób to prawie jak 13-tka, a dla studentów, czy młodych ludzi na wyjazd na wakacje idealne. Jak nie masz odpowiedniego kapitału( zdecydowana większość osób nie ma), to na zadnej lokacie rocznie nikt tyle nie wyciagnie. Poza tym ja mam e-maila specjalnie założonego dla promocji, a zgody marketingowe można wycofać w każdej chwili na koncie bankowym. Ja tu jestem od 2014 roku z krótkimi przerwami i sobie chwalę.

   jaceny
  • W porządku,rozumiem. Nie pomyślałem wcześniej o takich osobach, jak Ty.

   Pirmin
  • @Pirmin, i cóż ten bank Ci swobodnie przetworzy? Sprzeda Twoje dane osobowe na czarnym rynku? One już tam są i mają się świetnie. :P

   Paweł
  • Mimo to uważam, że nie powinno się na to godzić za każdą cenę. :-)

   Pirmin
  • 100 jak na BNP to oczywiście żenująco mało (za mniej niż 300 bym tu nie zakładał) ale większość z nas miała tam już tyle razy konto (zamyka i 9-12 miechów kolejnej promo), że podanie danych po raz kolejny nie robi różnicy. Pozatym do wszelkiego spamu ma się oddzielnego majla i najlepiej nr telefonu, żeby sobie z czasem na stałe nie zaśmiecić ;)

   JoX
 • A jak zamknąć konto? Czemu tylko w placówce? Smsy wysyłają żeby do placówki nie chodzić, ale konta w systemie nie można zamknąć.

  marqqq Odpowiedz
  • a co to za bzdury? przeciez wystarczy zadzwonic

   eh
  • Można przez telefon, jednak w przypadku tego banku warto się pofatygować do oddziału aby mieć papier na zamknięcie, także umowy ramowej, bo nie wiem, czy ramową przez telefon zamkną

   Kate
  • Kate no ja tez musiałem ostatnio interweniować z tą bankowością że nie zamknęli. Z Credit Agricole nawet zamykanie osobiście w oddziale skończyło się podejściem drugi raz do oddziału właśnie aby tą bankowość zamknąć- nagminnie tego nie robią.A pisanie przez bankowość Credit Agricole nic nie daje bo .. zapraszają do oddziału aby zamknąć bankowość. Np. w mbanku nigdy takich sytuacji nie miałem.

   bolek
  • W takim CA to nawet karty kredytowej nie da się zamknać elektronicznie czy telefonicznie tylko trzeba do oddziału dymać lub na pocztę i płacić. Kiedyś uważałem, że BNP jest najgorszy, teraz ostro konkuruje z nim CA.

   Bolo
  • Bolo. BNP jest jednak dużo gorsza. Były takie okresy, ze musiałem pisać im średnio jedną reklamacje na miesiąc w związku z jakimiś opłatami z czapy. Z CA na razie nie miałem negatywnych doświadczeń, ale zobaczymy co będzie jak będę zamykał u nich konto. Ogólnie moje doświadczenie ze wszystkim jest takie, ze francuskie to kiepskie, poza jedzeniem.

   jaceny
 • Ach ten Paribas. Ja wypowiadałam umowę ramową na infolinii. Łatwo nie było – konsultant był bardzo niezadowolony i wręcz próbował mnie zawstydzić. Wypaliłam łagodnie, że może gdyby bank oferował jakieś „cukierki” zatrzymujące klienta na dłużej oraz zadbał o jakość swych usług, to pewnie takich wypowiedzeń byłoby mniej. Korciło mnie jeszcze aby dodać, że i pewnie nie musiałby co rusz organizować kolejnych promocji ale ugryzłam się w język. Otrzymałam nawet maila potwierdzającego. W określonym terminie tj. 17 kwietnia konto i karta zamknięte. Hurra! Niestety bankowość internetowa działa. Piszę maila zwrotnego z potwierdzeniem przyjęcia dyspozycji zamknięcia umowy, dość dokładnie opisuję sytuację a i tak otrzymuję odpowiedź z zapytaniem kiedy składałam wypowiedzenie. No ręce opadają. Oczywiście podałam tę datę. Kilka dni ciszy a dzisiaj i sms i mail informujące o numerze reklamacji. No i se poczekam:)

  BiancaM Odpowiedz
 • mech, znowu 12 miesięcy ;/

  Ju Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy