100 zł na start + 2,5% na koncie oszczędnościowym dla nowych klientów Pekao

Zakończona

Ruszyła promocja Pekao z premią za założenie konta. Do zgarnięcia mamy ponownie 100 zł na start oraz świetne 2,5% na koncie oszczędnościowym – pod warunkiem, że jesteśmy nowym klientem banku.

100 zł premii na start + 2,5% na koncie oszczędnościowym od Pekao

Otwórz Konto Przekorzystne na selfie i otrzymaj 100 zł

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie posiadała żadnego konta ani lokaty w Pekao w okresie od 1.01.2019 do 21.12.2021.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek elektroniczny o Konto Przekorzystne i zawrzemy umowę nie później, niż 31.03.2022. Istotne, aby w trakcie wnioskowania wyrobić również kartę debetową, aplikację PeoPay oraz aktywować Pakiet Komfort. Zgody marketingowe nie są wymagane.

W promocji biorą udział tylko wnioski złożone przez stronę internetową banku (lub kontynuowane w aplikacji PeoPay). Założenie konta w oddziale banku nie pozwoli na zdobycie premii! Choć jest tu jeden wyjątek:

Jeśli nie udało ci się zawrzeć tej umowy w tych kanałach ze względu na problemy z weryfikacją Twojej tożsamości, ale zawrzesz umowę w oddziale Banku, ten warunek uznamy za spełniony.

A jak zdobyć tytułową nagrodę? 100 zł uzyskamy za trzykrotne spełnienie warunku promocji:

 • wykonanie min. 4 płatności kartą lub przez PeoPay oraz
 • zapewnienie wpływu na konto min. 500 zł

Warto tu dodać, że wpływ nie może być wpłatą gotówki, udzielonym kredytem, zwrotem depozytu czy przelewem wewnętrzny ze swojego innego konta w Pekao. Najprościej więc przelać sobie 500 zł ze swojego konta w innym banku i warunek spełniony :)

Warunki te powinniśmy spełnić przez trzy pełne miesiące kalendarzowe – licząc od pierwszego pełnego miesiąca następującego po miesiącu założenia konta. Przykładowo zakładając konto w styczniu warunki powinniśmy spełnić w lutym, marcu oraz kwietniu.

Wypłata nagrody nastąpi do końca miesiąca następującego po ostatnim miesiącu promocyjnym. W naszym przykładzie będzie to koniec maja.

Darmowy pakiet Komfort

Na koniec dodam, że korzystając z promocji z premią na start automatycznie otrzymujemy możliwość korzystania z pakietu Komfort przez pół roku za darmo. Zależnie od wybranej opcji zapłacimy później za niego 6, 9 lub 12 zł miesięcznie – o ile oczywiście go zdeaktywujemy (byle nie przed wypłatą premii).

A co to w ogóle ten pakiet Komfort? W skrócie: pakiet pozwala nam na darmowe przelewy natychmiastowe oraz obejmuje nas ubezpieczeniem świadczonym przez PZU. Zależnie od wersji otrzymujemy:

 • Pakiet Standard (6 zł) – 2 przelewy Express Elixir miesięcznie oraz ubezpieczenie zakupów przez internet (5000 zł), rzeczy osobistych w tym telefon komórkowy (1000 zł)
 • Pakiet Złoty (9 zł) – 3 przelewy Express Elixir miesięcznie, ubezpieczenia jak w pakiecie Standard oraz dodatkowo pomoc w domu przy np. naprawach AGD (wizyta specjalisty, dojazd, robocizna, części) 3 x 800 zł
 • Pakiet Platynowy (12 zł) – 4 sztuki przelewów Express Elixir, powyższe ubezpieczenia oraz dodatkowo odpowiedzialność cywilna w życiu prywatnym do 10 000 zł

Pakiet zostaje aktywowany 1 dnia miesiąca, jeśli dyspozycja została złożona do 25. dnia poprzedzającego miesiąca.

2,5% na koncie oszczędnościowym

Jeśli zakładamy konto w Pekao po raz pierwszy w życiu, to dodatkowo możemy skorzystać z promocji podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Wystarczy, że otworzymy konto oszczędnościowe (w ramach wniosku o Konto Przekorzystne lub w ciągu 3-5 dni roboczych po zawarciu umowy) i zarobimy na nim 2,5% do 20 000 zł przez 183 dni, czyli pół roku.

Darmowe Konto Przekorzystne

A ile to wszystko kosztuje? Samo prowadzenie rachunku jest darmowe. Zapłacić możemy natomiast 4 zł za kartę, jednak wykonanie transakcji kartą oraz zapewnienie wpływów na konto w kwocie min. 500 zł w poprzednim miesiącu zwalnia z opłaty. Pekao nie pobierze również żadnych (podstawowych) opłat od osób, które nie ukończyły jeszcze 26. roku życia.

Co z wypłatami z bankomatów? Za darmo pieniądze wyciągniemy z bankomatów własnych Pekao oraz z dwóch dowolnych bankomatów obcych w kraju, o ile spełniliśmy w poprzednim miesiącu warunek wpływu 500 zł i jednej transakcji. Kolejne wypłaty z bankomatów obcych będą nas kosztować już 2,3% od kwoty wypłaty (min. 5 zł).

Na koniec dodam, że wyrabiając kartę Mastercard Debit FX automatycznie zyskujemy bezstratne przewalutowanie przy płatnościach zagranicznych – a dokładniej po kursie organizacji płatniczej i bez żadnej prowizji banku. Oznacza to, że kartą tą zapłacimy całkowicie bezkosztowo za wszelkiego rodzaju zakupy w innej walucie, niż PLN. Warto o tym pamiętać!

Nie przegap!

Komentarze

 • Wcześniej dawali 250zł – więc chyba te 100zł to mało.

  Be@ Odpowiedz
  • 250 zł to był raczej wyjątek od reguły dlatego kto skorzystał ten zdecydowanie powinien się cieszyć :)

   Michał
  • Zalezy kto liczy. Teraz daja wiecej niz 250 zl w bonie:
   100 zl za konto i 6800 punktow Bch za karte
   2400 punktow wymieniasz na 3 bilety cinema city
   2400 punktow wymieniasz na 3 bilety multikino
   1600 punktow wymieniasz na 20 monet allegro
   400 punktow wymieniasz na cos charytatywnego

   aaaa
  • A jeszcze lepiej wziąć 250 w bonach za Visę, a teraz zamówić dodatkową MC dla punktów.

   Paweł
  • Spozniles sie poltorej miesiaca. Chyba ze jest druga edycja to daj link.

   aaaa
  • W Citibanku ktoś zrobił nieautoryzowaną płatność moją kartą kredytową. Kartę bank zablokował i czekam na nową. Czy będę mogła ją zarejestrować w BCH ? Co będę musiała zrobić, aby otrzymać, np. promocyjne punkty?

   Bogusia
  • @aaaa, a kto napisał, że teraz można założyć konto z bonami na 250 zł? Poza tym, nie półtorej tylko kilka dni, bo promocja z Visą działała do końca grudnia.

   @Bogusia, znając dawne zasady w Citi, to już już niestety chyba nigdy tej nowej karty nie da się zarejestrować w BCh.

   Paweł
  • Zarejestrować się da ale punktów powitalnych to faktycznie już nie będzie

   Andy59
  • Paweł, przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś:

   „A jeszcze lepiej wziąć 250 w bonach za Visę”

   Czyli lepiej wziąć ale nie teraz bo promocja już nie działa :)

   Kiedyś można było wziąć nawet 400 zł za konto, poczekać z rejestracją karty i teraz dołozyć 6800 punktów = ponad 550 zł. Jeszcze lepiej :)

   aaaa
 • Czy dobrze rozumiem, że jak miałam już kiedyś konto w PKO nie obejmie mnie oprocentowanie 2,5 % ?

  naomily Odpowiedz
  • No jak miałeś w PKO to obejmie. Ale pewnie w PKO nie prędko będą takie procenty…

   Paweł
  • @naomily, PKO to bank ze skarbonką w logo, a tu mowa o Pekao, czyli banku z żubrem.
   Co do reszty – otwórz dokument podany na tej stronie o nazwie „Regulamin promocji 2,5%” i przeczytaj pkt. 1. To powinno rozwiać Twoje wątpliwości.

   Be@
 • FYI, udalo mi się zamknąć rqchuni w PeKaO SA onlie, a precyzyjniej bez wizyty w oddziale, przez kontakt telefoniczny.

  MOże komuś się przyda taka informacja …

  paqero Odpowiedz
  • Przyda się, dzięki.

   Na razie trzymam ich kk, bo łatwo mi 15 kzł dali, a to łatwo można przez Aion wyprowadzić, zawsze to jakaś płynność i dwadzieścia kilka złotych odsetek miesięcznie; ale skoro można przez tel, to spróbuję ror wcześniej zamknąć.

   Don Quijote de la Mancha
  • Ja już kilka rachunków (w tym PEKAO SA) zamykałem metodą „na Santandera”. Mianowicie w Santanderze w serwisie traksakcyjnym można przeklikać przenoszenie rachunku (system ognivo zdaje się), bez żadnych telefonów, wizyt w oddziale. Działa.

   Jedyny mankament – nie rozwiązało umowy o kanały zdalne w PEKAO SA.

   ls5
  • O, ciekawe, rzeczywiście widzę coś takiego. A myślałem, że to musi być ręcznie podpisane, pamiętam, że bywały problemy ze zgodnością podpisu; ciekawe, czy to się zmieniło, czy używają posiadanego skanu…

   Don Quijote de la Mancha
 • Cześć!
  Bardzo proszę o udostępnienie mi ponownie regulaminu: założyłam pakiet komfort, co miesiąc wykonywałam 4 płatności kartą i wpłata 500zl, zgody nie były wymagane, mimo to bank nie wypłacił mi nagrody…
  Chce się odwołać. Dzięki za pomoc!

  Basia Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy