Super łatwe 100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego + 3% na koncie oszczędnościowym od Pekao!

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji banku Pekao S.A. W zamian za założenie Konta Przekorzystnego zyskać możemy 100 zł premii oraz zyskać świetne 3% na koncie oszczędnościowym! Na dodatek aby założyć konto nie trzeba nawet wstawać z własnej kanapy :)

100 zł na start za założenie Konta Przekorzystnego Pekao

Otwórz Konto Przekorzystne i zgarnij premię

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego w Pekao w okresie od 1.07.2018 do 13.06.2019.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o Konto Przekorzystne i zawrzemy umowę o konto nie później, niż 31.07.2019. Istotne, aby w trakcie wnioskowania wyrobić również kartę debetową lub aplikację PeoPay.

Tu dodam, że w chwili obecnej bank oferuje dwa sposoby zawierania umowy: po złożeniu wniosku internetowego możemy umówić się na wizytę w oddziale w celu finalizacji (więc tu warto pamiętać o tym, że umowa musi zostać podpisana jeszcze w lipcu) albo skorzystać ze znacznie szybszej metody i aktywować konto od razu – za pomocą biometrii!

Ale uwaga: bank zastrzega, że możliwe jest skrócenie czasu trwania promocji, jeśli pula uczestników osiągnie 10 000 osób. W takim wypadku informacja ta pojawi się na stronie banku i na stronie promocji. Zaktualizuję również niniejszy wpis. Mimo wszystko warto się śpieszyć.

100 zł na super łatwych zasadach

Teraz do spełnienia będziemy mieli dwa, niesamowicie proste warunki. Po pierwsze – bank wymaga od nas zapewnienia jednorazowego wpływu na konto w wysokości min. 500 zł (z wyłączeniem wpłat gotówki oraz przelewów własnych w Pekao). Najprościej więc przelać sobie środki z własnego konta w innym banku.

Po drugie wymagane jest wykonanie minimum jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub poprzez aplikację PeoPay (będącą oczywiście zapłatą za towary lub usługi, a nie „zwykłym” przelewem). Istotne, aby warunki zostały spełnione do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego po miesiącu podpisania umowy – czyli najpóźniej z końcem sierpnia.

Nagroda w postaci uznania rachunku kwotą 100 zł zostanie przekazana w ciągu 45 dni od zakończenia okresu przystępowania do promocji, czyli do 14.09.2019.

3% do 30 000 zł przez pół roku

Oprócz premii na start nowi klienci banku Pekao mogą również skorzystać z promocyjnego oprocentowania środków na koncie oszczędnościowym. Okres karencji tej promocji jest identyczny, jak promocji z premią, natomiast okres przystępowania do 1.07 – 30.09.2019.

W skrócie: wystarczy więc otworzyć rachunek oszczędnościowy w tym okresie (wraz z kontem osobistym) i korzystać z oprocentowania podwyższonego do 3% przez 180 dni od otwarcia konta! Saldo, którego dotyczy promocja, to maksymalnie 30 000 zł. Istnieje wprawdzie możliwość założenia Konta Oszczędnościowego Premium (zyskując oprocentowanie 3% aż do 100 000 zł), jednak wtedy nie skorzystamy z promocji z premią na start, bo wymagane jest otwarcie innego konta osobistego, niż Konto Przekorzystne (dokładniej: Konto Świat Premium lub Eurokonto Prestiżowe).

Darmowe Konto Przekorzystne

Konto Przekorzystne może nas kosztować 6 zł miesięcznie, a za kartę możemy zapłacić dodatkowe 3 zł. Na szczęście istnieje możliwość zwolnienia z tych opłat. Wystarczy, że zasilimy konto kwotą min. 500 zł miesięcznie oraz wykonamy co najmniej jedną płatność kartą lub PeoPay. Czyli to, czego wymaga od nas promocja :)

Bank przewidział też drugą opcję zwalniania z opłat. Pekao nie pobierze żadnych (podstawowych) opłat od osób, które nie ukończyły jeszcze 26. roku życia.

Co z wypłatami z bankomatów? Za darmo pieniądze wyciągniemy z bankomatów własnych Pekao oraz z dwóch dowolnych bankomatów obcych w kraju, o ile spełniliśmy w poprzednim miesiącu warunek wpływu 500 zł i jednej transakcji. Kolejne wypłaty z bankomatów obcych będą nas kosztować już 2% od kwoty wypłaty (min. 5 zł).

Na koniec dodam, że wyrabiając kartę Mastercard Debit FX automatycznie zyskujemy bezstratne przewalutowanie przy płatnościach zagranicznych – a dokładniej po kursie organizacji płatniczej i bez żadnej prowizji banku. Oznacza to, że kartą tą zapłacimy całkowicie bezkosztowo za wszelkiego rodzaju zakupy w innej walucie, niż PLN. Warto o tym pamiętać!

Nie przegap!

Komentarze

  • Skoro tak Peako traktuje klientów to będę chciał zamknąć konto po uzyskaniu Premii. Ktoś wie ile kosztuje zamknięcie rachunku w Pekao? Na kilku portalach znalazłem informację, że zamknięcie kosztuje 35zł jeżeli konto było otwarte krócej niż 3 mc. Prawda to?

    Scorp Odpowiedz
  • Skomentuj

    Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

    Ostatnie wpisy