100 zł za otwarcie Konta Direct w ING

Znów pojawia się okazja do zgarnięcia 100 zł w zamian za założenie Konta Direct w ING. Choć nie tak dawno za założenie konta z wykorzystaniem grouponu można było zyskać 200 zł, to tym razem warunki promocji wydają się prostsze do spełnienia.

Na początku warto zauważyć, że z promocji na promocję ING wypuszcza co raz to lepiej dopracowane regulaminy. Po przeczytaniu tego nie mamy raczej wątpliwości, że w końcu traktuje on o wszystkim i wszystkich. :)

ING Bank Śląski: premia 100 zł za otwarcie Konta z Lwem

100 zł tylko dla nowych

Po pierwsze – promocja skierowana jest do tych osób, które nie były posiadaczami Konta z Lwem od 1.01.2013 aż do 2.06.2014. Jeśli spełniamy ten warunek – do 15.07.2014 należy złożyć internetowy wniosek o Konto z Lwem. Konto może zostać założone poprzez przelew autoryzacyjny z innego banku, w którym mamy obecnie konto lub poprzez proces otwarcia konta z kurierem. Regulamin jasno mówi, że jeśli już posiada się dostęp do bankowości internetowej to wniosek o konto można złożyć w zakładce Wnioski.

Po złożeniu wniosku do 14.08.2014 mamy czas na podpisanie umowy o konto oraz o kartę debetową oraz na aktywację dostępu do bankowości elektronicznej ING BankOnline.

Premia za operacje kartą na 1000 zł

Do 15.12.2014 na naszym koncie muszą zostać rozliczone i zaksięgowane transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 1000 zł dokonane w złotych polskich. W sumę nie wliczają się transakcje zwrócone oraz te, które zostały:

wykonywane w systemach do obsługi mikropłatności, umożliwiające przekazywanie środków pieniężnych pomiędzy dwoma osobami fizycznymi przy pomocy karty płatniczej, poprzez internet.

Wypłata premii

31.12.2014 ING Bank Śląski wypłaci nam premię w wysokości 100 zł, o ile tylko spełniliśmy powyższe (proste) warunki. Do tego czasu nie można zamknąć otwartego w ramach promocji konta oraz karty płatniczej. Wypłacona premia 100 zł zwolniona jest z opodatkowania.

0 zł za konto

Pamiętajmy, że prowadzenie konta w ING jest bezpłatne, natomiast karta debetowa może kosztować 7 zł miesięcznie. Opłata ta nie jest jednak pobierana gdy spełnimy następujący warunek: miesięczna wartość rozliczonych przez bank transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą musi wynieść min. 200 zł w okresie od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia następnego miesiąca. Zaletą posiadania karty płatniczej w ING jest fakt, że wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe.

Oczywiście promocja nie łączy się z otwarciem konta na portalu groupon.pl „200 zł za otwarcie Konta Direct”.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy ktoś może potwierdzić, że ING faktycznie sprawdza ten warunek posiadania konta po 1.01.2013?

  WS Odpowiedz
 • Spróbuj i nam powiedz :)

  Piotr Odpowiedz
 • @Piotr A żebyś wiedział, że powiem ale w styczniu 2015 :-)
  Miałem nadzieję, że ktoś kto założył konto w styczniu 2014 (były te same zapisy) mógłby się wypowiedzieć, ale cóż…

  WS Odpowiedz
 • „premii” nie „premi”!

  youri Odpowiedz
 • do 31 grudnia trzeba mieć konto aktywne, więc najwcześniej będzie można zrezygnować w styczniu 2015 i automatycznie nie będzie można łapać się na kolejne promocje. Dopiero w 2016 pewnie

  Świeżak Odpowiedz
 • Jeśli ktoś nigdy nie był jeszcze klientem banku ING to ma szanse na dodatkowe 50 PLN (gwarantowane) biorąc udział w badaniu – http://badania.ircenter.com/limesurvey/index.php/189138/lang-pl – właśnie dostałem zaproszenie ;)

  AdamZ Odpowiedz
 • a gdzie informacja o 50 zł za badanie ???

  Tomasz Odpowiedz
 • Dla mnie powyższy link wygląda na jakiś scam, radziłbym nie klikać i nie podawać swoich danych!

  Michał Odpowiedz
 • Te badania u góry to na jakieś forum kierują i dalej nic a nic, jak dla mnie to jakaś ściema

  gfgrgr Odpowiedz
 • Mikroplatnosci, ktore nie wliczaja sie, to dla przykladu drobn za kupy za pomoca paypassa?

  QSsdawffawdadw Odpowiedz
 • Witam,
  Przypomnialam sobie o warunku ktory trzeba spelnic do 15.12 a regulamin mowi, ze:’ W sumę nie wliczają się transakcje … umozliwiające przekazywanie środków pieniężnych pomiędzy dwoma osobami fizycznymi przy pomocy karty płatniczej, poprzez internet’ – czy dobrze rozumiem ze wszelkie platnosci za bilety lotnicze przez internet oraz czlonkostwo w klubie sportowym platne online sa wliczane do limitu 1000zl? Dziekuje za odpowiedz

  Beti Odpowiedz
 • Witam,
  Przypomnialam sobie o warunku ktory trzeba spelnic do 15.12 i chcialam potwierdzic – czy dobrze rozumiem ze wszelkie platnosci za bilety lotnicze przez internet oraz czlonkostwo w klubie sportowym platne online sa wliczane do limitu 1000zl? Dziekuje za odpowiedz

  Beti Odpowiedz
 • Tu powinno być że 100 zł już wpłynęło,bo to ta edycja :)

  bolek Odpowiedz
 • Chyba jednak nie tu, bo nawet w regulaminie jest napisane: „31.12.2014 ING Bank Śląski wypłaci nam premię”. W każdym bądź razie, ja jeszcze nie otrzymałem premii.

  tzwb Odpowiedz
 • a ja otrzymałem premię 100 zł w dniu 23.12.

  bolek Odpowiedz
 • A mi nie dali i kobieta na infolini powiedziała ze prawdopodobnie nie spełniłem warunków. Czy oni myślą że wszyscy są tacy zieloni czy próbują z nas wariatów zrobić? Zgłosiłem reklamację.

  frer Odpowiedz
 • frer – również na koncie żony premii brak :( poszła reklamacja … kiedyś w ING to było nie do pomyślenia, ten bank zaczyna dziadować jak inne getiny czy CA!

  zennhorst Odpowiedz
 • Nie zapominajmy że żyjemy w naszym kraju co pełno kombinatorów jest wystarczy że jakiś kier albo dyr wyda polecenie nie mamy tyle kasy i już ustawiają system żeby tylko kombinować aby wszystkim nie dać bo może ktoś nie zgłosi a termin się przesunie.

  frer Odpowiedz
 • No i pupa.

  „Panie (…),
  podstawą wypłaty nagrody w ramach promocji „100 zł za otwarcie konta” było spełnienie łącznie wszystkich warunków określonych regulaminem promocji.

  Z uwagi na fakt, że złożył Pan sprzeciw wobec przetwarzania danych w celach marketingowych, co było jednym z warunków promocji, nie wypłaciliśmy Panu nagrody 100,00 zł.

  Mam nadzieję, że przekazane wyjaśnienia spotkają się z Pana zrozumieniem.”

  Kasa przepadła. Szkoda.

  frer Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy