100 zł w kolejnej promocji regularnego inwestowania w ING (i 140 zł za otwarcie konta)

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji z premią za regularne inwestowanie w ING Banku Śląskim. Osoby, które trzykrotnie zainwestują niewielkie sumy zgodnie z wytycznymi banku zyskają 100 zł.

100 zł za regularne inwestowanie w ING Banku Śląskim

100 zł za regularne inwestowanie

Aby skorzystać z promocji należy być nowym lub obecnym klientem banku, który w dniu 19.02.2018 nie posiadał żadnych jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych na rejestrach otwartych na podstawie zawartej umowy z ING.

Jeśli spełniamy ten warunek, to w terminie do 15.04.2018 musimy zapisać się do promocji w Moim ING (sekcja Oferta ING), a następnie wypełnić ankietę inwestycyjną oraz podpisać umowę z bankiem o świadczenie usług przyjmowania i przekazywania zleceń nabycia lub odkupienia jednostek funduszy.

Co dalej? Aby zgarnąć tytułową premię konieczne jest złożenie Dyspozycji Regularnego Inwestowania (DRI), w ramach której zadeklarujemy kupowanie przez 12 miesięcy jednostek dowolnego funduszu inwestycyjnego za kwotę min. 150 zł miesięcznie. Bank zaznacza, że jednostki powinny zostać zakupione co najmniej przez 3 miesiące do 29.06.2018. Do samej promocji możemy zapisać się do 15.04.2018 i wtedy też powinniśmy kupić pierwsze jednostki.

Regularne oszczędzanie w ING Banku Śląskim

To tyle! Jeśli w dniu wypłaty premii (16.07) ciągle będziemy właścicielem konta osobistego lub oszczędnościowego w ING, a nasza Dyspozycja Regularnego Inwestowania będzie ciągle aktywna, to bank przekaże nam 100 zł premii na jeden z rachunków. Wtedy też będziemy mogli zrezygnować z dalszego oszczędzania (nie było z tym problemów w poprzednich edycjach, mimo deklaracji oszczędzania przez 12 miesięcy).

Jaki fundusz wybrać?

Jeśli zależy nam jedynie na premii (a nie na zakładaniu się w którą stronę pójdzie rynek), to najlepszym wyborem będzie jeden z funduszy bezpiecznych. Jeśli nie chcemy zbytnio szukać, to wybrać możemy jeden z przygotowanych przez ING pakietów – na przykład ultrabezpieczny Pakiet Ostrożny. Wiem, że zaraz znajdą się tu osoby nakłaniające na bardziej ryzykowne fundusze, ale osobiście teraz bym ich unikał – dosłownie 2 tygodnie temu mieliśmy piękne tąpnięcie na rynku, kiedy indeksy w kilka dni spadły o prawie 10%. Zdecydowanie lepiej wybrać fundusz ostrożny, zainkasować premię i ewentualnie drobny zysk (lub stratę) – co przy takiej kwocie nie da raczej większej zmiany, niż o kilka-kilkanaście złotych. I tak całościowo będziemy sporo do przodu.

140 zł za otwarcie konta w ING

Na koniec przypomnę, że osoby nieposiadające w tej chwili konta w ING Banku Śląskim mogą zgarnąć 140 zł za jego założenie. Wystarczy skorzystać z aktualnej promocji z premią na start, gdzie 120 zł zdobywamy w zasadzie bez większych kombinacji, a dodatkowe 20 zł wpada nam za ewentualny wpływ wynagrodzenia.

A jeśli na konto mamy zamiar przelewać wynagrodzenie, to zgarnąć możemy jeszcze jedną stówkę w innej promocji regularnego oszczędzania – tym razem na koncie oszczędnościowym.

Całościowo może to oznaczać nawet 340 zł premii! :)

Tagi: , , , , , , , ,

Nie przegap!

Komentarze

 • Proszę o pomoc. Mam w Portfelu IKE 900 zł. Chciałbym wypłacić 300 zł aby nimi zrobić kolejny miesiąc zasilenia IKE. W jaki sposób mogę to zrobić bo nie mam pomysłu ? Jest tylko zasil portfel i dokup fundusz. Help

  luic Odpowiedz
 • No właśnie. Też chciałem odchudzić moje IKE i mam identyczną sytuację. Błąd aplikacji?

  gajowy Odpowiedz
  • Chodzi Wam o „Moje ING”?
   To chyba się nie da, tu https://www.ing.pl/_fileserver/item/1119805 jest tabela „Dostępność składania zleceń w Oddziale Banku oraz w Moje ING” — i niestety „Zwrot całkowity/częściowy z IKE ING” (jak rozumiem chodzi Wam o zwrot częściowy) jest tylko pod „Oddział”…

   Don Quijote de la Mancha
  • Dzięki Don, szkoda fatygi na wizytę w oddziale. I tak trzeba będzie tam się udać po zakończeniu promocji.

   gajowy
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy