BGŻ BNP Paribas: 100 zł w bonie do H&M i do 300 zł za transakcje mobilne

Zakończona

BGŻ BNP Paribas nauczył nas w tym roku, że jak uruchamia promocję, to… niejedną. Wygląda na to, że obok oferty z premią w gotówce możemy skorzystać również z oferty z bonem do H&M o wartości 100 zł.

Bon 100 zł do H&M za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas

100 zł do H&M

Zasady promocji “Stylowe Konto” są niemal identyczne, jak w równoległej promocji gotówkowej. Aby skorzystać z oferty należy być nowym klientem BGŻ BNP Paribas, czyli osobą nieposiadającą konta osobistego w tym banku od 3 lat.

Jeśli spełniamy ten warunek, to konieczne będzie zarejestrowanie się na dedykowanej stronie promocji i złożenie wniosku promocyjnego (wyrażając przy tym zgodę na zwolnienie z tajemnicy bankowej organizatora promocji). Mamy na to czas do 22.12.2017, a na podpisanie umowy – do 12.10.2018. Warto tu jednak zaznaczyć, że w promocji obowiązuje limit 1000 promocyjnych wniosków, więc po ich osiągnięciu dalsza możliwość rejestracji zostanie zablokowana.

Premia za transakcje kartą i wpływy

Co dalej? Bank przyzna nam tytułową premię po zapewnieniu wpływu 1000 zł oraz dokonaniu transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę min. 300 zł w styczniu 2018. Warto tu jednak zaznaczyć, że wykluczone są transakcje w sklepach z kodami MCC równymi 7995, 8999, 4111, 6012, 6211, 6051, 4829, 4900. Jeśli robisz zakupy w “normalnych” sklepach, to nie musisz się tym specjalnie przejmować (a listę kodów MCC wybranych sklepów możesz sprawdzić tu).

Oprócz tego (również w styczniu) wymagane jest zalogowanie do bankowości internetowej.

Nagroda w postaci bonu H&M o wartości 100 zł zostanie przekazana do 12.03.2018 w formie wiadomości SMS. O jej przyznaniu zostaniemy poinformowani do 16.02.2018. Do tego dnia wymagane jest posiadanie konta oraz karty założonej w promocji.

Do 300 zł za transakcje mobilne

Oprócz premii 100 zł na start bank chce nam zapłacić znacznie więcej. Wystarczy, że skorzystamy z promocji “Mobilna Premia”, w której otrzymujemy złotówkę za każdą płatność mobilną – razem do 300 zł w ciągu roku. O jej szczegółach pisałem w osobnym prześwietleniu.

Ile kosztuje konto w BGŻ BNP Paribas?

Oferowany w promocji rachunek to Konto Optymalne, czyli rachunek praktycznie darmowy. Nie zapłacimy bowiem ani grosza w postaci miesięcznej za konto oraz kartę. Ze standardowych opłat warto jedynie uważać na wypłaty gotówki z bankomatów, które kosztują 5 zł (w kraju). Za darmo możemy jednak wypłacić z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash.

PS. Wygląda na to, że bardzo podobna akcja (z premią pieniężną) dostępna jest również na grouponie.

Nie przegap!

Komentarze

 • ehm a czy mozna otrzymac kupon z gruponu w formie prezentu czy trzeba go zakupic osobiscie ??

  Tadek Odpowiedz
 • We wcześniejszych promocjach nie było problemu z groupon’em zakupionym przez kogoś innego.

  mbo Odpowiedz
 • Ja dzisiaj dostałem info o wygranej i podanie nr rachunku. Brałem udział w promocji z groupona (150 zł).

  Mariusz Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy